آموزش ویدیو زبان انگلیسی با ریمرسی

با دیدن فیلم با زیرنویس انگلیسی، می*توانید به میزان قابل توجهی زبان خود را تقویت کنید. بشنوید، تکرار کنید و روزانه تمرین کنید. یادگیری زبان نیاز به تمرین و پشتکار مداوم دارد و ما سعی می*کنیم با جهت*دهی و آموزش لذت*بخش، یادگیری شما را جذاب*تر کنیم. یادگیری زبان انگلیسی با صدها فیلم، سریال، ویدیوی آموزشی و پادکست

آموزش های زبان انگلیسی توسط ویدیو
دیدن فیلم زبان انگلیسی می*تواند یکی از بهترین روش* ها برای یادگیری زبان انگلیسی باشد. آموزش زبان انگلیسی با ویدیو دست*کم خیلی خیلی بهتر از خواندن کتاب*های آموزش زبان میباشد. یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها و صحنه های آن واقعا مفید است و …فکر نمی*کنم برای یادگیری زبان انگلیسی از آمار و ارقام درست و حسابی داشته باشیم، اما تصور من این است که به دلایل گوناگون متوسط سطح مهارت مکالمه زبان انگلیسی و درک مطلب این زبان در جامعه ما از برخی از کشورهای پیرامونمان خیلی پایین*تر باشد.

اما ناکارآمد بودن برنامه*های رسمی، تنها یکی از دلایل این مشکل است، عوامل دیگر را هم می*توان برای این امر برشمرد:

– کم بودن نسبی رفت و آمد اتباع انگلیسی*زبان به ایران و کم بودن مسافرت*های خارجی ایرانیان

– مشکل اقتصادی که باعث می*شود خیلی*ها نتوانند در کلاس*های فوق*برنامه شرکت کنند.

– سطح پایین دانشگاه*های ما که در آنها دانشجوها با جزوه و تزهای کذایی، بدون نیاز به خواندن متون مرجع به لطایف*الحیل، فارغ*التحصیل می*شوند.

– جوی که در آن برای داناها و کسانی که بیشتر می*دانند، احترامی متصور نیست و بنابراین خیلی از ماها اصولا ترجیح می*دهیم، اوقات فراغت را نه به خواندن متون و مقاله*های ژرف در اینترنت، بلکه به مرور مطالب تلگرامی اختصاص بدهیم که اصولا برای فهم آنها، هیچ نیازی به مهارت*های زبانی نیست.

[آموزش زبان انگلیسی با ویدیو: online.png]
بگذریم و از عنوان این مطلب دور نشویم!

از قدیم می*گویند که جوینده یابنده است. در همان دهه ۶۰، ما دانش*آموزان مستعدی را سراغ داشتیم که با یک رادیوی ترانزیستوری مهارت*های شنیداری زبان خود را تقویت می*کردند. در دنیای امروز، اما برای آدم*های کوشا، هیچ مانع و سدی، وجود ندارد و یکی از ابزارها گوشی*های هوشمند و گجت*ها هستند.

با همین گوشی*هایی که در دست من و شماست، ما می*توانیم به صورت جدی به زبان آموزی بپردازیم. یکی از اپلیکیشن*های بسیار خوبی که برای یادگیری زبان انگلیسی و نیز زبان فرانسه وجود دارد، اپلکیشن آموزش زبان انگلیسی ریمرسی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + سیزده =