آیا تزریق بوتاکس راه حل مناسبی برای جوانسازی است؟

بوتاکس دارویی برای فلج کردن موقت عضله ها برای مدتی رقم خورده میباشد. این دارو برخلاف داروی بی‌حسی که ماهیچه‌ها و گیرنده‌های حسی شما‌را مهار می‌نماید، صرفا روی ماهیچه ها اثر میگذارد.

بوتاکس در واقع اسم تجاری نوعی سم میباشد که بوتولینوم توکسین یا این که سم بوتولینوم اسم داراست. یک باکتری به اسم کلستریدیوم بوتولینوم یا این که C. botulinum که در گیاهان، خاک، آب و روده جانوران یافت می گردد، این سم را ساخت و ساز می‌نماید. سم بوتولینوم گیرنده‌های استیل کولین عضله‌ها را اشغال می‌نماید و نمی‌گذارد که رابطه روان با ماهیچه‌ها برقرار گردد.

بوتاکس ماده‌ای میباشد به شدت سمی و قادر است سیستم عصبی تن را ذیل تاثیر قرار دهد. البته نگران نباشید! هنگامی که از این دارو برای رفع خطوط پوستی استعمال می‌نماید، دوز بسیار ناچیز از آن را به پوست تزریق می کنیم.

این سم دارویی برای معالجه بعضا از بیماری‌های عضلانی نیز کاربرد داراست. در زمینه ی پزشکی زیبایی، از بوتاکس برای محو کردن چین و چروک‌هایی به کار گیری می کنیم که در شرایط طبیعی با تکان ماهیچه ها شکل پدیدار میشوند یا این که به ذکر بی آلایش‌خیس، خطوطی که در اثر پیری ساخت گردیده‌اند را معالجه می کنیم. مثل خطوط اخم، لبخند، پنجه کلاغی و … . در برخی مفاد بوتاکس میتواند نقش پیشگیرانه هم داشته باشد و جلوی عمیق شدن خطوط یا این که حتی تشکیل شدن‌شان را بگیرد.

آیا تزریق بوتاکس حقیقتاً بی خطر و ایمن میباشد ؟

حقیقت این میباشد که در نگاه اولیه تزریق یک سم خطرناک و ترسناک به حیث میرسد. آری این را فهم و شعور می کنیم. اما می بایست بدانید که‌این سم دارویی در همگی مکان عالم تزریق می‌گردد و اتفاقاً پراستفاده‌ترین طریق در پزشکی زیبایی به حساب می‌آید.

در صورتیکه در میان پژوهش‌ها و مطالعات هم جست‌وجو فرمائید، متوجه میشوید که بوتاکس در مقایسه با بقیه طریق‌های جوانسازی و زیباسازی پوست، روش‌ی ایمنی به حساب می آید.
قطعاً پیش از تزریق بوتاکس مطالب تحت را بخوانید

بوتاکس اینک یکی دوستداشتنی‌ترین طریق‌های جوانسازی معدود‌تهاجمی و فارغ از جراحی در کشور ایران میباشد. برای همین در جای ‌های گوناگون و به دست اشخاص غیرمتخصص (با این که غیر قانونی میباشد) تزریق میشود. طبق ضابطه، تزریق بوتاکس بایستی به دست دکتر معالج صورت بپذیرد.

از نگاه رسمی پزشکان همگانی هم می توانند این عمل را اجرا دهند البته از حیث تکنینکی، خوب میباشد دکتر دارای تخصص پوست یا این که جراح پلاستیک تزریق را اجرا دهند.

این اشخاص آشنایی بالایی از آناتومی شکل دارا هستند و بوتاکس را دقیقاً در جایی و به اندازه‌ای تزریق می‌نمایند که بیشترین دوام و شایسته ترین نتیجه ها را داشته باشد.

بوتاکس در کلینیک های مجهز کل توجهات مورد نیاز ایفا می گیرد. ما جواز، امکانات، علم و تجربه‌ی مایحتاج برای اجرا همگی‌ طریق‌های جوانسازی پوست را داریم. همواره کارایی کردیم با استعمال از شایسته ترین مواد نخستین و با اعتماد به تجربه و علم گروه درمانی خویش، شایسته ترین نتیجه ها را به مراجعین خویش کادو کنیم.

برای تزریق بوتاکس به موارد زیر دقت نمایید

نمونه کارهای بلی مراجعین

پرسیدن نظر مراجعه کنندگان

مراجعه حضوری و مشورت با دکتر متخصص کلینیک

پس از این که راءس مطلوب بوتاکس را تعیین کردید، می بایست برای جلسات درمانی به کلینیک بروید بوتاکس یک داروی موقت میباشد و بعداز مدتی اثرش از فی مابین می‌رود. به علاوه شکل هر فرد زیبایی منحصر خویش را داراست و اپ‌ی و محل تزریقات می بایست با اعتنا به حالت شما رقم بخورد.
بسته به نیازها و هدف ها شما ممکن میباشد نیاز باشد هر ساله میان ۲ تا ۶ توشه برای تمدید تزریق بوتاکس به کلینیک رجوع کنید. در گرد‌همایی مشورت کردن این مفاد را با تمرکز ارزیابی خوا هیم کرد.

همینطور در صورتی نحوه‌های جوانسازی خوب و مطلوب‌تری برای شما وجود داشته باشد، به شما توصیه خوا هیم کرد. از جملهً شاید تزریق ژل برای شما موثرتر و در بلند برهه زمانی نادر هزینه‌خیس باشد.

بعداز نظارت شما از اخذ بوتاکس، متخصصین سن، سوابق‌ی درمانی و بقیه داده ها مربوط را از شما اخذ می‌نمایند. آنگاه پوست شما‌را به توجه آنالیز و معاینه می‌نمایند؛ به عنوان مثال معاینه‌ی تغییرات پوستی یاروهمدم با تکان ماهیچه‌ها شکل. این چنین دکتر معالج متوجه توان و وسعت ماهیچه ها شکل میگردد و قادر است محل و دوز تزریق را عالی مشخص و معلوم نماید.

پیشنهاد می‌گردد که از بوتاکس برای خطوط دقیق و خیر چندان عمیق پوستی مصرف شود. در صورتیکه متوجه شویم که چین و چروک‌های پوست شما عمیق میباشد یا این که مشکلی وجود دارااست که با بوتاکس حل نمی شود، به شما خوا هیم اعلام کرد که به سراغ معالجه عالی و موثرتری بروید و پول و وقت خویش را به جا خرج نمائید.

نکته‌ی دیگری که می بایست اعتنا کرد، خصوصیت‌های خاص شکل هر مریض میباشد. به عنوان مثالً برخی‌ها طبیعتا پلک‌های سنگینی دارا هستند.

این اشخاص برای بالا نگه داشتن پلک‌ها از عضله ها ابرو امداد میگیرند و ابروها معمولاً در وضعیت بالا رفته قرار دارا هستند. در‌این حالت چنانچه ما بخواهیم به عنوان مثالً خط اخم را محو کنیم، بایستی اعتنا کنیم که عضله ها ابرو فلج نشوند. زیرا در‌این‌صورت فرد شم می‌نماید که پلک‌هایش سنگین گردیده یا این که ممکن میباشد در گیر افتادگی پلک گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =