ارزانترین دوچرخه های برقی جهان

دوچرخه برقی دقیقا چیست؟

دوچرخه برقی یک دوچرخه معمولی است که بخش های الکتریکی مختلفی مانند موتور، باتری و کنترلر، صفحه نمایش و… به آن اضافه شده است تا یک نیروی کمک کننده ی برقی تولید کند که در مسافت های طولانی و یا شیب های سنگین و همچنین در مواقع خستگی و پایین بودن سطح انرژی دوچرخه سوار، همچون یک مربی در کنار دوچرخه سوار باشد و دوچرخه سوار را برای پیمایش بیشترین مسافت تشویق کند!

فروش دوچرخه برقی به طور قابل توجهی رونق یافته است. بسیاری از شرکت‌های دوچرخه‌های برقی از رکوردشکنی فروش دوچرخه‌های الکترونیکی خود خبر می‌دهند. اما با توجه به اینکه دوچرخه‌های برقی که از ارزان قیمت چند صد دلاری تا مارک‌های گران‌قیمت هزاران دلاری را در بر می‌گیرند. در اینجا ما پنج دوچرخه برقی برتر سال ۲۰۲۰ با قیمت زیر ۱۰۰۰ با کیفیت را گردآوری کرده‌ایم.

یک نکته مهم در مورد خرید دوچرخه های الکترونیکی ارزان وجود دارد:

دوچرخه الکترونیکی ارزان قیمت در بازار بسیار وجود دارد. حتی با قیمت کمتر از ۴۰۰ دلار هم در آمازون دیده ام.

اما در چنین قیمت‌های پایین، کیفیت و ایمنی معمولاً اولین چیزهایی هستند که در آنها کاسته میشود.

به همین دلیل، دوچرخه‌های الکترونیکی موجود در این لیست فقط ارزان‌ترین دوچرخه‌هایی نیستند که آزمایش کرده‌ایم، بلکه ارزان‌ترین دوچرخه‌هایی هستند که آزمایش کرده‌ایم و می‌توانیم به شما توصیه کنیم. همه دوچرخه‌های برقی این لیست ایمن و خوش‌ساخت هستند و ما از آنها لذت برده‌ایم. تستشان کرده ایم و به دوستانمان توصیه می کنیم.

دوچرخه برقی لاستیک پهن تاشوLectric XP (899 دلار)

این دوچرخه برقی ارزان قیمت می تواند به حداکثر سرعت ۲۸ مایل در ساعت (۴۵ کیلومتر در ساعت) دست یابد.

هیچ سیستم تعلیقی در این دوچرخه وجود ندارد، اما لاستیک های پهن به کاهش بار روی دست اندازها کمک می کنند.  دارای قفسه‌ها، گلگیر، چراغ جلو و سایر موارد تزیینی است که در دوچرخه‌های برقی ارزان قیمت دیده نمی‌شوند.

باتری بزرگ نیست، حدود ۵۰۰ وات ساعت است. حداقل ۲۵ مایل (۴۰ کیلومتر) برد اگر فقط از اهرم گاز استفاده کنید و در صورتی که پدال هم بزنید بردش دو برابر میشود.

وزن این دوچرخه برقی ۵۹ پوند (۲۶.۷ کیلوگرم) است، Lectric XP آنقدر که به نظر می رسد سنگین نیست، اما سبک هم نیست. ویژگی تاشو به شما کمک می کند آن را در صندوق عقب یا صندلی عقب نگه دارید!

دوچرخه برقی لاستیک پهن تاشوLectric XP با قیمت ۸۹۹ دلار به فروش میرسد.

wagtron EB12  (قیمت ۹۹۹ دلار)

Swagtron EB12 با یک موتور ۲۵۰ واتی و همچنین کمک پدال و اهرم  گاز است. حتی یک گیربکس ۷ سرعته شیمانو دارد.

دوچرخه دارای یک قفسه درعقب است که باتری را در زیر خود جای داده است، از قفسه عقب میتوان برای حمل بار استفاده کرد. آن فقط باید یک سبد یا جعبه روی آن بسته شود.

