انگشتر در هر انگشت به چه معناست ؟

کدام دست متناسب با حلقه است

قبل از رسیدن به معانی همه انگشتان ابتدا باید ببینیم انگشتر در دست راست برای انداختن حلقه مناسب است یا دست چپ ؟

در واقع هیچ قانونی وجود ندارد که اغلب حلقه ها را روی دستان خود قرار دهید اما نامزدی و حلقه های ازدواج برای اثبات تعهد همسران استثنا هستند-در واقع اعتقادات فرهنگی زیادی وجود دارد اما دیگر برای بسیاری از افراد مهم نیست .

همچنین اغلب ذکر می شود که حلقه را روی دست راست خود قرار می دهید .

از لحاظ نمادگرایی, دست راست دست فیزیکی است, دست که غالب از سوی دیگر و انجام اقدامات شخصی ترین, دست چپ-دست ذهنی است که نشان دهنده شخصیت و اعتقادات خود را ( این است که از دیدگاه دست راست), و شاید دست چپ ممکن است مخالف با توجه به شرایط خود را انجام .

حلقه را روی انگشت کوچک بیندازید

بهتر است بدانید که استفاده از انگشتر روی انگشت کوچک روابط با افراد اطراف شما را تنظیم می کند بنابراین اگر احساس می کنید با این مشکل مشکل دارید بهتر است حلقه را روی انگشت کوچک قرار دهید

دست راست :

استفاده از انگشتر روی انگشت کوچک دست راست نشانگر انضباط بسیار خوب و روابط اجتماعی عالی و خاطره ای قوی است که تمام خاطرات در ذهنشان ثبت می شود و همچنین می توان گفت که این افراد علاقه زیادی به پیدا کردن دوستان جدید و صحبت کردن دارند و بسیاری از دوستان به طور کلی افراد خوبی برای معاشرت و صحبت هستند .

دست چپ :

در دوران باستان مردان متاهل دو حلقه داشتند که امروزه هیچ کس استفاده نمی کند . به دلیل ظرافت این انگشت بهتر است از حلقه های مینیمالیستی استفاده کنید که عزیزانتان فقط با محصولات مینیمالیستی و شیک خاص به گالری شکنج بروند بهترین مدل را برای خود خریداری کنید . یا یک خانم) که انگشتری را روی انگشت کوچک چپ خود قرار می دهد فرد بسیار خطرناکی است.

انداختن انگشتر در انگشت حلقه

انگشت حلقه روی هر دو دست نمادی از خواستگاری و ازدواج است که در برخی فرهنگ ها از انگشت حلقه دست راست به عنوان حلقه نامزدی و انگشت حلقه دست چپ برای ازدواج استفاده می شود . برای خرید انگشتر نامزدی می توانید به فروشگاه شکنج مراجعه کنید .

دست راست :

پوشیدن یک حلقه در انگشت حلقه از دست راست نشانه ای از تعامل است, در حالی که حلقه ازدواج در دست چپ نشان دهنده تعهد, عشق و جاودانگی برای زوج, یک حلقه نامزدی خاص و لوکس است که می تواند در گالری شکنج خریداری .

در برخی از کشورها, مانند روسیه, لهستان, یونان, نروژ, یک حلقه ازدواج در انگشت نشان می دهد علاقه خود را در ازدواج و عاشقانه, و می تواند از دست دادن نامزد و طلاق او معنی .

دست چپ :

استفاده از حلقه در انگشت چپ به دلیل این باور بود که خون رسانی به قلب رگی روی انگشت است و معنای دیگر-این نشان دهنده افراد خلاق و مشتاق با ویژگی های رفتاری مثبت است .

 

حلقه را روی انگشت وسط بیندازید

انگشت میانی که به دلیل موقعیت مرکزی که از انگشتان بزرگتر است جسورترین و قویترین انگشت است و نماد تعادل و مسوولیت بیشتر افرادی است که می خواهند برای اولین بار انگشتر بپوشند چون احساس راحتی می کنند .

