آیا می دانید در تهران هم می شود با راپل نما را محکم کرد؟

کاردک ارائه دهنده تضمینی خدمات پیچ و رولپلاک نما در تهران و تمام شهر ها استان تهران با کادری مجرب می باشد.

کاردک مجری هدمات پیچ و رولپلاک نما در کل استان تهران است.

پیچ و رولپلاک نما در تهران

پیچ و رولپلاک نما در تهران در خصوص ساختمان‌های نوساز یا ساختمان‌هایی که مقداری از عمر آن‌ها گذشته باشد، به عنوان یک روش تکمیلی نمای ساختمان به کار گرفته می‌شود.

نحوه پیچ و رولپلاک نما و نصب سنگ افتاده از اهمیت زیادی برخوردار است و باید حتما کاملا حرفه ای انجام شود.

از آن جایی که این کار با زحمت و طی پروسه خاصی انجام می‌شود، کمترین بی دقتی و اشتباهی در انجام آن، می‌تواند هزینه‌های مجدد در پی داشته و به شکل ظاهری نمای ساختمان نیز ضربه بزند. تیم کاردک به عنوان مجری طرح‌های نمای ساختمان در سراسر کشور، این عملیات را به شکلی حرفه‌ای و بدون نیاز به داربست انجام داده و بهترین نتیجه را با ماندگاری و طول عمر بالا، حاصل می‌نماید.

در ادامه با کاردک همراه باشید.

پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نما به این شکل انجام می‌شود که ابتدا در نمای ساختمان سوراخ‌هایی برای قرار دادن رولپلاک، ایجاد خواهد شد. سپس رولپلاک داخل سوراخ قرار گرفته و در جای خود به خوبی محکم می‌شود.

جنس رولپلاک باید کاملا قوی و مرغوب باشد، در غیر این صورت بر اثر مرور زمان، حالت نگهدارنده خود را از داده و موقعیت سنگ نمای ساختمان را متزلزل خواهد ساخت. به علاوه سوراخی که در بدنه نمای ساختمان، به وسیله دریل با مته مخصوص ایجاد می‌شود، باید کمی از اندازه رولپلاک کوچکتر باشد تا رولپلاک به سختی در آن داخل شده و جای محکمی داشته باشد.

بدیهی است که در صورت قرارگیری راحت رولپلاک در نما و آزاد بودن محل آن، این اتصال سفت و محکم نخواهد بود.

پس از آن نوبت به سوراخ کردن سنگ می‌رسد که به مراتب سخت‌تر از سوراخ کردن بدنه نما خواهد بود. در این مرحله باید حتما سنگی انتخاب شده باشد که قطر آن به اندازه کافی بوده و قدرت سوراخ شدن با مته دریل را داشته باشد. سنگ‌های نازک و با قطر کم یا کیفیت نه چندان بالا، در مقابل مته مقاومت مناسبی نداشته و آسیب خواهند دید.

پیچ و رولپلاک نما کاری بسیار حرفه‌ای بوده و نیازمند ظرافت و دقت عمل بالا است. کمترین اشتباه در دریل کاری باعث می‌شود که سنگ‌های نما خرد شده و یا اندکی جا به جایی در اندازه گیری‌ها، موجب می‌شود تا سنگ‌ها به درستی نصب نشود.

این موضوع نازیبایی یا نااستواری سنگ نمای ساختمان را به همراه خواهد داشت و در اندک زمانی مشکلاتی را به وجود می‌آورد. مشکلاتی که بابت برطرف ساختن آن‌ها، باید هزینه دوباره‌ای صورت گرفته و ترمیم مجدد انجام شود.

تصویر: پیچ و رولپلاک نما در تهران با توجه به جنس نما و سنگ و با دریل کاری بدنه نما و سنگ انتخاب ساختمان، انجام خواهد شد.

نحوه پیچ و رولپلاک نما

نحوه پیچ و رولپلاک نما به این صورت است که ابتدا باید وضعیت نمای ساختمان بررسی شود. با مشاهده وضعیت بدنه نما و قدرت آن، سنگ نمای مناسب انتخاب خواهد شد.

این سنگ‌ها باید به لحاظ تحمل سوراخ شدن و دریل کاری نیز مورد مطالعه قرار بگیرند. پس از آن، می‌توان نسبت به انجام مراحل کار اقدام کرد. نحوه پیچ و رولپلاک نما به شرح زیر است:

  • ابتدا باید به وسیله مته مخصوص و دریل بنای نما در محل‌های علامت گذاری شده، سوراخ شود.
  • پس از آن رولپلاک در سوراخ‌های نما، جایگزاری خواهد شد.
  • در مرحله بعدی سنگ‌ها به شکلی سوراخ می‌شوند که به درستی در محل مناسب روی رولپلاک‌ها قرار بگیرند.
  • سپس، پیچ از سنگ وارد رولپلاک شده و به این شکل نصب سنگ نما با پیچ و رولپلاک، انجام می‌شود.
  • با انجام حرفه‌ای این کار، در نهایت کمی بتونه کاری روی سنگ نما صورت می‌گیرد که آثاری از پیچ دیده نشده و همه چیز یکدست به چشم بیاید.

