برای طراحی های داخلی از چه گروه معماری استفاده کنیم؟

همه می خواهند به خانه خود بروند و حیاطی زیبا در مقابل خود ببینند یا شاید، با دوستان و خانواده که تحت تأثیر محوطه سازی قرار گرفته اند، از کباب در حیاط پشتی لذت ببرند. این مقاله به شما کمک می کند تا بیاموزید چه چیزی برای ایجاد ظاهری جذاب برای همه لازم است.

در حالی که ممکن است وسوسه انگیز باشد که یک پوشش جامد بر روی فضای بیرونی خود نصب کنید، ایده بسیار بهتری است که میله های سایه باز را نصب کنید. از آنجایی که فضای باز وجود دارد، قسمت کمتری پوشیده می شود، اما باعث می شود گرمای بیشتری خارج شود تا خنک تر شوید.

باید بدانید که قیمت ها از فصلی به فصل دیگر در نوسان است. شما باید قیمت ها را برای مواد مورد نیاز خود مقایسه کنید و منتظر لحظه مناسب برای خرید آنها باشید. خرید در مقادیر زیاد نیز راه خوبی برای صرفه جویی در هزینه است: از ذخیره موادی که می دانید بعداً استفاده خواهید کرد نترسید.

هنگام برنامه ریزی یک پروژه محوطه سازی برای خانه خود، ممکن است بخواهید ابتدا با یک متخصص صحبت کنید. در حالی که به احتمال زیاد نیازی به آوردن یک طراح برای نظارت بر کل پروژه نخواهید داشت، دریافت مشاوره حرفه ای ممکن است شما را از اشتباهات گران قیمت در آینده نجات دهد.

به طور کلی ایده خوبی است که قبل از شروع محوطه سازی، نور خورشید را که در دسترس شما است ارزیابی کنید. به این ترتیب می توانید برنامه ریزی کنید که چه نوع گیاهانی به کجا بروند تا میزان بهینه نور خورشید را دریافت کنند. شما نمی خواهید گیاهان به دلیل قرار گرفتن در معرض آفتاب بسیار کم یا زیاد بمیرند.

قبل از بیرون رفتن و خرید آنچه برای محوطه سازی خود نیاز دارید، برنامه ریزی کنید. با داشتن ایده ای در مورد اینکه چه چیزی باید بخرید، و اینکه در حیاط خانه شما قرار است به کجا برود، از خرید بیش از حد لوازم خودداری می کنید. در دراز مدت، این کار باعث صرفه جویی در هزینه، زمان و ناامیدی شما می شود.

از کنتراست برای جلب توجه به محوطه سازی خود استفاده کنید. سعی کنید اقلامی را بکارید که از نظر رنگ، فرم و بافت بسیار متفاوت از یکدیگر باشند. به یک چرخ رنگ نگاه کنید، رنگ هایی را که در مقابل یکدیگر قرار دارند انتخاب کنید و سپس کاشت آن رنگ ها را با هم جفت کنید. این تنوع جلوه بهتری به منظره شما می دهد.

یک عنصر حرکتی را به طراحی منظره خود اضافه کنید تا از احساس سفت و خسته کننده بیش از حد جلوگیری کنید. از علف‌های زینتی بلند و در حال نوسان گرفته تا گل‌های درخشانی که مرغ‌های مگس خوار را دعوت می‌کنند. شما گزینه های زیادی برای ایجاد احساس سرزندگی در حیاط خود دارید. حرکت، علاقه بصری را به شما می‌افزاید و شما را مجذوب می‌کند تا زمانی را در منطقه‌ای بگذرانید که برای ایجاد آن بسیار تلاش کرده‌اید.

چشم انداز با توجه به مدت زمانی که می توانید متعهد شوید. در حالی که یک منظره پیچیده ممکن است روی کاغذ خوب به نظر برسد، به یاد داشته باشید که نیاز به نگهداری مداوم دارد. هنگام طراحی باغ خود به زمان در دسترس، وضعیت فیزیکی و بودجه خود فکر کنید. فقط مسئولیت باغی را بر عهده بگیرید که بتوانید به راحتی با آن کنار بیایید.

هر زمان که به فکر تغییر منظره خود هستید، باید به سازه هایی که قبلاً در ملک شما وجود دارد نیز توجه کنید. همیشه محل خطوط برق، کابل های مدفون و موارد مشابه را بدانید تا گیاهان شما با آنها تداخل نداشته باشند. همچنین قبل از شروع حفاری با شهرداری محلی خود تماس بگیرید تا بیرون بیاید و سیم های زیرزمینی را علامت گذاری کنید.

