آخرین تولیدات آسمان فیتنس تولید کننده دستگاه بدنسازی

تولید کننده دستگاه بدنسازی :گروه ورزشی اسمان با کادر مهندسین ای که در اختیار دارد توانسته برترین تولید کننده دستگاه بدنسازی  را به خود اختصاص دهد.

در ادامه مطلب با آسمان فیتنس همراه باشید .

شرکت اسمان نهایت تلاش خود را در زمینه ورزش و پرورش انجام به کار برده است تا بتواند در جامعه با تبلیغ ورزش جوانان را سوق به سوی سلامت روح و بدن دهد.

بهترین دستگاه بدنسازی کشور ایران دستگاهی است که رضایت تمام مشتریان جلب کند. آسمان فیتنس دوسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش برای تجهیزات خود ارائه می دهد.

نمونه ای از دستگاه های بدنسازی را در شکل زیر مشاهده می کنید

 

دستگاه بدنسازی داخل پا سیمکش۲کاره(خیاطه)

 

دستگاه بدنسازی داخلپا سیمکش2کاره

 

دستگاه بدنسازی پارالل بارفیکس سیمکش

دستگاه بارفیکس سیمکش

 

 

دستگاه بدنسازی پرس پا بادی تن(body tone):

پرس پا طرح بادی تن

 

دستگاه بدنسازی قایقی روئینگ

دستگاه بدنسازی روئینگ طرح تکنو جیم

 

زیربغل عمود

دستگاه بدنسازی زیر بغل-دستگاه بدنسازی حرفه ای لت

صلیب&اورکراس مدرج

دستگاه بدنسازی روئینگ طرح تکنو جیم

سرشانه وزنه آزاد

دستگاه بدنسازی سرشانه وزنه آزاد

میزپرس بالاسینه

میز های طرح تکنو جیم-تجهیزات باشگاهی گروه ورزشی آسمان-بهترین تجهیزات باشگاهی کشور-تجهیزات باشگاهی-میز بالاسینه طرح تکنو جیم

پرس پا طرح body tone

تجهیزات باشگاهی گروه ورزشی آسمان-برترین تجهیزات باشگاهی-پرس پاطرحOPS

سی سی اسکات

 

میز سی سی اسکات

دستگاه بدنسازی پشت پا خوابیده

 

دستگاه بدنسازی

دستگاه پرس سینه سیمکش

پرس سینه سیمکش

دستگاه بدنسازی فیله کمر

دستگاه بدنسازی فیله کمر

دستگاه شکم خرگوشی

دستگاه بدنسازی

دستگاه بدنسازی مدرن به دستگاه ها و تجهیزاتی اطلاق می شود که به وسیله آنها تمام ورزشکاران شاخه بدنسازی و فیتنس می توانند تمرین کنند و عضلات قوی با تقارن خوب داشته باشند .

همچنین لوازم ورزشی به لوازمی اطلاق می شود که با استفاده از آنها سوخت و ساز بدن بالا رفته و همچنین باعث تقویت، حجم بیشتر، کات شدن و در نتیجه قوی شدن عضلات می شود. در علوم زندگی امروزی استفاده از لوازم ورزشی بسیار رایج شده است و بیشتر افراد در خانه و حتی در محل کار خود برای بهبود سلامتی خود و یا افزایش سوخت و ساز بدن از تردمیل که رایج ترین نوع لوازم ورزشی است استفاده می کنند . لوازم ورزشی بدنسازی به سه دسته کلی زیر تقسیم می شود :

  • دستگاه بدنسازی هوازی
  • دستگاه بدنسازی وزنه آزاد
  • دستگاه بدنسازی سیم کش

چرا باید از دستگاه بدنسازی استفاده کنیم ؟

در زندگی روزمره همه ما فرصت نداریم که مرتب پیاده روی کنیم ، ورزش های فیزیکی سبک یا سنگین انجام دهیم . شاید برخی از ما به طور میانگین هر هفته یک بار یا نهایتا دو بار به سالن فوتسال بریم و فوتبال بازی کنیم اما همه ما می دانیم این کافی نخواهد بود و بدن انسان برای سلامتی نیاز به تمرینات بیشتر خواهد داشت . پس به همین منظور ما از دستگاه های بدنسازی استفاده میکنیم تا بدن خود را همیشه آماده نگاه داریم .

امروز دستگاه بدنسازی بسیاری وارد بازار و به نوعی انتخاب ما را برای خرید سخت می کنند . پیشنهاد خواندن … ۱۰ برند برتر دستگاه بدنسازی در سال ۹۶ امروز دستگاه بدنسازی مدرن بیشتر جلب توجه می کنند و خریداران زیادی را دارند . اکنون به بررسی دستگاه بدنسازی مدرن می پردازیم .

دستگاه بدنسازی مدرن

دستگاه بدنسازی مدرن به دستگاه هایی اطلاق می شود که قابلیت انجام چندین حرکت مختلف و یا بهتر بگوییم قابلیت چند دستگاه بدنسازی در یک دستگاه ادقام شده است و البته هزینه بالایی نیز در بر دارد. برخی از دستگاه های بدنسازی چندکاره قیمت های چند ده میلیونی دارند و از کیفیت و عمر طولانی برخوردار هستند. از بهترین برندهای دستگاه های بدنسازی چند کاره می توان به تکنو جیم ، بادی استرانگ و بادی تن اشاره کرد . شما عزیزان نیز می توانید سوالات خود را درباره ی دستگاه بدنسازی مدرن و دستگاه بدنسازی چند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.