ارتباط حشرات و مصرف شیشه

مواد مخدر باعث توهم می شوند. و با روح و روان انسان بازی های بدی می کنند. این توهم به حدی آزار دهنده است که گاهی فرد ممکن است به خود کشی دست بزند. در مورد مواد صنعتی این عارضه بد تر هم می شود. شیشه با مغز بازی بدی می کند. از اولین باری که مصرف این ماده خطرناک شروع می شود فاصله گرفتن فرد با واقعیت نیز شروع می شود. و به تدریج در لاک خودش فرو می رود. به تدیج آن چه هست را نمی بیند. و چیزی را می بیند که در واقعیت وجود خارجی ندارد. و این موضوع بسیار خطر ناک است. گاهی توهم به این صورت به وجود می آید که کسی از آشنایانش می خواهد او را بکشد. و به همین خاطر ممکن است به دلیل همین توهم دست به قتل هم بزند. اما توهمی در مورد شیشه وجود دارد که بسیار عجیب است. و آن هم توهم حشرات است.

شیشه باعث می شود که جریان خون نا منظم شود. و گاهی این موضوع باعث می شود که فرد فکر کند حشرات در زیر پوست وی سکنا گزیده اند. فرد معتاد به تدریج به خاطر این توهم شدید می خواهد پوستش را پاره پاره کند تا حشراتی که فکر می کند وجود دارند را بیرون بکشد. و خیلی از مصرف کنندگان این ماده به این دلیل مدام پوستشان را پاره می کنند و گاهی به شدت به خودشان آسیب می زنند.

اگر این نشانه را در فردی از اطرافیانتان می بینید به شدت هوشیار باشید. به کمک تستهای آزمایش خانگی می توانید مطمئن شوید که فرد گرفتار شده است یا خیر. کیت مت آمفتامین نام علمی این آزمایش خانگی است. شیشه نام صنعتی اش مت آمفتامین است. و این تست ها را می توانید از داروخانه ها و مراکز پزشکی تهیه کنید. یک نمونه ادرار تهیه کنید تا مظمئن شوید معتاد است یا خیر.

نشانه حس کردن حشرات و توهم آزار حشرات از نشانه های بسیار جدی است و گاها در اواسط مصرف پیش می آید. و با دانستن نشانه ها می توانید از بد تر شدن اعتیاد جلوگیری کنید. هر چه زودتر متوجه شوید و زودتر درمان را پیش ببرید زود تر هم درمان خواهید شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.