از چه موسساتی وام دریافت کنیم؟

آیا در تنگنای مالی هستید؟ آیا برای کمک به خروج از آن وام در نظر گرفته اید؟ اگر چنین است، ابتدا باید چند نکته مهم را در نظر داشته باشید. وام حقوقی یک گزینه عالی است، اما برای همه مناسب نیست. وقت گذاشتن برای درک جزئیات مربوط به وام به شما کمک می کند تا تصمیمات مالی آگاهانه بگیرید.

با دقت فکر کنید که چقدر پول نیاز دارید. دریافت وام با مبلغ بسیار بیشتر از نیازتان وسوسه انگیز است، اما هرچه پول بیشتری بخواهید، نرخ بهره بالاتر خواهد بود. نه تنها این، بلکه برخی از شرکت ها ممکن است شما را فقط برای مقدار مشخصی تسویه حساب کنند. کمترین مقدار مورد نیاز را مصرف کنید.

برای دریافت وام به نزدیکترین وام دهنده روز پرداخت عجله نکنید. اگرچه ممکن است بدانید که آنها در اطراف شما هستند، باید قبل از رفتن به آنجا تحقیق کنید. انجام تحقیقات ساده می تواند مانع از خرج کردن هزاران پول شود.

وام‌های Payday می‌توانند کارمزد زیادی به آن‌ها اضافه کنند، بنابراین حتماً در مورد جزئیات وام سؤال بپرسید. این تنها راهی است که می توانید بفهمید آیا می توانید آن را بپردازید یا نه. مصرف کنندگان توسط تعدادی از مقررات نرخ بهره حمایت می شوند. شرکت‌های وام‌دهنده سعی می‌کنند با دریافت هزینه‌های زیادی از آنها دور شوند. آنها مبلغی را که در مجموع پرداخت می کنید بالاتر از همیشه می کنند. قبل از درخواست وام، نرخ بهره را در نظر بگیرید.

در نظر بگیرید که صادقانه چقدر به پولی که در نظر دارید وام بگیرید نیاز دارید. اگر چیزی است که می تواند صبر کند تا پول خرید آن را داشته باشید، آن را به تعویق بیندازید. احتمالاً متوجه خواهید شد که وام های روز پرداخت گزینه مقرون به صرفه ای برای خرید یک تلویزیون بزرگ برای یک بازی فوتبال نیست. وام خود را از طریق این وام دهندگان به شرایط اضطراری محدود کنید.

از خدمات یک شرکت وام پرداختی استفاده نکنید مگر اینکه تمام گزینه های دیگر خود را تمام کرده باشید. هنگامی که وام را دریافت می کنید، مطمئن شوید که پولی برای بازپرداخت وام در سررسید آن در دسترس خواهید داشت، در غیر این صورت ممکن است سود و کارمزد بسیار بالایی را پرداخت کنید.

قبل از انتخاب وام روز پرداخت، تمام گزینه های وام روز پرداخت را در نظر بگیرید. در حالی که اکثر وام دهندگان نیاز به بازپرداخت در ۱۴ روز دارند، برخی از وام دهندگان وجود دارند که اکنون یک مدت ۳۰ روزه را ارائه می دهند که ممکن است با نیازهای شما مطابقت بیشتری داشته باشد. وام دهندگان مختلف وام روز پرداخت نیز ممکن است گزینه های بازپرداخت متفاوتی را ارائه دهند، بنابراین یکی را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده کند.

قبل از امضای هر قراردادی مطمئن شوید که تمام کارمزدهای وام قابل اجرا را درک کرده اید. به عنوان مثال، ممکن است به وام ۲۰۰ دلاری نیاز داشته باشید و وام دهنده برای وام گرفتن آن ۳۰ دلار از شما طلب می کند. این تقریباً ۴۰۰٪ در سال است. اگر وام را فوراً پرداخت نکنید، کارمزد شما فقط بیشتر می شود.

اطمینان حاصل کنید که گزارش اعتباری خود را به دقت زیر نظر دارید. سعی کنید حداقل سالیانه آن را بررسی کنید. ممکن است بی نظمی هایی وجود داشته باشد که به اعتبار شما آسیب جدی وارد کند. داشتن اعتبار بد بر نرخ بهره شما در وام روز پرداخت شما تأثیر منفی می گذارد. هرچه اعتبار شما بهتر باشد، نرخ بهره شما کمتر است.

