آموزش رایگان کار با قالب وودمارت کیت وردپرس

آموزش رایگان کار با قالب وودمارت موضوع این مقاله است و قصد داریم به صورت رایگان به شما عزیزان آموزش دهیم چطور با استفاده از آموزش قالب وودمارت سایت و فروشگاه خودتون رو راه اندازی کنید. قالب وودمارت در واقع یکی از بهترین قالب های فروشگاهی وردپرس است که بسیاری از سایت های به دلیل امکانات آن از این قالب استفاده می کنند.

آموزش کار با قالب وودمارت رایگان

بعد از نصب قالب وودمارت چندین بخش در پیشخوان سایت شما اضافه می شود که تمام این بخش توسط قالب وودمارت اضافه شده است مثلاً قسمت های زیر شامل قالب وودمارت می شود

  • پروژه ها
  • بلاک HTML
  • راهنمای اندازه
  • اسلایدها
  • تنظیمات قالب
  • وودمارت
  • نوار کناری

بخش پروژه ها مربوط به نمونه کارها است یعنی اگر یک سایت خدماتی هستید می تونید تمام نمونه کارهای خودتون رو به عنوان یک پست اضافه کنید و در بخش های مختلف سایت به نمایش بگذاریدپ

بلاک اچ تی ام ال یکی از بهترین قابلیت های قالب وودمارت است شما با این قابلیت قادر خواهید بود با استفاده از صفحه سازهای المنتور و ویژوال کامپوزر هر طرحی رو که دوست دارید پیاده سازی کنید و آن را در صفحه خودتون به نمایش بگذارید.

راهنمای اندازه گیری بیشتر برای سایت های فروشگاهی کاربرد دارد اگر شما محصولاتی دارید که در اندازه های مختلفی قرار دارد می تونید در این بخش تمام سایزهای خودتون رو تعریف کنید و در کنار محصولات سایت خودتون استفاده کنید

اسلایدها یکی از قابلیت های دیگر این قالب است هرچند که افزونه روولوشن اسلایدر نیز با قالب وودمارت سازگار است و حتی یکی از افزونه هاهی ضروری در این قالب است اما خود قالب وودمارت هم اسلاید دارد اما تنظیمات آن زیاد پیشرفته نیست و بسیار ساده و جمع و جور است.

تنظیمات قالب و بخش وودمارت مربوط به خود قالب است و تمام پنل تنظیمات قالب رو می تونید از این بخش مشاهده کنید

نواری کناری هم همون سایدبار هست که در بخش نظرات هم نمایش داده می شود بعد از تعریف کردن آن

طراحی سایت فروشگاهی با قالب وودمارت

شما با استفاده از قالب وودمارت می تونید فروشگاه های حرفه ای طراحی کنید اما برای طراحی فروشگاه های حرفه ای مانند دیجی کالا نیاز به آموزش دارید در سایت آموزشی کیت وردپرس قبلاً یک آموزش برای قالب وودمارت تدوین شده است که برای ۹۹ درصد کاربران کاربردی بوده در واقع در این دوره شما یاد می گیرید یک سایت مشابه سایت دیجی کالا طراحی کنید.

آموزش رایگان راه اندازی سایت

می دونستید شما می تونید بدون هزینه و به صورت رایگان یک سایت فروشگاهی راه اندازی کنید ؟ برای این کار می تونید از دوره رایگان آموزش وردپرس استفاده کنید وردپرس در واقع بهترین سیستم راه اندازی سایت در دنیا است که تا امروز بیش از ۴۲ درصد کل وبسایت های دنیا با این سیستم راه اندازی شده است پس اگر دوست دارید از این آموزش استفاده کنید همین الان اقدام کنید و این سیستم رو یاد بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + پنج =