حداکثر سرعت دوچرخه برقی wagtron EB12  ۱۶ مایل در ساعت (۲۵ کیلومتر در ساعت) است. وزنش ۳۹ پوند (۱۷.۸ کیلوگرم) است، به راحتی می‌توان آن را بلند کرد و از پله‌ها بالا برد.

باتری دوچرخه برقی wagtron EB12 بردش ۲۸ مایل (۴۵ کیلومتر) است، در صورتی که فقط از اهرم گاز استفاده کنید، بردش کمتر میشود.

دوچرخه برقی wagtron EB12 با قیمت ۹۹۹ دلار در آمازون یا با همان قیمت در وب‌سایت Swagtron به فروش میرسد

دوچرخه الکترونیکی مسافرتی Schwinn EC1  (قیمت : ۸۹۸ دلار)

در Schwinn EC1 خبری از اهرم گاز نیست، اما می‌توانید به اندازه دلخواه رکاب بزنید و از تقویت پدال تا سرعت ۲۰ مایل در ساعت (۳۲ کیلومتر در ساعت) لذت ببرید.

با ۳۰ مایل (۵۰ کیلومتر) برد و یک زین راحت، می توانید عملاً تمام روز را با این زین سوار کنید.

دوچرخه الکترونیکی مسافرتی Schwinn EC1  را میتوانید فقط با پرداخت ۸۹۸ دلار خریداری نمایید.

Propella V3.2 تک سرعته (۹۹۹ دلار)

دوچرخه برقی Propella V3.2 تک سرعته دوچرخه ای زیبا است که سواری راحتی دارد. هیچ اهرم گازی در این دوچرخه برقی وجود ندارد، به این معنی که شما باید خودتان پدال بزنید. اما کمک پدال به شما کمک می کند تا به سرعت ۱۸ مایل در ساعت (۳۰ کیلومتر در ساعت) برسید.

باتری تا ۴۰ مایل (۶۴ کیلومتر) برد دارد. در صورتی که کلا رکاب زده نشود بردش نصف میشود. بخاطر لاستیکهای نازکی که دارد، رکاب زدن راحت است ، و بسیاری اغلب از توان الکتریکی کمتر استفاده میکنند و بیشتر رکاب میزنند.

برای خرید دوچرخه برقی Propella V3.2  به وب سایت Propella بروید تا با قیمت ۹۹۹ دلار خریداری کنید.

Swagtron EB7 Plus  (قیمت ۶۹۹ دلار)

Swagtron EB7 Plus یک دوچرخه برقی کوچک است و دوچرخه راحتی برای افراد قد بلند نیست.

دارای گیربکس ۷ سرعته شیمانو، چراغ جلو، باتری قابل قفل شدن و حتی سیستم تعلیق عقب است.

باتری ۲۳۰ وات ساعت است ، با این باتری حداکثر ۲۰ مایل برد دارد و در صورتی که کلا از توان برقی استفاده کرد ، بدون رکاب زدن بردش ۵۰ درصد کاهش میابد.

بخاطر اندازه چرخ ، نوع زنجیر سرعتش سریعتر از ۱۲ مایل در ساعت (۲۰ کیلومتر در ساعت) نمیرسد اما در صورت استفاده از اهرم گاز سرعتش تا ۱۸ مایل در ساعت ( ۳۰ کیلومتر در ساعت ) میرسد.

و در مورد پدال زدن، اندازه چرخ ها و زنجیر به این معنی است که شما واقعا نمی توانید سریعتر از حدود ۱۲ مایل در ساعت (۲۰ کیلومتر در ساعت) رکاب بزنید، اما همچنان می توانید تا ۱۸ مایل در ساعت (۳۰ کیلومتر در ساعت) گاز بگیرید.

Swagtron EB7 Plus یک دوچرخه الکتریکی شهری خوب برای کسی است که راحتی یک اسکوتر را می‌خواهد اما راحتی و ایمنی دوچرخه الکترونیکی در هنگام سواری را هم می‌خواهد. این دوچرخه به خوبی دوچرخه های الکترونیکی دیگر در این لیست نیست، اما فقط ۶۹۹ دلار قیمت دارد!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.