آموزش آرایشگری مردانه

آموزشگاه آرایشگری مردانه استاد بیک

آموزشگاه آرایشگری مردانه استاد بیک مفتخر است بعد از سال ها تجربه در اموزش ارایشگری مردانه و پیرایش مردانه با توکل به خدای منان و اعتماد کارآموزان ، با هدف بالابردن سطح مهارت هنرآموزان در حرفه آرایشگری مردانه در زمینه های آرایشگری مردانه درجه ۱ و۲ ، گریم حرفه ای داماد (متعادل ساز چهره مردانه) ، گریم سینمایی(چهره پردازی) ، کاربر مواد شیمیایی( فرکردن ، صافی و کراتینه مو ، رنگ و…) و… در خدمت طرفداران این حرفه باشد.

از اهداف برجسته مدیر آموزشگاه آرایشگری مردانه استاد بیک ،آموزش دادن با کیفیت به هنر آموزان جهت ورود به بازار کار، همراهی و مشاوره دادن به آن ها و داشتن اشتغالی پایدار به دلیل کیفیت بالای کار می باشد .

این آموزشگاه دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور است و امکان صدور مدرک بین المللی و مربیگری معتبر قابل استعلام را دارد.

معرفی خوابگاه اختصاصی هنرجویان

یکی از امکانات فوق العاده آموزشگاه آرایشگری استاد بیک برخورداری از یک خوابگاه اختصاصی ویژه هنرجویان شهرستانی است. از ویژگی های خاص این خوابگاه این است که بر خلاف سایر خوابگاه هایی که اجاره ای هستند، استفاده از آن برای افرادی که هنرجوی این آموزشگاه نیستند ممنوع است در نتیجه شما محیطی آرام را برای آموزش در اختیار خواهید داشت. همچنین نکته مهم تر این است که این خوابگاه دقیقا در کنار آموزشگاه واقع شده و همچنین در کنار ایستگاه مترو قرار دارد؛ در نتیجه از شر هزینه های حمل و نقل و منتظر شدن برای وسایل نقلیه راحت خواهید بود. به طور کل می توان گفت این آموزشگاه، جزو آموزشگاه های آرایشگری مردانه با خوابگاه محسوب می شود.

آقای کاظم خسروی (استاد بیک) مدیریت آموزشگاه آرایشگری استاد بیک هستند و از سال ۱۳۸۹ به دلیل علاقه ای که به رشته و حرفه آرایشگری داشتند، یادگیری و فعالیت در این زمینه را آغاز کردند. پس از گذشت چند سال و کسب مهارت های گوناگون افتخارات زیادی را در این عرصه کسب کردند. برخی از مهم ترین این افتخارات که جزو رزومه استاد بیک محسوب می شوند عبارتند از:

نویسنده اولین کتاب آرایشگری در ایران و چندین کتب دیگر با تایید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور؛
ابداع گر اصلاح و ویتامینه کردن مو با آتش در ایران؛
صاحب دو عنوان رکورد جهانی ؛
دارنده مدال طلا جهان؛
محقق و پژوهشگر؛
چهره پرداز سینما؛
طراح چهره روی سر️؛

مزایای ثبت نام در آموزشگاه آرایشگری مردانه استاد بیک

آموزشگاه آرایشگری مردانه استاد بیک ، با سال ها تجربه در زمینه آموزش آرایش مردانه ، یکی از معتبر ترین و بهترین آموزشگاه ها در سراسر کشور است. استاد بیک ، که مدرس دوره آموزش آرایشگری مردانه هستند افتخارات بسیاری را در زمینه آرایشگری دارند مثل :

ابداع اصلاح و ویتامینه کردن مو با آتش در ایران
صاحب دو عنوان رکورد جهانی
دارنده مدال طلا جهان
استاد بیک علاوه بر مهارت آرایشگری فوق العاده ، محقق و پژوهشگر در زمینه آرایشگری هم هستند و همچنین نویسنده اولین کتاب آرایشگری در ایران و چندین کتب دیگر با تایید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور هم میباشند. علاوه بر مهارت فوق العاده استاد بیک در آرایشگری مردانه ، ایشان چهره پرداز موفق سینما نیز هستند. طراحی چهره روی سر از دیگر مهارت های بی نظیر استاد بیک میباشد. علاوه بر اینها آموزشگاه آرایشگری مردانه استاد بیک از لحاظ رفت و آمد بسیار مناسب است به این دلیل که مکان آموزشگاه در کنار مترو واقع شده. بعلاوه یکی از بزرگترین مزایای آموزشگاه آرایشگری مردانه استاد بیک برای عزیزان شهرستانی این است که دقیقا در کنار آموزشگاه ، خوابگاه وجود دارد.

