انواع دستگیره های درب

در بین تمام یراق آلات صنعتی و ساختمانی، دستگیره های درب از مهم ترین و پرکاربردترین وسایل و لوازم هستند که روزانه با آنها کار داریم و جنس و کیفیت آنها برای تمام ابزار فروشی ها پر اهمیت است.
صنایع تولید سپهر استیل با توجه به تجربه بالایی که دارد مفتخر است یراق آلات و دستگیره های بسیار باکیفیت همراه با ظاهری خاص را تولید و عرضه بازار سازد.
شما در طول روز بارها و بارها از درب های منزل و محل کارتان عبور می کنید پس بهتر است استفاده از یراق آلات باکیفیت هنگام ساخت و ساز را اولویت کار خود قرار دهید. استفاده از محصولات ضد زنگ و باکیفیت همراه با زیبایی نسبتا بالا باعث معروف و مشهور شدن برندهای ابزار یراق شده است.
به دلیل تنوع بالا و نفوذ موضوع مدرنیته در بین محصولات انتخاب این محصولات بسیار سخت است اما شناخت کیفیت خوب از بد کار سختی نیست.
معمولا این محصولات به روش الکترولیز آبکاری خواهند شد و در رنگ های دلخواه در می آیند برای مثال اگر بخواهیم از پرفروش ترین رنگ ها مثال بزنیم باید به طلایی، کروم، زیتونی، کافه ای اشاره کنیم چون هم خوانی بسیاری با درب و طرح های چوب موجود بر روی درب دارند.
یک اصل مهم و بسیار جالب و ضروری برای شناخت دستگیره ها این است که اولین قدم وزن را بررسی کنید تا ارزش کار را متوجه شوید برای مثال اگر وزن محصول بالا باشد قطعا مدت زمان بیشتری برای شما کار می کند و کارایی بالاتری می گیرید.
اگر هنوز اقدام به خرید نکرده اید پس این چند نکته را به خاطر داشته باشید که میزان امنیت، میزان حفظ حریم، قیمت، سهولت نصب، سهولت استفاده،طرح و رنگ، جنس همواره حرف اول را می زنند اما اولویت بندی این موارد با خودتان است پس هنگام خرید حتما به این نکات توجه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.