بازی فکری بازرگان بازیمان

بازی فکری بازرگان بازیمان
بازی فکری بازرگان ترجمه ای با کیفیت از بازی معروف استانبولی از گروه تولید بازیمان می باشد. بازی بازرگان یک بازی در سبک استراتژیک با مکانیک های متنوع و گیم پلی فوق العاده جذاب می باشد.

عکس بازی فکری تریدر بازیمان

 

– تاریخچه بازی بازرگان این است که در بازار بزرگ شهر رونق تجارت و رفت و آمد مردم باعث ازدحام جمعیت شده است. در این بازی شما در نقش یک تاجر بازی خواهید کرد که باید به همراه دستیاران خود سودآورترین محصولات را انتخاب کرده و کالاها را با چرخ دستی به مکان های مورد نظر ارسال کنند.

البته همه چیز به این راحتی پیش نخواهد رفت. هدف از فروش و کسب سود باید تهیه یاقوت باشد و برنده بازیکنی خواهد بود که توانسته است بیشترین یاقوت را تولید کند.

– در بازی فکری بازرگان شما با ۴ دستیارش هدایت یک بازرگان را بر عهده دارید. آنها باید بتوانند ۱۶ منطقه بازی را به طور همزمان پوشش دهند که هر کدام وظایف، دستورات و امکانات خاصی دارند و باید به آنها عمل شود.

بنابراین، برای استفاده از ویژگی مکان‌ها، یا باید یک دستیار در آن مکان داشته باشید یا خودتان به آن مکان بروید.

هدف بازی تاجر
مدیریت دارایی، نحوه استفاده از کارت‌های جایزه و استراتژی سازمان‌دهی شرکت‌کنندگان در صفحه بازی همراه با توسعه روش کسب و خرج کردن سکه‌ها باعث ضرر یا سود یاقوت‌ها می‌شود. هدف این است که یاقوت های بیشتری در بازی به دست آورید.

بازی فکری معامله گر را بیاموزید
– برای شروع بازی ۱۶ کارت بازی را در ۴ ردیف و ۴ ستون کنار هم قرار می دهیم. لطفا توجه داشته باشید که روی کارت های بازی ۳ عدد وجود دارد که اگر با عدد آبی بازی کنید، بازی کوتاهتر می شود و اگر با عدد قرمز بازی کنید. بازی طولانی تر خواهد شد.و اعداد قرمز رنگ بازی را چالش برانگیزتر می کند.

تصویر کارت های بازی فکری بازیمان بازرگان

 

در بازی بازرگان یک سری کارت های کوچک نیز خواهیم داشت، یک نوع کارت مسجد وجود دارد که باید آن ها را به ترتیب رنگ جدا کنیم و کارت را با بالاترین نشانگر زیر کارت ها و کمترین نشانگر قرار دهیم.

– کارت های مساجد را به ترتیب در کارت های مسجد کوچک و مسجد بزرگ در جای مخصوص خود قرار می دهیم. به تعداد بازیکنان بازی یعنی در یک بازی دو نفره دو تا یاقوت روی کارت مسجد می گذاریم.

– در مرحله بعد به سراغ کارت تعمیر خودرو رفته و ۳ ژتون (یعنی قسمت) پیشرفت خودرو را روی آن قرار می دهیم و مانند مرحله قبل روی هر بازیکن روی کارت دو عدد یاقوت می گذاریم.

– در کارت های قصرسلطان و فروشنده سنگ های قیمتی باید یاقوت ها را با توجه به تعداد بازیکنان در جایگاه های ویژه قرار دهیم. حالا چهار مکعب خاکستری روی کارت پستال می گذاریم.

– در مرحله بعد کاشی های بازار را برداشته و کاشی های تیره رنگ را در بازار بزرگ و کاشی های رنگ روشن را در بازار کوچک قرار می دهیم. کارت های جایزه را نیز پس از برش در کنار صفحه بازی فکری تاجر قرار می دهیم.

– در این مرحله با انداختن دو تاس، یکی از نمادهای دزد یا شاه را به عدد نشان داده شده توسط تاس روی کاشی مخصوص اضافه می کنیم. ما باید این کار را با دزد یا حاکم انجام دهیم و آنها را روی صفحه بازی قرار دهیم.

عکس مطالب بازی بازيمان بازرگان

 

به هر بازیکن یک چرخ دستی، یک کارت راهنما، یک علامت تجاری به اضافه ۵ کمک کننده، یک آشنا و چهار مکعب همرنگ تاجر می دهیم.در مرحله اول توپی ها را در چرخ خانه های صفر قرار می دهیم. و پس از مشخص شدن نفر اول بازی، به بازیکن اول ۲ سکه، به بازیکن دوم ۳ سکه و همچنین به آخرین بازیکن می دهیم. همچنین قبل از شروع بازی به هر بازیکن کارت جایزه تعلق می گیرد.

– به مرحله بعد برویم: حساب تاجر و دستیارانش روی کاشی آبشار و حساب اعضای خانواده روی کاشی ایست بازرسی قرار می گیرد. در حالت دو نفره بازی تاجر، بقیه بازرگانان بدون دستیار بر روی کاشی های مسجد بزرگ، مسجد کوچک و گوهر فروش قرار می گیرند.

بیایید با بازی فکری بازرگان شروع کنیم: بازی بازرگان از چهار مرحله کاربردی تشکیل شده است.

– فاز اول: حرکت در بازار و انجام وظایف هر مکان.

فاز دوم: در صورت ملاقات با کارفرمای دیگری چه باید کرد.

فاز ۳: انجام عملیات و دستورات مربوط به هر کاشی

مرحله ۴: وظیفه بازیکنان در برابر حاکم، بستگان و دزدان.

نکته: تمامی وظایف و دستورات بازی در راهنمای هر بازیکن در بازی فکری بازرگانان به طور کامل ارائه شده است.

خلاصه: بازی فکری بازرگان یک بازی استراتژیک خانوادگی است که در سراسر جهان محبوبیت دارد. تنوع حرکات، دستورات و امکانات متنوع در هر لحظه از بازی، بازی بازرگان را به یک بازی چالش برانگیز و متفاوت تبدیل کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 1 =