اخذ اقامت ترکیه

تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چطور می‌توانید سرمایه‌ای که دارید را چند برابر کنید؟ چه راه‌های را برای این کار امتحان کرده‌اید؟ اگر طلا بخرید، ممکن است قیمت آن افت کند و سرمایه‌تان از بین برود. سرمایه‌گذاری در بورس و بازارهای مالی هم مشکلات خاص خودش را دارد. چرا یک راه امن‌تر برای سرمایه‌گذاری انتخاب نمی‌کنید!
خرید ملک در ترکیه، چندین و چند منفعت برایتان دارد. اول اینکه، خرید ملک در این کشور، امکان اخذ اقامت ترکیه را برایتان فراهم می‌کند. همچنین امکان پیشرفت قیمت ملک در ترکیه بسیار بالا است. چون موقعیت خاص جغرافیایی ترکیه این کشور را برای اروپایی‌ها و آسیایی‌ها به یک مقصد جذاب تبدیل کرده است.
اگر قصد دارید پولتان را در یک بستر امن سرمایه‌گذاری کنید، یا اینکه به دنبال راهی آسان برای مهاجرت به ترکیه هستید، این مقاله از تهران ویزا بهترین راهنما برایتان است. با ما همراه باشید و همه چیز درباره اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک را بدانید.

راه و روش اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک چیست؟
برای اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک، باید حتما سند خانه به صورت شش‌دانگ نام خودتان باشد. در صورتی که خانه را به نام همسر یا فرزندانتان بخرید نمی‌توانید برای شهروندی ترکیه اقدام کنید. همچنین باید ارزش خانه‌ای که می‌خرید بیشتر از ۲۵۰ هزار دلار باشد.
راستی…
اگر سرمایه‌ای که برای خرید ملک در ترکیه کنار گذاشته‌اید بیشتر از ۵۰۰ هزار دلار آمریکا است، با خرید ملک در ترکیه میتوانید اقامت سه ساله این کشور را اخذ کنید. البته این پول را می‌توانید به عنوان سپرده هم در بانک‌های ترکیه قرار دهید و از این طریق شهروندی این کشور را به دست بیاورید.
حواستان باشد که وقتی که این مبلغ را به عنوان سپرده در بانک‌های ترکیه می‌گذارید؛ نمی‌توانید در عرض کمتر از سه سال به آن دسترسی داشته باشید.
آیا می‌توانیم خانه خریداری شده را اجاره بدهیم؟
اگر قصدتان از خرید خانه در ترکیه سرمایه‌گذاری است و نمی‌خواهید به این کشور مهاجرت کنید، می‌توانید خانه خریداری شده را اجاره بدهید. با توجه به اینکه ارزش پول ترکیه از ارزش پول ایران بیشتر است، اجاره دادن خانه می‌تواند یک درآمد مالی مناسب برایتان باشد.
مزایای خرید ملک در ترکیه چیست؟
امکان اخذ اقامت ترکیه و زندگی در یک کشور پیشرفته
امکان کار کردن در شرکت‌های ترکیه
امکان تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های ترکیه
سرمایه‌گذاری امن و پرسود
امکان کسب درآمد از طریق اجاره دادن ملک خریداری شده
مدارک مورد نیاز برای خرید ملک در ترکیه
سند شش‌دانگ ملک خریداری شده
دو قطعه عکس تمام‌رخ ۴*۶
فیش واریز مالیات و هزینه‌های مربوط به اداره دارایی ترکیه
ارائه پاسپورت با اعتبار بیشتر از ۶ ماه
بیمه نامه ملک خریداری شده
ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
سخن آخر
تمام چیزهایی که برای اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک لازم بود را در این مقاله برایتان آوردیم. حالا نوبت شما است که از بین شهرهای رویایی ترکیه از جمله ازمیر، استانبول، آنکارا و… یک گزینه را انتخاب کنید و خانه رویاییتان را آنجا بخرید. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله روبه رو را مطالعه نمایید –>>  هزینه اقامت ترکیه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.