استایل مخصوصی روز ولنتاین

همه ما با روز ولنتاین یا روز عشق به خوبی آشنا هستیم هر ساله ۱۴ فوریه و یا ۲۵ بهمن عشاق این روز را به یکدیگر تبریک می گویند و برای هم هدیه ای تهیه میکنند اما اگر میخواهید این روز را برای خود به یاد ماندنی کنید بهتر است در طرز لباس پوشیدن خود هم دقت داشته باشید، برای انجام این کار تا انتها مقاله همراه ما باشد زیرا میخواهیم جدیدترین استایل های مخصوص ولنتاین در سال جدید را برای شما معرفی کنیم.

پوشیدن لباس قرمز را فراموش نکنید.

همان طور که می دانید قرمز رنگ مخصوص برای این روز است و نشانگر عشق شما می باشد؛ بنابراین اولین پیشنهادی که میتوانیم به شما بدهیم و این اطمینان را داشته باشید که شیک است پوشیدن لباس های سر تا پا به رنگ قرمز است، اگر به دنبال استایل در منزل هستید یک پیراهن شیک قرمز با کفش پاشنه بلند و رژ قرمز میتواند شما را بسیار خاص نشان دهد. اما اگر قصد بیرون رفتن از منزل را دارید میتوانید یک پالتو یا بارانی به رنگ قرمز با کفشی قرمز و شلوار لی یا مشکی تن کنید و استایل جذاب خود را ایجاد کنید.

همچنین لگ های براق امسال بسیار مد شده است و پیشنهاد ما به شما این است که در استایل خود از آن ها نیز استفاده کنید.

استایل رنگ های دیگر با ترکیب قرمز

ما در بالا گفیم که قرمز رنگ اصلی این روز است و در لباس های خود از این رنگ استفاده کنید اما ممکن است برخی به دلیل جیغ بودن این رنگ نخواهند به سراغ آن بروند؛ اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید میتوانید از رنگ های ترکیبی در کنار قرمز استفاده کنید.

به طور مثال به سراغ رنگ صورتی یا سفید بروید، ترکیب این دو در کنار رنگ قرمز نیز میتواند استایل های شیکی را ایجاد نماید و شما را بسیار خاص نشان دهد.

ست لباس دو نفره

اگر این امکان را دارید که لباس های خود را با یکدیگر ست کنید حتما این کار را انجام دهید و این فرصت را از دست ندهید زیرا شیک ترین کاری که شما میتوانید انجام دهید این است که لباس های خود هماهگ با یکدیگر بپوشید، البته برای این کار لازم نیست که حتما هر دو قرمز بپوشید و یا لباسی به یک رنگ تن کنید بلکه میتوانید از رنگ هایی که هارمونی یکدیگر هستند استفاده نمایید به طور مثال ترکیب رنگ قرمز و مشکی داشته باشید.

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشیم به خوبی شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.