اگر در بخشی از کشور زندگی می کنید که در معرض خطر آتش سوزی است، پروژه های محوطه سازی را بر این اساس انتخاب کنید. به عنوان مثال، درختان باید حداقل ۱۰۰ فوت از هم کاشته شوند. علاوه بر این، درختان بزرگ نباید در فاصله کمتر از ۱۰۰ فوت از خانه یا سایر سازه های ساختمانی (باغ، سوله، کارگاه و غیره) کاشته شوند.

گیاهان شاخ و برگ و گیاهان همیشه سبز تصوری از تداوم پروژه شما را ایجاد می کنند. اگر فقط از گیاهانی استفاده کنید که برای مدت کوتاهی شکوفا می شوند، مواقعی وجود دارد که حیاط شما خالی است. از گیاهان شاخ و برگ یا گیاهان همیشه سبز برای پر کردن حیاط خود استفاده کنید تا سبز بماند.

قبل از شروع پروژه محوطه سازی، هزینه های مورد انتظار خود را تعیین کنید. بسیاری از گیاهان دارای قیمت فصلی هستند و ممکن است تنها در چند هفته قیمت آنها تغییر کند. فصول گیاهان را بشناسید و هزینه های ثابت پروژه خود را دریافت کنید. این همچنین به شما کمک می کند تا در هزینه خود صرفه جویی کنید، زیرا می توانید برنامه های خود را به سمت صرفه جویی در هزینه گیاهان فصلی سوق دهید.

هنگام خرید گیاهان برای حیاط خود، مطمئن شوید که گیاهان محلی منطقه شما را انتخاب می کنید. به این ترتیب، می دانید که آب و هوای شما برای گیاهان خیلی سخت نیست. همچنین، مطمئن شوید که می دانید چه نوع مراقبتی برای گیاهانی که برای خرید انتخاب می کنید درگیر است.

طرح تو طرح یکی از شرکت هایی است که با داشتن گروه معماری ماهر به طراحی انواع فضای داخلی می پردازد.

هر کسی که مایل به ایجاد یک طراحی منظره با تأثیر بصری واقعی است، باید عناصری غیر از گیاهان را برای بهبود ظاهر کلی فضا در نظر بگیرد. مبلمان، عناصر نورپردازی، مجسمه‌ها و سنگ‌کاری نمونه‌هایی از مواردی هستند که می‌توان آنها را در سرتاسر فضای بیرون لایه‌بندی کرد تا ظاهری ایجاد کند که به نظر می‌رسد در طول زمان تکامل یافته است.

در طول پاییز، در صورت امکان، زباله ها را روزانه از حیاط خود خارج کنید. برداشتن چند برگ یک بار در روز واقعاً می تواند در ظاهر کلی حیاط شما تفاوت ایجاد کند و انجام آن فقط چند دقیقه طول می کشد. اگر منتظر بمانید تا برگ‌ها انباشته شوند، حیاط شما تمیز به نظر می‌رسد و شغل بزرگ‌تری برای خود ایجاد می‌کنید.

برای افزودن رنگ و عمق به طراحی محوطه خود به درختان گلدار نگاه کنید. درختان راه بسیار خوبی برای ایجاد حاشیه در طراحی شما هستند، و یک درخت گلدار در زمان های خاصی از سال، به مزیت انفجار رنگ اضافی می افزاید. می تواند جلوه ای واقعاً دراماتیک به باغ شما بیافزاید.

هنگام خرید گل به دنبال گیاهان چند ساله با رتبه بندی منطقه خود باشید. گیاهان یک ساله برای ایجاد سریع یک گلدان رنگارنگ عالی هستند، اما باید سال بعد دوباره کاشته شوند. گیاهان چند ساله سال به سال برمی گردند و از کار و هزینه نگهداری یک باغ گل زیبا کم می کنند.

فرقی نمی‌کند شرکتی را استخدام کنید تا کار را برای شما انجام دهد یا تصمیم بگیرید که همه آن را خودتان حل کنید، قبل از اینکه اجازه دهید کسی به بیل یا چنگک دست بزند، باید در زمینه محوطه‌سازی آموزش دیده باشید. دانستن این موضوع باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود. آنچه را که اینجا آموخته اید بردارید و اولین بار آن را درست انجام دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 8 =