آموزش واریز به فیوچرز در صرافی بایننس

آموزش واریز و برداشت از فیوچرز بایننس

خواندن ارز دیجیتال در Futures Bainance به یکی از موضوعات مهم و جذاب برای کسب درآمد از این صرافی تبدیل شده است. در وب سایت دو روش تجارت وجود دارد ، از جمله: معاملات آتی یا معاملات آتی (معاملات آتی). صرافی تجارت خود را در سال ۲۰۱۷ در چین آغاز کرد و اکنون ، حجم معاملات آن بزرگ ، ایمن و “رمزعبور خصوصی” است. به عنوان یکی از محبوب ترین صرافی ها در این زمینه شناخته می شود. کاربران ایرانی نمی توانند مستقیماً در این وب سایت معاملات انجام دهند. در ادامه ، ما روش هایی را برای دور زدن تحریم های صرافی معرفی خواهیم کرد ، و این مقاله همچنین به شما نحوه واریز و برداشت معاملات آتی Bainance و معرفی معاملات VPS را آموزش می دهد. VPS Bainance با IP ثابت در معاملات آتی همانطور که می دانید قبل از ورود به بایننس بورس و انجام معاملات ، فعالیت های این وب سایت تنها به کاربران دارای IP ایرانی محدود می شود و شما نیاز به استفاده از IP ثابت و بدون تغییر در خارج از ایران دارید.

سرور تجارت مجازی و نرم افزار ضد انسداد دو راه برای ورود به بورس برای معامله هستند. به عنوان اولین شرکت در ایران در ارائه خدمات ابری ، با قیمت و کیفیت مناسب ، سخت افزار قدرتمند و سرعت بالا ، ۹۹٪ آپ تایم ، پشتیبانی ۲۴ ساعته و پاسخگویی به موقع ، خرید Bainance Pars Pack مجازی با سریعترین قیمت از سرور استفاده می شود به عنوان یک معامله vps ، و Vinance Trading Binance می تواند به عنوان سیستم رایانه شخصی شما استفاده شود. با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور ، می توانید آن را وارد کنید و معاملات ارز دیجیتال را در Binance Exchange انجام دهید. معرفی بورس اوراق بهادار Bainance بازار آتی به شما امکان تجارت از دو طریق را می دهد: ۱- تجارت کوتاه زیرا هنگامی که پیش بینی می کنید قیمت ارز در آینده کاهش یابد و بخواهید از کاهش قیمت سود ببرید ، می توانید معامله ای را برای ارز مورد نظر باز کرده و از کاهش قیمت سود کسب کنید.

۲-معامله خرید (طولانی) هنگامی که پیش بینی می کنید قیمت ممکن است به زودی افزایش یابد ، وارد معامله خرید آتی شوید در این حالت ، سفارش خرید را باز می کنید و از افزایش قیمت بهره مند می شوید. ۳. امکان انجام معاملات تا ۱۲۵ برابر مانده حساب ویژگی بعدی بازار معاملات آتی Bainance این است که شما می توانید تا ۱۲۵ برابر مانده حساب خود معامله کنید. به این معامله اهرم می گویند. این ویژگی ممکن است فقط برای شما منحصر به فرد باشد ، اما باید از ۵ برابر بیشتر استفاده کنید. ریسک بسیار بالایی برای شما وجود دارد که احتمال از بین رفتن کلیه دارایی ها (تصفیه) را تا حد زیادی افزایش می دهد. همانطور که در شکل نشان داده شده است ، هنگامی که شما میزان اهرم را ۱۲۵ بار تنظیم می کنید ، خطر تجارت بیش از حد Bainance از تجارت شما با بیش از ۵۰،۰۰۰ دلار جلوگیری می کند. ما توصیه نمی کنیم بیش از ۵ برابر معامله کنید.

واریز و در کیف پول Bainance برداشت کنید در Bainance Exchange ، هر حساب دو کیف پول جداگانه ارائه می دهد ، بنابراین دارایی ها می توانند بین دو کیف پول منتقل شوند ، اما هر موجودی باید جداگانه بررسی شود. اولین کیف پول Bainance کیف پول است که می توانید از آن برای معاملات عادی استفاده کنید و به راحتی می توانید از این کیف پول واریز و برداشت کنید. دارایی های موجود در این کیف پول در بخش “Wallet” قابل مشاهده است. تمام دارایی های خود را به دلار و بیت کوین نشان دهید. همچنین در بخش Wallet 2 ، گزینه های اصلی و مهم واریز و برداشت را مشاهده خواهید کرد: ۱- ودیعه ۲ برداشت گزینه های واریز با انتخاب گزینه “سپرده گذاری” می توانید ارز را به کیف پول خود واریز کنید. . پس از تأیید شبکه ، بلافاصله مقدار ارسالی به کیف پول شما اضافه می شود.

 گزینهWithdraw  

گزینه یWithdraw  به شما امکان برداشت ارز از کیف پول اصلی بایننس به کیف پول شخصی را فراهم آورده است، شما با انتخاب این گزینه می توانید با ثبت آدرس کیف پول شخصی اقدام به برداشت ارز از صرافی بایننس کنید.

برای ارسال ارز به کیف پول فیوچرز بایننس بعد از واریز ارز به کیف پول اصلی بایننس شما امکان شارژ کیف پول فیوچرز را خوهید داشت که در ادامه به آموزش آن خواهیم پرداخت.

نحوه ی واریز و برداشت در فیوچرز بایننس

بعد از واریز به کیف پول اصلی بایینس شما امکان شارژ و واریز به کیف پول فیوچرز را خواهید داشت، حتما به این نکته توجه کنید که ارسال مسقیم ارز به کیف پول فیوچرز بایننس فراهم نیست و باید در ابتدا ارز مورد نظر به کیف پول اصلی بایننس ارسال و بعد از آن، دارایی خود را به تتر(Usdt)، بایننس کوین(Bnb) و یا دلار بایننس(Busd) تبدیل کنید.و بعد از تبدیل دارایی به ارزهای گفته شده جهت واریز وجه از کیف پول اصلی بایننس به کیف پول فیوچرز با استفاده از گزینه ی Transfer اقدام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.