ابعاد و اندازه کرکره برقی

کاربرد کرکره برقی مدرن بیشتر از یک محافظ ساده در برابر آفتاب است. آنها عایق حرارتی و عایق صدای خوبی هستند و حتی در برابر سرقت نیز از شما و لوازم شما محافظت می کنند و ایمنی مکان شما را بهبود می بخشند. علاوه بر این، کرکره برقی آلومینیومی امروزی به طور موثری از خانه شما در برابر باد و آب و هوای سخت محافظت می کنند، اما همه این ویژگی ها به ابعاد و اندازه کرکره، کیفیت کرکره برقی رول گیتر و نحوه نصب باز می گردد.

کرکره های برقی و درب کرکره ای طوری طراحی شده تا بتوانید متناسب با هر فضای از آنها استفاده کنید. مجری این کار می تواند کرکره های برقی را در اندازه های مختلفی نصب کند.

در واقع می توان گفت هیچ اندازه استانداردی» برای کرکره های برقی یا درب کرکره ای وجود ندارد. شما موقع سفارش این نوع محصولات باید به دقت فضای مورد نظر را اندازه گیری کنید تا اطمینان حاصل شود که درب یا کرکره شما با اندازه دقیق ساخته می شود. اندازه دقیق کرکره برقی باعث می شود که کرکره به نرمی کار کند و عایق حرارتی مناسب را برای شما فراهم کند.

معمولا برای دقیق بودن اندازه ها، نصاب و یا تولید کننده کرکره های برقی در محل حضور پیدا می کند تا ابعاد و اندازه ها را با دقت بالا برداشت کند.

ابعاد و اندازه کرکره برقی

هنگام اندازه گیری کرکره برقی و درب کرکره ای شما باید هر گونه لوله، کانال و غیره را که ممکن است در محل نصب وجود داشته باشد را در نظر بگیرید و یادداشت کنید. همچنین سطح کف را بررسی کنید. آیا یکنواخت است؟ اگر دهانه بیرونی کف شیبدار باشد ممکن است باعث جمع شدن آب شود؟

شما می توانید کرکره برقی , موتور ریلی را در ابعاد و اندازه های دلخواه خود سفارش دهید، در حال حاضر هیچ محدودیتی در این کار وجود ندارد.

اهمیت اندازه گیری صحیح درب کرکره ای

قرارگیری و نصب تک تک اجزای کرکره برقی و درب کرکره ای در محل خود از اهمیت بالایی برخوردار است، اگر ابعاد و اندازه ها به درستی محاسبه نشوند ممکن است کرکره شما به درستی کار نکند و اینئ موضوع سبب می شود تا تیغه ها به درستی بالا و پایین حرکت نکنند و یا تیغه‌های کرکره از ریل و مسیر خود خارج شوند.

بنابراین اندازه گیری دقیق درب کرکره ای مهمترین مرحله در این کار است. اگر تخصص این کار را ندارید بهتر است از افراد با تجربه و متخصص در این کار به خصوص از مجری معتبر کمک بگیرید. آنها قادر هستند در کمترین زمان ممکن و با دقت بالا ابعاد و اندازه کرکره را محاسبه کنند.

هدف از اندازه گیری دقیق کرکره برقی

هدف اصلی ما از این کار محاسبه ابعاد و سنجش ارتفاع و عرض رول کرکره است. ما با اندازه گیری دقیق می توانیم متراژ نهایی این کار را به دست بیاوریم و تعیین کنیم که آیا موتور کرکره قابلیت باز و بسته کردن این مقدار از وزن را دارد و می تواند به خوبی در این شرایط تحمل کند یا خیر.

علاوه بر این با اندازه گیری دقیق می توانید قیمت تمام شده کرکره را نیز محاسبه کنید. توجه داشته باشید که باز و بسته شدن مناسب کرکره به اندازه گیری دقیق آن بستگی دارد.

کرکره های برقی و موتور ریلی نسبت به درب های قدیمی یا کرکره های سنتی کارآمد تر هستند و کاربردهای متعددی دارند. شما می توانید بر خلاف درب های قدیمی آنها را به صورت افقی و عمودی نصب کنید. آنها عملکردی کاملا مناسب دارند و می توانند به راحتی ایمنی خانه و یا پارکینگ شما را به وجود بیاورند.

استفاده از کرکره برقی می تواند کارآمد باشد و دسترسی شما را به راحتی به هر فضایی امکان پذیر کند. انتخاب و نصب کرکره های برقی مراحل زیادی دارد که شما باید قبل از شروع باید با این مراحل آشنا باشید.

نصب درب برقی

ما در این مقاله سعی کرده ایم تا اهمیت ابعاد و اندازه کرکره برقی را به شما بگوییم و روش های اندازه گیری دقیق آن را به شما یاد بدهیم. توصیه می کنیم برای این که بتوانید یک کرکره بی عیب و نقصی داشته باشید، اندازه گیری را خودتان انجام ندهید و از افراد متخصص در این کار کمک بگیرید. افراد و یا تیم های متخصص در این زمینه تجربه خوبی دارند و بدون اشتباه می توانند ابعاد کرکره را اندازه گیری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + دوازده =