بررسی سریال کره ای Weightlifting Fairy Kim Bok-joo

وزنه برداری پری کیم بوک جو یک سریال تلویزیونی کره جنوبی است که در سال ۲۰۱۶–۲۰۱۷ با نقش اصلی لی سونگ کیونگ به همراه نام جوهیوک بازی می کند. این یک درام ورزشی در دوران بلوغ است که از زندگی جانگ میران برنده مدال طلای المپیک الهام گرفته شده است. از ۱۶ نوامبر ۲۰۱۶ تا ۱۱ ژانویه ۲۰۱۷ هر چهارشنبه و پنجشنبه ساعت ۲۲:۰۰ (KST) از شبکه MBC پخش شد.

این سریال با جمعیتی جوان طنین انداز شد و یکی از بهترین سریال های کره ای لقب گرفت. اگرچه میانگین ۴.۶ درصد از سهم مخاطبان را داشت و کمترین رتبه‌بندی بینندگان را در بازه زمانی خود در طول اجرای خود دریافت کرد، در بین بینندگان جوان محبوبیت زیادی پیدا کرد و اغلب بازخوردهای مطلوبی دریافت کرد.

 

خلاصه داستان Weightlifting Fairy Kim Bok-joo

کیم بوک جو (لی سونگ-کیونگ)، زن جوانی که رویای وزنه برداری خود را در پردیس کالج دو و میدانی دنبال می کند، به برادر بزرگتر دوستش جونگ جون هیونگ (نام جو هیوک)، جونگ جائه یی (لی جائه) علاقه پیدا می کند. -یون). در ابتدا، جون هیونگ او را مسخره می کند و با عمل او همراهی می کند، حتی به او کمک می کند، اما به زودی متوجه می شود که عاشق او شده است. این سریال داستانی است در مورد گروهی از ورزشکاران کالج که برای رویاهای خود می جنگند، در این مسیر عشق را تجربه کرده و پیدا می کنند و در هر مرحله رشد می کنند.

یک وزنه بردار با استعداد طبیعی با شخصیتی جاه طلب و برونگرا که در یک دانشگاه ورزشی شرکت می کند. او که با پدرش که وزنه بردار سابق بود بزرگ شد، الهام گرفت که راه او را دنبال کند. او برای خودش و دوستانش می ایستد. او از کتک زدن مردم در صورت تحریک او تردیدی ندارد. او ناامنی ها و قلب شکننده خود را زیر ظاهر قوی خود پنهان می کند. او ابتدا یک عشق یک طرفه را با جونگ جائه یی تجربه می کند اما بعداً عاشق برادر / پسر عمویش جونگ جون هیونگ می شود.

نام جو هیوک در نقش جونگ جون هیونگ

او یک شناگر با استعداد با شخصیتی بازیگوش است که در همان دانشگاه بوک جو تحصیل می کند. او و بوک جو در دوران دبستان دوستان دوران کودکی بودند. در ابتدا وقتی دوباره در دانشگاه همدیگر را می بینند، همدیگر را نمی شناسند تا اینکه حادثه ای رخ می دهد که خاطراتشان را تازه می کند. او پس از اینکه مادرش او را ترک کرد و به کانادا نقل مکان کرد، توسط عمه و عموی مهربانش بزرگ شد، جایی که او خانواده دومی را تشکیل داد. جون هیونگ از ضربه روحی رنج می برد و در طول مسابقات اغلب دچار حمله پانیک می شود و شروع اشتباهی می کند که منجر به رد صلاحیت او می شود. او از مسخره کردن بوک جو لذت می برد، اما به تدریج عاشق او می شود.

لی جائه یون در نقش جونگ جائه یی (정재이)

پسر عموی جون هیونگ و برادر بزرگتر ارساتز، با شخصیتی مهربان و ملایم. یک ورزشکار سابق که به دلیل آسیب دیدگی پزشک چاقی می شود. او پس از اینکه چتر خود را در خیابان به او قرض داد، با وجود اینکه در آن زمان کاملاً غریبه بود، به اولین عشق بوک جو تبدیل می شود (بدون اینکه او متوجه شود) و او در کلینیک چاقی او ثبت نام می کند تا بتواند او را ملاقات کند. نیاز او به عنوان یک وزنه بردار افزایش وزن به جای کاهش وزن است. او با بوک جو مانند یک خواهر کوچکتر رفتار می کند و به طور کلی از تصمیم برادرش برای دوست داشتن و قرار ملاقات با بوک جو حمایت می کند.

کیونگ سو جین در نقش سونگ شی هو (송시호)

هم اتاقی بوک جو و دوست دختر سابق جون هیونگ. او هنوز نسبت به او احساس حسادت می کند و در ابتدا به رابطه قوی او و بوک جو حسادت می کند و باعث می شود که سفرهای مخفیانه بوک جو به کلینیک جائه یی را برای پدر و مربیان بوک جو در یک مقطع فاش کند. پس از اینکه بوک جو جان او را نجات داد و او را به موقع به بیمارستان فرستاد، رابطه او بین او و بوک جو و جون هیونگ به تدریج بهبود می یابد. او یک ژیمناستیک ریتمیک درجه یک است که در هجده سالگی مدال نقره بازی های آسیایی را کسب کرد، اما به دلیل افت عملکردش به دانشگاه ورزش بازمی گردد. شی هو فردی بیش از حد موفق است و در مورد وزن و مهارت های خود تحت استرس دائمی است، که منجر به جدایی او از جون هیونگ، یک اختلال روانپزشکی در خوردن و رفتار عجولانه او در موقعیت های مختلف شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.