آنچه باید درباره اتاق خودرو بدانید

قسمت بیرونی خودرو را میگویند که قابل مشاهده است و بسیار پیچیده و گسترده است، معمولاً ساختار بدنه اتومبیل به کلاس اتومبیل، ابعاد اتومبیل، قیمت و شرایط محیطی وابسته‌ است.

اتاق خودرو
اتاق خودرو

اتاق خودرو بخشی است که تمامی قطعات آن و اجزای بزرگ و کوچک خودرو اعم از شاسی و تامی قطعات نصب شده بر روی شاسی مانند سیستم تعلیق چرخ ها و اکسل که در نهایت بر روی اتاق خودرو یا بدنه خودرو نصب میشود.

اتاق ماشین مخصوص همان خودرو هایست که در تصادف دچار صانحه شده اند و خسارت شدیدی به آنها وارد شده است و ماشین بسیار آسیب دیده است، جوری که به قول معروف آن خودرو دیگر خودرو بشو نیست و برای تعمیرات آن باید هزینه و زمان زیادی صرف شود تا خودرو کمی شبیه روزهای اولش شود.

اتاق خودرو
اتاق خودرو

از آنجایی که عوض کردن تمامی قطعات خودرو پرهزینه و به صرفه نیست به همین دلیل صاحبان خودرو وقتی به دردرسرها و هزینه های آن فکر میکنند همان جا تصمیم به فروش خودروی خود میگیرند، عده ای این خودروها را خریداری میکنند و با تعمیرات حرفه ای اتاق ها را مثل روز اولشان میکنند و به فروش میرسانند، این اتاق ها پس از تعمیر همان کارایی قبلی خود را دارند و میتوان به آنها اعتماد کرد.

اتاق های خودرو شامل دو دسته میباشند که یکی از آنها اتاق فابریک و دیگری اتاق فابریک با اسکلت و بدنه ی کوره ای است که اتاق فابریک شامل ۸ تیکه پیچی بدنه، کاپوت جلو، درب صندوق، درب های اطراف و دو گلگیر جلو میباشد که کارخانه ای و کاملا فابریک است، اگر اتاق خودرویی که خریداری دارید کرده اید دارای ضمانت کارشناسی بود یعنی اتاق فابریک است.

اتاق فابریک با اسکلت و بدنه ی کوره ای شامل ۸ تیکه پیچی بدنه، کاپوت جلو، درب صندوق، دو گلگیر جلو و درب های اطراف میباشد که به صورت حرفه ایی در کوره رنگ شده اند، اسکلت خودرو نیز دارای گارانتی کارشناسی است و این اسکلت دارای نام سایپا یا ایران خودرو است.

اتاق خودرو
اتاق خودرو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.