ادوب کانکت برای برگزاری کنفرانسهای آنلاین

ادوبی کانکت یک پلتفرم کامل و بسیار پرکاربرد برای برگزاری جلسات آنلاین، کلاس های آموزشی و وبینارها – کنفراس و جلسات آنلاین میباشد و تمامی اینها در یک پلتفرم متمرکز که انعطاف پذیر و قابل اعتماد است، به شما این این امکانات را ارائه می دهد. برای آشنایی با این نرم افزار تدریس آنلاین کارینوتک با ما همراه باشید.

با استفاده از ادوبی کانکت، می توانید مشارکت کننده های خود را یا برگزار کننده های دیگر را دعوت کنید، برای ارائه یک جلسه آنلاین، پرسش و پاسخ یا ارزیابی کلاس های آموزشی به صورت آسان و مطمئن برگزار کنید

بخش های کلیدی ادوبی کانکت شامل ویدیو کنفرانس، برگزاری وبینارهای زنده، نمایش چند صفحه به صورت همزمان، کار با چت و جلسات تعاملی، بخش های کنترل در زمان واقعی و پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته است.

امکانات ادوب کانکت

علاوه بر این، این پلتفرم همچنین امکانات امنیتی بسیار قوی دارد و ممکن است برای توسعه دهندگان، طراحان و کاربران حرفه ای مناسب باشد.

تیم ها و شرکت ها می توانند با استفاده از ادوبی کانکت، جلسات تیمی خود را برای همکاری تیمی و پروژه های ویژه نظیر مرور پروژه و بررسی اخبار به صورت آنلاین برگزار کنند.

پلتفرم ادوبی کانکت بر روی سیستم عامل های مختلف و مرورگرها قابل دسترسی و کار آیی می باشد و می توان به صورت دموی رایگان در سایت کارینوتک اقدام به ثبت نام کرد.

این نرم افزار به شما امکانات برگزاری یک کنفرانس آنلاین با آسانی بازگشت، ورود، خروج، پرسش و پاسخ و جلسات مشارکتی از طریق ویدیو کنفرانس، چت، نمایشگر وب، نمایشگر منیجر و بسیاری موارد دیگر می دهد. همچنین، شما می توانید میانبرهای کیبورد خود را برای برگزاری عملکردهای سریع تر و راحت تر انتخاب کنید.

این برنامه به شما امکان می دهد که پس از برگزاری جلسات، محتواها و تصاویر مربوط به آن را بصورت آنلاین در دسترس شرکت کنندگان جلسه قرار دهید. بلافاصله پس از پایان هر جلسه، شما می توانید از به اشتراک گذاشتن همه فایل های مربوط به جلسه در یک پوشه آنلاین استفاده کنید.

به علاوه، ادوبی کانکت از بیشتر سیستم های کنفرانس، جلسات آنلاین و وبینارهایی که دیگر ابزارها استفاده می کنند کاملا متفاوت است، این ابزار قابلیت ثبت وضعیت جلسات و کاربران را از طریق یک سیستم ردیابی مبتنی بر ابر ذخیره سازی فراهم می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.