بازی فکری بازرگان بازیمن

بازی هنری بازرگان برداشتی با کیفیت از بازی معروف استانبولی توسط تیم سازنده بازیمان می باشد. بازرگان یک بازی در سبک بازی با تکنیک ها و گیم پلی بسیار جذاب است.

عکس نمایشگاه بازیمان

 

– داستان بازی بازرگان از این قرار است که در بازار بزرگ شهر، رونق تجارت و رفت و آمد انسان ها افراد زیادی را به خود جذب کرده است. در این بازی شما در نقش تاجری خواهید بود که باید با کمک های خود سودآورترین محصولات را انتخاب کرده و کالاها را با ماشین به مکان های مورد نظر برسانید.

البته همه چیز به آرامی پیش نخواهد رفت. هدف از فروش و ساخت بازی باید تهیه جواهرات باشد و برنده بازیکنی خواهد بود که توانسته است بیشترین جواهرات را تولید کند.

– در بازی بازرگان شما با ۴ دستیار خود یک راهنمای بازرگان را بر عهده دارید. آنها باید بتوانند ۱۶ منطقه بازی را به طور همزمان پوشش دهند، هر یک از آنها وظایف، دستورات و منابع خاصی دارند و باید انجام دهند.

بنابراین برای استفاده از مجموعه ویژگی، باید یک دستیار در آن موقعیت داشته باشید یا خودتان به آن موقعیت بروید.

هدف از پاداش معامله گر
مدیریت دارایی و همچنین نحوه استفاده از کارت های جایزه و طرح سازماندهی اهداکنندگان در صفحه بازی با توسعه روش درآمد و هزینه برای سکه ها باعث ضرر یا سود یاقوت ها می شود. هدف این است که جواهرات بیشتری در بازی بدست آورید.

مبادله را از معامله گر یاد بگیرید
– برای شروع بازی ۱۶ کارت بازی را در چهار ردیف و ۴ ستون کنار هم قرار می دهیم. توجه داشته باشید که روی کارت های بازی ۳ عدد وجود دارد که اگر با عدد آبی بازی کنید، بازی کوتاهتر می شود و اگر با عدد قرمز بازی کنید. بازی ادامه خواهد داشت.و اعداد قرمز رنگ بازی را چالش برانگیزتر می کند.

تصویر سی ورق بازی بازیمان بازرگان

 

در بازی بازرگان نیز تعداد کمی کارت خواهیم داشت، یک نوع کارت مسجد وجود دارد که باید آنها را به ترتیب رنگ مرتب کنیم و کارتی را که بالاترین علامت و کمترین علامت را دارد زیر کارت ها قرار دهیم.

– کارت های مساجد به ترتیب در محل مخصوص خود بر روی کارت های مسجد کوچک و مسجد بزرگ قرار می گیرند. به اندازه تعداد بازیکنان در بازی، یعنی در یک بازی دو نفره، دو یاقوت بر روی کارت مسجد قرار می گیرد.

– در مرحله بعد به سراغ کارت تعمیر چرخ می رویم و روی آن ۳ کاشی (ساخته شده به پهلو) از توسعه چرخ می گذاریم و به عنوان مرحله بعد روی هر بازیکن روی کارت دو عدد یاقوت می گذاریم.

– در کارت های قصرسلطان و الماس فروشان، یاقوت باید به تعداد هنرمندان در جایگاه های ویژه قرار گیرد. حالا چهار مکعب خاکستری روی کارت پستال می گذاریم.

– در مرحله بعد کاشی های محصول را برداشتیم و کاشی های مشکی را در بازار بزرگ و کاشی های روشن را در بازار کوچک قرار دادیم. کارت های بازی نیز پس از هک شدن در کنار صفحه بازی فروشنده قرار می گیرند.

– در این مرحله با چرخاندن دو قطعه یکی از نمادهای دزد یا شاه را به تعداد قطعات نشان داده شده روی کاشی مخصوص اضافه می کنیم. ما باید این کار را یا با دزد یا رئیس انجام دهیم و آنها را روی صفحه بازی قرار دهیم.

عکس مطالب بازی بازيمان بازرگان

 

به هر بازیکن یک ویلچر، یک کارت قرارداد، یک قطعه فروشنده به اضافه ۵ دستیار، یک عضو خانواده و چهار مربع همرنگ با فروشنده می دهیم.در مرحله اول مکعب ها را در حاشیه رودخانه قرار می دهیم. و پس از تصمیم اول شخص بازی، ۲ سکه را به بازیکن اول، ۳ سکه به بازیکن دوم و همچنین به بازیکن آخر تقسیم می کنیم. همچنین قبل از شروع بازی به هر بازیکن کارت جایزه داده می شود.

– بیایید به مرحله بعد برویم: مهره های تاجر و دستیارانش روی کاشی آبشار و مهره هایی که اعضای خانواده روی کاشی ایست بازرسی می گذارند قرار می گیرد. در حالت پخش دو نفره، بازرگانان باقیمانده بر روی کاشی های مسجد بزرگ، مسجد کوچک و الماس فروشان بدون کمک خود قرار می گیرند.

بیایید با بازی بازرگان شروع کنیم: بازی بازرگان دارای چهار سطح اکشن است.

– قدم اول: حرکت در بازار و انجام وظایف هر سایت.

مرحله دوم: در صورت ملاقات با معامله گر دیگری چه باید کرد.

مرحله ۳: وظایف و دستورات مربوط به هر کاشی را انجام دهید

سطح ۴: مسئولیت بازیکنان در قبال رئیس، خانواده و سارقان.

توجه: تمامی عملکردها و دستورات بازی به صورت کامل در جهت هر بازیکن در سی ترید بازی ارائه شده است.

خلاصه: بازی خرد بازرگان یک بازی خانوادگی معروف در جهان است. تنوع نقل و انتقالات، دستورات و منابع در طول بازی، بازی بازرگان را تبدیل به یک بازی چالشی و متفاوت کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 8 =