آیا میدانید KWFINDER چیست؟

همانطور که از نام KWFinder بر می‌آید این ابزار مختص به تحقیق و یافتن کلمات کلیدی هدف برای SEO کردن یک سایت است. تحقیق کلمات کلیدی جزء اولین گام ها در SEO یک سایت است و اهمیت بسیار زیادی نیز دارد. با KWFinder اولین قدم ها را مطمعا بردارید.

KWFinder چیست؟

KWFinder ابزاری برای یافتن کلمه کلیدی می‌باشد که برای تحقیق کلمات کلیدی مورد استفاده قرار می گیرد. تحقیق کلمات کلیدی اولین گام در زمینه سئو یک سایت می‌باشد، شما قبل از اینکه بخواهید یک سایت را سئو کنید باید بدانید که کاربر شما با چه کلماتی دنبال محصول یا خدمات شما است; پس از آن بایستی به تدوین استراتژی سئو و استراتژی محتوا بر اساس کلمات بدست آمده بپردازید.
KWFinder زبان های زیادی را پشتیبانی می‌کند. مزیت خوب KWFinder این است که زبان فارسی را پشتیبانی می کند از این رو می توان به داده های دقیق تری دست پیدا کرد. اولین گزینه در قسمت زبان ها در سایت KWFinder همه زبان ها می باشد، پیشنهاد می‌کنم از این گزینه استفاده نکنید چون داده های دقیقی در رابطه با کلمه کلیدی های به شما نمی دهد.

خرید اکانت KWFinder

از جمله زبان هایی که KWFinder پشتیبانی می کند عبارت است از: عربی، فارسی، انگلیسی، چینی، فرانسه، آلمانی، هندی، ژاپنی و دیگر زبان ها می باشد. مزیت KWFinder نسبت به Keywordtool این است که شما در KWFinder امکان انتخاب زبان فارسی را دارید.

البته یکی از مزیت‌های Keywordtool نسبت به KWFinder این است که کلمه کلیدی های Google, Youtube, Bing, Amazon, eBay, Play Store, Instagram و Twitter را بررسی می‌کند. اما به نظر من ترکیب این دو ابزار نتیجه بسیار کامل تری به دست خواهد داد 🙂

جدا از اینکه شما می توانید زبان مورد نظر خودتان را انتخاب کنید، می توانید در آنالیز KWFinder لوکیشن را نیز تعیین کنید اما تعیین لوکیشن در KWFinder محدود به چند گزینه مانند ایالات متحده آمریکا، آلمان، بریتانیا، اسپانیا و فرانسه است.

ضعفی که اکثر ابزارهای سئو دارند نبودن سرور در ایران است، البته این فقط مختص به یک یا دو ابزار نیست، همه ابزار ها و وب سایت هایی که وب مستران از آنها استفاده می کنند این مشکل را دارند که نمی توان اقدامی برای رفع این مشکل کرد.

خرید اکانت اشتراکی KWFinder

با توجه به قیمت روز دلار خرید مستقیم و انفرادی اکانت KWFinder برای یک ایرانی اصلا مقرون به صرفه نیست. هرچند که ما مشتریان نسبتا زیادی داریم که خارج از ایران هستند و از سرویس های اشتراکی ما استفاده می کنند.

علاوه بر قیمت بالا به دلیل تحریم بودن ایران امکان خرید و پرداخت مستقیم برای ایرانیان فراهم نمی باشد. پس خرید اشتراکی اکانت KWFinder بهترین راه حل برای این مسئله است، چون هم می‌توانید آنالیزتان را انجام بدهید و هم می توانید در هزینه های خود صرفه جویی خوبی داشته باشید.

عنوان سرویس اکانت اشتراکی KWFinder
هزینه ماهانه سرویس ۱۵۰ هزار تومان
توضیحات سرویس ۲۰ عدد محدودیت روزانه

محدودیت روزانه ۲۰ عدد آنالیز یعنی چه؟

خرید اکانت های اشتراکی با توجه به مزیت بزرگی که دارد یک محدودیتی را نیز به همراه دارد، آن هم تقسیم شدن خدمات اکانت است. حالا این به چه معناست؟ یعنی تعداد دفعات معینی می توانید از سرویس استفاده کنید.

استفاده رایگان از KWFinder

اغلب سرویس هایی که برای وب مستران ارائه می‌شود به منظور جلب اعتماد کاربران، تا چند روز اجازه استفاده رایگان از سرویس را می‌دهند. KWFinder هم از این قاعده مستثنا نیست. لازم به ذکر است برخی وب سایت ها مانند MOZ اجازه استفاده رایگان از خدماتشان را تا ۳۰ روز می‌دهند ولی باید اطلاعات حساب بانکی خود را در اختیار آنها قرار بدهید تا اعتبار سنجی لازم برای ایجاد دسترسی رایگان فراهم شود.

اما در KWFinder به این شکل نیست، شما می توانید براحتی استفاده رایگان از KWFinder داشته باشید. در ادامه نحوه استفاده رایگان از KWFinder را به شما آموزش خواهیم داد.

مرحله اول

در ابتدا وارد سایت https://kwfinder.com بشوید و مانند تصویر زیر روی گزینه Start 10-day FREE trial کلیک کنید.

برای استفاده رایگان از KWFinder

مرحله دوم

 

استفاده رایگان از اکانت اشتراکی KWFinder

مرحله سوم

 

استفاده رایگان از اکانت اشتراکی KWFinder

 

مرحله چهارم

 

آموزش نحوه استفاده از اکانت KWFinder به صورت عملی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + دوازده =