مزایای آموزش آرایشگری مردانه استاد بیک :

آموزش عملی روی مدل زنده فراوان
سالن بزرگ و محیطی مناسب
دسترسی عالی به مترو و بی آرتی(جنب مترو انقلاب)
خوابگاه جنب آموزشگاه
معرفی به کار
شرایط پرداخت نقد و اقساط
آموزش آرایشگری در کرونا
آموزش آرایشگری استاد بیک در زمان کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی به بهترین شیوه در محیطی ضدعفونی شده و مطمئن از ویروس می باشد، که کارآموزان با خیال راحت و آسوده در محیط و کلاس های آموزش آرایشگری، ادامه داده و در مدت زمان کم تری به آموزش بپردازد و مدرک را دریافت کرده و به عرصه کار وارد شوند.

با توجه به این که تمام نکات بهداشتی در آموزش آرایشگری استاد بیک رعایت می شود؛ در ابتدا کار، از کارآموزان درخواست می شود تا وسایل مورد نیاز آرایشگری را در محل آموزش داشته باشند.

با وجود ویروس کرونا در سطح جهان، همه ی مراکز آموزشی تعطیل شده است و با توجه به راه انداختن آموزش مجازی می توانیم از آن آموزش ها استفاده کنیم. اما نمی توانیم به اندازه ای که در زمان حضوری به آموزش می پرداختند یاد بگیریم.

البته باید توجه داشته باشید که آرایشگری نیازمند، آموزش حضوری است تا بتوانید بهتر و کامل تر نکاتی به طور مثال در مورد گریم صورت، طرز گرفتن قیچی و همین طور نکات زیادی، که باعث میشه شما بهتر و کامل تر آموزش را ببینید و یاد بگیرید.

 

وسایل مورد نیاز آرایشگری از قبیل
روپوش مخصوص، ماشین موزر، سشوار، قیچی و شانه می باشد. با این وسایل و رعایت کردن کاراموز نسبت به نکات بهداشتی، آموزشی بدون وقفه و مناسبی را خواهید داشت.

 

نکات آموزشی رعایت کرونا در آرایشگاه
در زمان حضور در آرایشگاه حتما ماسک بزنید.

از آرایشگر خود بخواهید حتما ماسک روی دهان و بینی خود داشته باشد.

در داخل آرایشگاه از دستکش یک بار مصرف استفاده کنید.

هرگز دست خود را به صورتتان نزنید.

قبل از ورود به آرایشگاه یا بلافاصله بعد از ورود، دست های خود را با آب و صابون بشویید یا با مواد

ضدعفونی کننده ی الکل دار تمیز کنید.

در طول مدت حضور در آرایشگاه، فاصله حداقل یک متری را از سایر افراد حفظ کنید.

آموزش پیرایش مردانه حرفه ای
برای تبدیل شدن به یک آرایشگر حرفه ای می توانیم یکی از ۳ روش زیر را انتخاب کنیم:

اولین روش برای یادگیری آرایشگری یا پیرایش مردانه، شاگردی کردن در یک مغازه آرایشگری است که البته این روش دارای مزایا و معایب زیر است:
مزایا: این روش رایگان است ولی در مقابل ممکن است وقت زیادی را از فرد بگیرد.

معایب:

امکان دریافت مدرک وجود ندارد.
امکان ورود سریع هنرجو به بازار کار فراهم نیست.
زمان زیادی صرف می شود.

نمی توان از اصول علمی، عملی و بهداشتی به کار رفته در این روش مطمئن بود.
دومین روش برای یادگیری پیرایش مردانه، ادامه تحصیل در هنرستان های کاردانش مربوط به آموزش و پرورش در رشته پیرایش و ترمیم موی مردانه که مدت تحصیل آن در دوره متوسطه دوم ۳ سال است. پس از آن ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر در رشته های پیرایشگری مردانه یا گریمور سینمایی است که مدت تحصیل در این مقطع ۴ سال است.
سومین روش برای آموزش پیرایش مردانه حرفه ای، شرکت کردن به عنوان هنرجو در دوره های موجود در مراکز دولتی و آموزشگاه های آرایشگری مردانه فنی و حرفه ای است که دوره های آرایشگری و پیرایش مردانه را به صورت کاملا تخصصی به کارآموزان آموزش می دهند. (یکی از آموزشگاه های آرایشگری معتبر در تهران که هم اکنون در حال آموزش آرایشگری مردانه است، آموزشگاه آرایشگری استاد بیک است.)
آموزشگاه آرایشگری بیک با بهره گیری از مجرب ترین و کارکشته ترین اساتید و مربیان، ارائه آموزش ها به دو صورت خصوصی و نیمه خصوصی، بهره گیری از فضای آموزشی مناسب، استفاده از بروزترین تجهیزات و وسایل آموزشی و … تمامی شرایط لازم برای یادگیری حرفه ای شما را فراهم کرده است.

ما در آموزشگاه آرایشگری استاد بیک دوره های مختلفی را برای آموزش پیرایش مردانه حرفه ای به شما آموزش می دهیم و با ارائه مدارک بین المللی معتبر برای تمامی دوره های آموزشی، آموزش حرفه ای شما را در تمامی این زمینه ها تضمین کرده و شما را قدم به قدم تا کسب درآمد و ورود به بازار کار همراهی می کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =