آزمون شناسایی فرد مشکوک به آدم ربایی؛ به نظر شما کدامیک از افراد تصویر می تواند یک بچه دزد باشد!؟

در این تصویر ما با صحنه ای مواجه هستیم که افرادی را در قسمتی از یک پارک  میبینیم که مشغول انجام کارهای خود می باشند ولی همه چیز به این سادگی ها نیز نمی باشد،چون یکی از افراد موجود در تصویر تصمیم دارد، یکی از کودکان پارک را برباید.

این تست هوش حسابی شما را به چالش می کشد و نیازمند ذهن کارآگاهی است و بنابراین آن را دست کم نگیرید!

انواع معماهای تصویری که در ایننرنت وجود دارد راه عالی برای تقویت قوه استدلال ما هستند.

به نظر شما کدامیک از افراد موجود در تصویر این تصمیم را دارند؟ برای یافتن پاسخ فقط به دنبال یک نشانه کوچک باشید.

شما برای حل کردن آزمون شناسایی فرد مشکوک به آدم ربایی و جواب دادن به آن دارای محدودیت زمانی۷ ثانیه ای می باشید،پس قبل از شروع این چالش باید مطمئن شوید که در مکانی هستید که تمرکز شما مختل نمی شود، موسیقی خود را خاموش کنید و تمام جزئیات را رعایت کنید تا آدم ربای احتمالی را پیدا کنید. رباینده ای که در پارک است را در مدت زمان ۷ ثانیه پیدا کنید.

شما با کمک معمای تصویری امروز خواهید توانست، تیزبینی و نکته سنجی خود را به رخ همگان بکشید. شما در این ازمون باید بتواند در زمانی که مشخص شده است، فردی که قصد ربایش دارد را شناسایی کنید.

به باور بسیاری از کارشناسان حوزه سلامت فکر کردن و تمرکز بر روی یک چیز برای حل یک مشکل، می تواند سلول های مغز را به فعالیت وادار کند. این فعالیت حکم یک ورزش عالی برای این عنصر حیاتی بدن به شمار می رود. ورزش منظم جسمی و مغزی و نیز یک رژیم مناسب غذایی می تواند مانع از وقوع بیماری های مختلف قلبی و مغزی در میانسالی و کهنسالی شود.

پاسخ آزمون

برویم و ببینیم داستان این معما چیست؟

آیا توانستید پاسخ آزمون را بیابید؟اگر پاسخی پیدا نکردید با هم به مرور کارهای افراد در پارک نگاهی بیندازیم، مردی که غذا می خورد نمی تواند آدم ربا باشد. او فقط به پارک آمده است که از غذای روزانه خود لذت ببرد و سپس دوباره به سرکار خود بازگردد. او کار مشکوکی انجام نمی دهد. مرد دیگری که گوش پسرک را کشیده، احتمالا پسر خود را دارد تبیه می کند.کسی که سعی دارد یکی از بچه ها را بدزدد.

پاسخ آزمون شناسایی فرد مشکوک به آدم ربایی

فرد مشکوک به آدم ربایی همان کسی است که کتاب می خواند،وی آنقدر دستپاچه است که کتاب را وارونه گرفته است. او توجهی به کتاب ندارد و تمام تمرکزش به پسری است که روی زمین نشسته و در حال بازی است. او مترصد زمانی است که بتواند کودک را بدزدد. بنابراین وانمود می کند که کتاب می خواند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.