استایلی جذاب با رنگ قرمز در فروشگاه adl

وقتی از جذابیت صحبت می کنیم، اولین چیزی که به ذهن می رسد پوشیدن لباسی با ترکیب قرمز است. پیراهن قرمز زنانه از قدیم الایام جایگاه ویژه ای در دنیای مد داشته و همچنان در این مکان بسیار پایدار است. شما می توانید به روز ترین لباس ها را در فروشگاه adl پیدا کنید.

می توان گفت هیچ رنگی یافت نشد که بتواند جذابیت قرمز را به تصویر بکشد. وقتی می خواهید در یک مهمانی حاضر شوید یا برای اولین قرار خود مدلی را انتخاب کنید، سعی کنید ابتدا به یک پیراهن قرمز با هر مدلی فکر کنید. اگر هیچ نتیجه ای دریافت نکردید، که البته کاملاً بعید است، به سراغ گزینه های دیگر بروید.

در این مطلب از مجله دیجی استایل قصد داریم ۵ روش ساده را برای شما شرح دهیم که با در نظر گرفتن آنها به راحتی می توانید پیراهن قرمز زنانه را مدل دهید و آن را براق کنید. اگر همیشه در انتخاب های خود رنگ قرمز را در اولویت قرار داده اید و معتقدید که ترکیب رژ لب قرمز و لاک ناخن با پیراهنی به آن رنگ بیش از نیمی از راه جذابیت را دارد، تا انتهای متن با ما همراه باشید.

همه قرمزها همان قرمزی نیست که شما می خواهید
لباس قرمز زنانه ۱

همه ما می دانیم که همه قرمزها قرمز نیستند. پس ابتدا باید تحقیق کنید و قرمزی را پیدا کنید که با رنگ پوست شما همخوانی داشته باشد. قطعا پیراهن قرمز زنانه که روی پوست سفید روشن خودنمایی می کند، لزوما برای پوست های سبز و برنزه مناسب نخواهد بود. پس در مرحله اول باید به دنبال رنگی باشید که مناسب پوستتان باشد. در نگاه اول، ممکن است تفاوت زیادی بین رنگ ها مشاهده نکنید، اما فقط آنها را کنار هم قرار دهید، تفاوت ها کاملاً قابل مشاهده است.

در ابتدای مسیر باید رنگ های مختلف پوست را با هم مرور کنیم. به طور کلی پوست ها به سه دسته اصلی روشن، خرمایی و تیره تقسیم می شوند. اما چیزی که شناسایی را پیچیده می کند این است که تمام رنگ های پوست به دو دسته تقسیم می شوند: رنگ های سرد و رنگ های گرم. بنابراین در نهایت، ما شش گروه مختلف رنگ پوست داریم، پوست‌های روشن گرم و سرد، پوست‌های برنزه گرم و سرد و پوست‌های تیره گرم و سرد. در ادامه ۵ نکته کلیدی برای داشتن استایلی چشم نواز با پیراهن قرمز را مرور می کنیم.

۱. برای شروع، رنگ قرمز مناسب پوست خود را پیدا کنید
پیراهن قرمز زنانه

اکنون که انواع پوست را درک کرده اید، زمان آن رسیده است که بفهمید کدام رنگ قرمز برای پوست شما مناسب است.

۱. پوستی شفاف و شاداب
پوست های روشن و سرد نباید به فکر استفاده از قرمزهای خیلی تیره یا خیلی روشن باشند. معروف ترین سایه قرمز برای این دسته از پوست ها، پیراهن زنانه قرمز گیلاسی است.

۲. پوست روشن و گرم
بهترین انتخاب برای این رنگ پوست، پیراهن قرمز تیره است. تاریکی هم باید به گرما برود. مثلاً تصور کنید دستتان خون است و مقداری از آن خون پخش شده است. چیزی که می بینید یک رنگ قرمز است که با رنگ پوست شما مطابقت دارد.

۳. پوست برنزه و خنک
معمولا افرادی که پوست برنزه سرد دارند دوست دارند برای گرما کمی رنگ پوست خود را تغییر دهند. به همین منظور پیراهن زنانه قرمز تیره را به شما معرفی می کنیم. پیراهنی که رنگ پوست گرم و برنزه شما را نشان می دهد.

۴. پوست برنزه و گرم
اگر اندامی با این رنگ پوست دارید، حتما آن را با پیراهن قرمزی که کمی به سمت نارنجی برگردانده شده است، تزیین کنید. بهترین انتخاب رنگ های گرم است که پوست شما را درخشان می کند.

۵. پوست تیره و سرد
این افراد مقدس ترین رنگ پوست را دارند، زیرا هر رنگ قرمزی را که انتخاب کنند، در هر صورت جذاب ترین خواهند بود.

۶. پوست تیره و گرم
برای این دسته از افراد، یک پیراهن میانی زنانه یا قرمز گیلاسی می تواند انتخاب هوشمندانه ای باشد.

۲. لباس خود را با رنگ آرایش خود هماهنگ کنید
آرایش قرمز برای زنان

هرکسی که آرایشگر باشد به خوبی می داند که کدام رنگ رژگونه در میان سایه های بی نهایت قرمز در جهان مناسب است. بنابراین، برای سهولت کار، ابتدا آرایش خود را انجام دهید و سپس به دنبال پیراهن قرمز زنانه باشید. خوب، حالا که رنگ مورد نظرتان را پیدا کردید، آرایش خود را کمرنگ کنید. به هر حال نباید مجموعه ای از نقاط قرمز باشید. سعی کنید حواس تان به لباس هایتان باشد. در این قسمت سعی کرده ایم تمامی نکات آرایشی را با هم مرور کنیم.

۱. رنگ رژ لب تیره تر از لباس انتخاب کنید
رژ لب شما بهتر است کمی تیره تر از لباستان باشد، زیرا لباس زیبای شما را تحت الشعاع قرار می دهد. این تضاد بین دو رنگ رژ لب و لباس است که می تواند جلب توجه کند. به طور خلاصه، چیزی که همیشه باید در پس ذهن شما باشد این است که هر چیزی که احساس می کنید بیننده را از پیراهن قرمز زنانه خود منحرف می کند یا باید حذف شود یا نقش کمتری داشته باشد.

۲. یک تن روشن انتخاب کنید
معمولا وقتی رژ لب تیره انتخاب می کنید بهتر است رنگ سایه چشم و آرایش تیره نباشد. اما اگر لباس شما قرمز تیره بود و تصمیم گرفتید رژگونه خود را در رنگ های قرمز کم رنگ انتخاب کنید، می توانید از سایه هایی با ته رنگ قهوه ای یا بنفش استفاده کنید. به طور کلی سعی کنید چشمانتان زیاد تیره نشود. چشمان تیره توجه زیادی را به خود جلب می کند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.