به خودتان اجازه ندهید که مدام بدهکار شوید. هرگز برای کمک به پرداخت وام های روز پرداخت دیگر وام دریافت نکنید زیرا فقط در بدهی های خود عمیق تر می شوید. رهایی از روتین ضروری است، حتی اگر انجام این کار مستلزم فداکاری باشد. شما می توانید جلوه گلوله برفی را با یافتن راهی برای جلوگیری از غلتیدن آن متوقف کنید. شما می توانید به سرعت چندین برابر مبلغی را که در ابتدا وام گرفته اید، بدهکار باشید.

هرگز وام روز پرداختی را که بالاتر از حقوق معمولی شما است نپذیرید. بدیهی است که وام دهندگان از شما می خواهند که بزرگترین وام ها را با بیشترین بدهی دریافت کنید. ممکن است با پیشنهادی فریفته شوید، اما به یاد داشته باشید که مسئولیت خود را حفظ کنید. چیزی که مستلزم این است این است که باید به آنها پول بیشتری بپردازید.

فقط وجوه لازم را درخواست کنید که برای بازپرداخت آنچه نیاز دارید با وام روز پرداخت مورد نیاز است. اگرچه ممکن است قرض گرفتن پول بیشتر وسوسه انگیز باشد، اما زمانی که در نهایت تعداد زیادی سود را بازپرداخت می کنید، می تواند منجر به یک مشکل بزرگ شود.

یک نکته مهم برای هر کسی که به وام روز پرداخت فکر می کند این است که آیا وام دهنده ای که با آن کار می کنید مجوز انجام تجارت در ایالت شما را دارد یا خیر. هر ایالتی قوانین وام دهی دارد که در مورد گرفتن وام های قانونی و قانونی با سایر ایالت ها متفاوت است. برای گرفتن وام، شرکتی که انتخاب کرده اید باید در ایالت شما مجوز داشته باشد.

موسساتی هستند که به شما به راحتی وام پرداخت می کنند. موسساتی مانند وام پایتخت بدون نیاز به بانک و طی مراحل اداری به مراجعین خود وام پرداخت می کنن. فقط کافی است به سایت این مجموعه مراجعه کنید و با نحوه خدمات این مجموعه آشنا شوید.

بسیار مهم است که شما کاملاً آگاه باشید که چه مقدار پول اضافی در بالای وام اصلی پرداخت می شود. نرخ این وام ها بسیار بالاست. عدم توانایی در بازپرداخت به موقع وام می تواند منجر به افزایش نرخ وام شود.

فقط در صورت نیاز به پوشش فوری هزینه های خاص، وام روز پرداخت دریافت کنید. این باید بیشتر شامل صورتحساب ها یا هزینه های پزشکی باشد. عادت به گرفتن وام های روز پرداخت نکنید. نرخ‌های بهره بالا واقعاً می‌تواند در بلندمدت مالی شما را فلج کند، و باید یاد بگیرید که چگونه به جای قرض گرفتن پول، به بودجه پایبند باشید.

ایجاد یک رابطه خوب با وام دهنده خود بسیار سودمند است. اگر زمانی نیاز به وام دیگری از آنها داشته باشید، در دادن آن به شما تردید نخواهند کرد. هر بار که وام می گیرید از همان شرکت استفاده کنید.

اگر متوجه شدید که اغلب وام های روز پرداخت دریافت می کنید، علت اصلی این اتفاق را درمان کنید! وام‌های روز پرداخت ممکن است در کوتاه‌مدت به شما کمک کنند. اگر مراقب نباشید، در بلندمدت می‌توانند واقعاً امور مالی شخصی شما را از بین ببرند. دریابید که چرا به این وام ها نیاز دارید، برای تغییر مسائل پشت آن تلاش کنید.

اکثر وام های روز پرداخت نیازی به بررسی اعتبار ندارند، بنابراین برای دانشجویان و کسانی که از اعتبار بد رنج می برند بسیار وسوسه انگیز می شوند. اگرچه دریافت وام روزمزد بسیار آسان است، اما این نوع وام کمکی به ایجاد اعتبار نخواهد کرد. این وام دهندگان معمولاً به دفاتر اعتباری گزارش نمی دهند، مگر اینکه وام روز پرداخت پرداخت نشود.

این مقاله اصول اولیه وام های روز پرداخت را در اختیار شما قرار داده است. قبل از هر گونه تصمیم گیری مالی در رابطه با وام پرداخت، حتماً اطلاعات را مرور کرده و به وضوح درک کنید. این گزینه ها در صورت استفاده صحیح می توانند به شما کمک کنند، اما برای جلوگیری از مشکلات مالی باید آنها را درک کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 15 =