با توجه به اینکه انگشت جانبی لین اشاره دارد بهتر است یک حلقه ظریف و کوچک انتخاب کنید تا مانعی برای کار دستی نباشد پس مراقب خرید انگشتر برای این دست باشید .

در برخی از سنت ها استفاده از انگشتر در انگشت میانی و اشاره ممنوع است :

دست راست :

افرادی که انگشتر خود را روی انگشت حلقه دست راست خود می گذارند توانایی تصمیم گیری صحیح در موقعیت های مختلف و همچنین استقلال فکری را دارند و در هر شرایطی به صلح می رسند .

دست چپ :

استفاده از انگشتر روی انگشت حلقه دست چپ معنای خاصی ندارد فقط برای زیبایی می تواند پرتاب شود اما اگر شما فردی بسیار درون گرا هستید بهتر است این انگشت حلقه را بیندازید زیرا چنین افرادی بیشتر به دیگران علاقه دارند .

 

حلقه ای را روی انگشت اشاره بیندازید

انگشت اشاره, به نام مشتری, خدای بزرگ رم است بنابراین انداختن حلقه بر روی انگشت اشاره به معنی داشتن صفات مانند رهبری, جاه طلبی و عزت نفس, این افراد روابط اجتماعی بسیار بالا و موفق با تعامل با کسانی که در اطراف خود .

برخی اکنون معتقدند که انداختن حلقه روی انگشت اشاره می تواند نشانه بازی همجنسگرایان باشد .

دست راست :

استفاده از انگشتر روی انگشت اشاره دست راست نشان می دهد که فرد مطیع است و پذیرش توصیه های اطرافیان خود را می پذیرد و در برخی فرهنگ ها انگشت اشاره نماد ازدواج است .

دست چپ :

انگشت اشاره دست چپ از نظر اهمیت بهترین انگشت برای پرتاب حلقه است-به طور کلی می توان گفت کسانی که انگشتر را روی این انگشت می بندند وقتی کسی سعی در فریب دارد بسیار صادق هستند-متوجه می شوند .

بنابراین در اینجا دلایل سقوط و معنی حلقه روی هر انگشت ذکر شده در این بخش برای رها کردن حلقه روی انگشت اشاره یا انگشت اشاره وجود دارد.

دلیل انداختن حلقه روی انگشت شست

برخی فکر می کنند انداختن حلقه روی انگشت شست روش چیتان ها است و می گویند انداختن حلقه روی این انگشت شست شما و به همین دلیل است که کیتانباراس حلقه ازدواج را روی دست چپ قرار می دهد زیرا این انگشت شست دست چپ یک نماد جنسی است .

اما انداختن حلقه روی انگشت شست دلایل دیگری نیز دارد که می توانید معنای حلقه را روی هر دست مشاهده کنید اما نظر متفاوتی در مورد حلقه وجود دارد مانند حلقه برای چشم درد حلقه برای خوش شانسی و …

دست راست :

استفاده از حلقه روی انگشت شست دست راست نشانگر روابط کاری شخصی و اجتماعی نیست اما برخی از خصوصیات رفتاری نشان می دهد که مثال زنی که انگشتر خود را روی انگشت شست دست راست خود دارد لجباز است و به سرعت از مشکلات خود محو می شود و رفتارهای تا حدودی کودکانه را می توان در اخلاق مشاهده کرد اما در صورت انداختن حلقه روی انگشت شست دست راست می توان گفت ظاهر مردانه خود را نشان می دهد و قدرت او را به رخ می کشد .

دست چپ :

استفاده از حلقه بر روی انگشت شست دست چپ به همه مردم با اعتماد به نفس بالا و دوست نداشتن که کسی به او دستور به در سبک خود زندگی می کنند و نشان می دهد همه بهترین کیفیت, کافی است به پرتاب یک حلقه با عرض بزرگ است .

امیدواریم که معنی انداختن انگشتر در انگشت را فهمیده باشید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + دو =