ایا تعمیرات مبل صرفه اقتصادی دارد؟

آیا تعمیرات مبل به صرفه است ؟ و یا اینکه تعمیرات مبل انجام دهیم یا یک دست مبل نو بخریم ؟ و سوالاتی از این دست که بسیاری از افراد به دنبال یافتن پاسخ انها هستند و همواره تعمیر وسایل کاربردی در مقابل تعویض انها گزینه روی میزی همه ی ما خواهد بود.

برای پاسخ به این سوال که آیا تعمیر مبل به صرفه است یا تعویض ان حتما نیاز به کارشناسی های دقیق اولیه توسط استادکاران خبره تعمیر مبلمان می باشد تا به طور کامل سلامت کلاف و اجزای ان مورد بررسی قرار بگیرد.

پس از بررسی اگر کلاف مبل شما کیفیت و بافت خوبی داشته باشد انجام هر گونه عملیات نو سازی و تعمیر مبل صرفه اقتصادی خواهد داشت و هزینه ای که متحمل خواهید شد در برابر خرید مبل جدید ناچیز است.

بهتر است بدانید که پروسه تعمیر مبل تنها مربوط به بخش های اسیب دیده می باشد و از انجام هر گونه اضافه کاری برای کاهش هزینه تعمیر مبلمان جلو گیری می شود و تنها در صورت تقاضای مشتریان فرایند نوسازی و تعویض قطعات روی دیگر بخش ها انجام خواهد شد.

از دید کارشناسان تعمیرات مبلمان زمانی تعمیر مبل به صرفه است که این پروسه از قانون حمایت از حقوق مشتریان پیروی کند و تعمیرات تنها در صورت ضرورت با استفاده از متریال مرغوب انجام شود و در این پروسه مشتریان نقش اصلی را در قیمت تعمیرات مبل ایفا می کنند.

شما طراح سبک جدید مبلمان خود هستید و این یکی از مهمترین مزیت های تعمیر مبلمان بوده که در نوع خود بی نظیر است و همان چیزی است که تعمیر مبل را برای شما به صرفه می کند و کافی است دست به کار شوید و مبلتان را با دیزاین محیط و سلیقه تان هماهنگ کنید.

اگر رویه مبل شما رنگ و جذابیت اولیه خود را ندارد و یا فرسوده شده نگران نباشید ابتدا یک پارچه مبلی متناسب با نوع مبل و سلیقه خودتان انتخاب نمایید و باقی کار را به یک کارگاه مجهز تعمیر مبلمان معتبر بسپارید ، تعویض پارچه همانطور که شما خواسته انجام می شود و دوبار توسط پرسنل حمل و نقل تحویل شما می گردد.

همینطور اگر با نشیمن و پشتی مبل احساس راحتی نمی کنید انها را به دست تعمیرکار بسپارید تا درصورت نیاز از فوم درجه یک برای احیای نرمی و راحتی انها استفاده شود.

خدمات رنگ کاری در تعمیرات مبل می تواند به شما در نوسازی رنگ و ظاهر مبل بسیار کمک کند و رنگ رویه و چوب مبلتان را متناسب با سلیقه و طراحی داخلی محیط تعییر دهید.

از سوی دیگر ترک ، خط و خش ، لکه ها و شکستگی ها نمی توانند دلیل محکمی برای تعویض مبل باشند و رفع این موارد با کمترین هزینه حتی در محل با مواد و ابزار مخصوص امکان پذیر است.

و دیگر پارامتری که سبب می شود تا تعمیر مبل به صرفه تر از تعویض مبل ها باشد انجام بسیاری از امور تعمیرات مبلمان در محل است که به طور کامل نظاره گر مراحل بازسازی خواهید بود.

البته قبلا هم اشاره کردیم که گروه کاری هیواد برای رفاه حال مشتریان کلیه امور حمل و نقل بار را رایگان در نظر گرفته است.

اگر به لحاظ پارامتر زمان هم بخواهیم بررسی کنیم تعمیر مبل به صرفه است زیرا برای جستجوی مبل با طرح و رنگ دلخواه با توجه به تنوع محصولات و انبوهی بازار های بورس مبل مدت زمان زیادی را متحمل خواهید شد.

اگر مبلمان شما دچار ایراد شده و یا اینکه از سبک فعلی ان خسته شدید لازم نیست راه دوری بروید تنها با یک تماس ساده سبک و ایده خود را روی مبلمان فعلی خود اجرایی کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − نه =