نحوه پیچ و رولپلاک نما باید به شکلی انجام شود که بر اثر مرور زمان و یا بارش باران و برف، هیچ گونه سستی از جای فعلی سنگ‌ها ایجاد نشده و با ریزش سنگ نما یا شل شدن آن‌ها روبرو نشویم. این تکنیک‌ها را پس از بررسی وضعیت ساختمان، تعیین خواهند کرد.

همین طور لازم است که برش سنگ ها با دقت زیادی انجام شده و مته کاری به شکلی صورت بگیرد که شکل زیبای اولیه سنگ‌های نمای ساختمان از بین نرود.

بدیهی است که هدف از اجرای نمای ساختمان و ترمیم سنگ‌های افتاده یا شل شده، بازگرداندن زیبایی به جلوه ساختمان است و اگر دریل کاری و پیچ و رولپلاک بدون سلیقه انجام شود، از این هدف دور خواهیم شد.

نحوه پیچ و رولپلاک نما در تهران

نحوه پیچ و رولپلاک نما در تهران با توجه به شرایط جغرافیایی، ارتفاع ساختمان و وضعیت وزش باد صورت می‌گیرد. تراکم ساختمان‌ها در تهران بسیار زیاد بوده و با توجه به طول عمر ساختمان‌هایی که بعضا با کیفیت پایین نیز نماکاری شده‌اند، ترمیم نمای آن‌ها، از ضرورت‌های زیباسازی پایتخت به نظر می‌رسد.

معمولا در تهران، از پیچ‌های فولادی استفاده می‌شود که کاملا ضدزنگ بوده و در مقابل گذر زمان و بارش های برف و باران نیز مقاومت عالی دارند.

بهترین مدل رولپلاک توصیه شده برای اجرای پیچ و رولپلاک نما در تهران نیز رولپلاک‌های گالوانیزه هستند که مقاومت عالی داشته و از طول عمر بالایی برخوردار هستند.

تیم تخصصی کاردک نحوه پیچ و رولپلاک نما در تهران را با توجه به جدیدترین تکنیک‌های ترمیم نمای ساختمان انجام می‌دهد. این عملیات بسته به نمای فعلی ساختمان و قدرت بدنه بنا، صورت گرفته و انتخاب سنگ نما، باید حتما مورد تایید کارشناسان این حوزه باشد.

گاهی اوقات انتخاب اشتباه سنگ و حتی جنس رولپلاک و پیچ، می‌توانید حرفه‌ای‌ترین اجرا در نحوه پیچ و رولپلاک نما در تهران یا سایر شهرها را زیر سوال برده و با شکست روبرو سازد.

از این جهت توصیه می‌کنیم که حتما پیش از هر گونه تصمیم گیری، مشاوره‌ای با یک تیم حرفه‌ای داشته باشید. شما می‌توانید با ارسال تصاویر بنای ساختمانی خود به تیم کاردک، مشاوره اولیه را به صورت رایگان داشته باشید.

به این ترتیب یک تخمین اولیه به دست خواهید آورد. البته لازم به ذکر است که قیمت نهایی و دقیق باید پس از مطالعه و بررسی وضعیت نمای ساختمان، از نزدیک صورت بگیرد.

تصویر: نحوه پیچ و رولپلاک نما در تهران می تواند بسته به نوع سنگ انتخابی، تا حدودی متفاوت بوده و قیمت متفاوتی نیز داشته باشد.

نصب سنگ افتاده نما

نصب سنگ افتاده نمای ساختمان، بخشی از پروژه احیای نمای ساختمانی است که تیم تخصصی کاردک به عهده می‌گیرد. افتادن بخشی از سنگ‌های نما، به دلایل مختلفی روی می‌دهد. دقت داشته باشید که عیب یابی نما و کشف علت افتادن سنگ‌ها، باعث می‌شود تا در نصب سنگ افتاده جایگزین، اشتباه قبلی تکرار نشود.

به طور مثال در بعضی از ساختمان‌ها، سنگ‌های نما با چسب و ملات، چسبانده شده‌اند و این بر اثر مرور زمان، ریزش را به دنبال داشته است. در این شرایط باید از روش جایگزین پیچ و رولپلاک نما در تهران استفاده شده و سنگ‌ها به درستی در جای خود محکم شوند.

قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران

قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران بسته به تعدادی از سنگ نما که قرار به نصب آن باشد، انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران بسته به نوع بنا نیز متفاوت خواهد بود و این قیمت گذاری پس از بررسی و رویت نمای ساختمان و سنگ‌های آن، اعلام خواهد شد.

اگر قرار باشد قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران را به شکل دانه‌ای (پیچ و رولپلاک) حساب کنیم، در زمان حاضر چیزی بین ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان خواهد بود.

در نظر داشته باشید که محاسبه دانه‌ای قیمت پیچ و رولپاک، در شرایطی انجام می‌شود که تعداد پیچ و رولپلاک لازم برای نما، بالای ۲۰۰۰ عدد باشد. در حالتی که تعداد پیچ و رولپلاک لازم برای نما، کمتر از ۲۰۰۰ عدد باشد، از فرمول محاسبه هزینه عددی، خارج می‌شویم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 6 =