اجاره آپارتمان مبله در منطقه نارمک تهرانپارس

نارمک مناسب برای اجاره آپارتمان مبله

محله نارمک در شمال‌شرقی و در منطقه ۸ شهرداری تهران واقع شده است. محله نارمک یکی از محله‌های قدیمی شهر تهران می‌باشد که در ابتدا‌ دهکده‌ای خارج از شهر بوده‌است که دارای آب‌و‌هوای سردسیری بوده است. از این رو مناسب اجاره آپارتمان مبله در تهران، اجاره سوئیت در تهران، اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران، اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران می‌باشد. نارمک از شمال به خیابان فرجام از غرب به اتوبان امام علی(ع) و از شرق به اتوبان‌باقری و از جنوب به محله تهران‌نو محدود می‌شود. این محله دارای صد میدان می‌باشد که میدان‌هفت‌حوض بزرگترین میدان نارمک می‌باشد.میدان هفت‌حوض در نقش مرکز محله نارمک می‌باشد.در این منطقه ترافیک زیاد می‌باشد.
دسترسی‌ها به این محله بسیار خوب می‌باشد.اتوبان‌های صیاد و امام‌علی و خیابان‌دماوند از خیابان‌های اصلی این منطقه می‌باشند ایستگاه‌های مترو سرسبز و علم و صنعت نیز در این محله واقع شده است. همچنین خطوط‌ سریع BRT به مقصد میدان‌آزادی در غرب‌تهران وجود دارد. در نهایت BRT خط‌سوم به مقصد پایانه خاوران نیز در این محله وجود دارد.
در این محله پاساژهایی وجود داردند که سطح قیمت مناسبی را دارا می‌باشند.
از خیابان‌های مهم نارمک می‌توان به خیابان گلبرگ‌غربی، خیابان‌مدائن، خیابان‌دردشت، خیابان‌مدنی، خیابان‌آیت، خیابان‌دماوند، خیابان‌گلستان، خیابان‌سمنگان، خیابان‌جانباز‌شرقی، خیابان‌شهیدثانی، میدان‌حلال‌احمر و خیابان‌گلشن دوست اشاره‌کرد.
لازم بذکر است که بگوییم نارمک یکی از خوش‌مسیرترین محله‌های شهر‌تهران می‌باشد.
بناهای مهم نارمک عبارتند از مسجدجامع‌نارمک، مسجدالنبی‌نارمک، کتابخانه‌دکتر‌شهیدی،میدان‌نبوت‌ و فرهنگسرای‌خانواده می‌باشد.
مدارس مهم این منطقه عبارتند از: دبستان‌سجاد، دبیرستان‌کمال، دبیرستان‌سیدالشهدا و دبیرستان‌ابوریحان بیرونی می‌باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 16 =