بررسی و آنالیز سئو سایت با جت سئو

آنچه در این مقاله می‌خوانید :

سئو چیست؟

سئو یا بهینه سازی سایت از جمله مهمترین موضوعات در حوزه دیجیتال مارکتینگ است که برخلاف تعاریف واقعی و انتظارات موتورهای جستجو، گاهی فلسفه وجودی و کاربرد آن به دلیل رقابت‌های سنگین به بیراهه کشیده می‌شود. اما واقعا سئو چیست و چه کاربردی دارد؟

 

بدون شک اگر حتی کمی در مباحث سئو وارد شده باشید می‌دانید در سال ۲۰۲۰، سئو فقط هزینه کردن و گرفتن رتبه در موتورهای جستجو نیست. سئو در واقع ترکیبی از دانش، تخصص، تجربه و هنر است که در جریان یک فرایند حرفه‌ای کمک می‌کند تا موتورهای جستجو و به ویژه گوگل عاشق شما شوند و در نتیجه مخاطبان بیشتری به شما سر بزنند.

سئو یکی از مهم ترین شاخه های دیجیتال مارکتینگ و از اصلی ترین کانال های بازاریابی برای کسب و کارهای B2C محسوب می شود. البته لازم به ذکر است که سئو و بهینه سازی سایت در همه مدل بیزینس و هر ابعاد از کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد.

فعالیت هایی که در حوزه سئو انجام می گیرد بسیار گسترده است و نیاز است اقدامات طبق استراتژی خاص و بهینه ای پیش روند تا بیشترین بازدهی را برای بیزینس داشته باشند.

امروزه اغلب شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ به روش خاصی روی سئو سایت خود کار می کنند. به طور کلی بهینه سازی یا سئو سایت به یکی از روش های زیر صورت می گیرد :

  • داشتن تیم سئو درون مجموعه ها
  • همکاری با فریلنسرها
  • همکاری با آژانس های دیجیتال مارکتینگ

 

یکی از دغدغه همه افراد و مجموعه ها، بررسی نتیجه اقدامات انجام شده است.

در حوزه سئو و بهینه سازی سایت نیز بررسی سئو سایت و آنالیز سایت از اقدامات مهم اما زمان بر است. با جت سئو می توانید بررسی سئو سایت را در کمترین زمان ممکن انجام دهید. همچنین گزارش روزانه از وضعیت سئو سایت خود داشته باشید.

معرفی جت سئو

جت سئو ابزاری مفید برای بدست آوردن رتبه سایت در گوگل، برطرف کردن مشکلات سئو، تحقیق کلمات کلیدی و نظارت دقیق بر وضعیت سایت است که به وبمسترها کمک می‌کند تا رتبه گوگل خود را بهبود بخشند. جت سئو یک ابزار آنالیز سئو سایت جامع است که با توجه به نیازهای مدیران سایت‌های ایرانی، تحلیل و طراحی شده است. این ابزار با استفاده از تکنولوژی‌های نوین و دنبال کردن الگوریتم‌های گوگل، می‌تواند بسیاری از مشکلات یک سایت را به شما نشان دهد که از دید متخصصین سئو و وبمستران پنهان مانده است.

نظارت دقیق بر روی تغییرات صفحات سایت شما، ارائه گزارش‌های تصویری، تحلیل و آنالیز کلمات کلیدی، بررسی لینک‌های داخلی و خارجی، گراف لینک، ارائه گزارش روزانه رتبه کلمات کلیدی در گوگل، گزارش کنونیکال، گزارش همنوع خواری، عنوان صفحات و متا توضیحات و ارائه راهکارهای مناسب جهت بهبود رتبه صفحات سایت در گوگل، برخی از امکاناتی هستند که جت سئو به عنوان اولین و تنها ابزار جامع سئو ایرانی، برای بررسی سئو سایت در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

آیا جت سئو می‌تواند جای یک متخصص سئو را بگیرد؟

برای مدیران کسب و کارها، اعتماد کردن به افرادی که می‌گویند در مدت کوتاهی رتبه سایت شما را به صفحه اول گوگل می‌آوریم کار بسیار سختی است. حتی ممکن است تا به حال با چند نفر از آنها قرارداد امضا کرده باشند و به نتیجه دلخواه خود نرسیده باشند. راهکار مناسب چیست؟ آیا جت سئو می‌تواند کارهای سئو سایت او را انجام دهد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که جت سئو یک راهنما است. جت سئو مشکلات سایت را به شما می‌گوید و شما را راهنمایی می‌کند که چگونه باید آنها را برطرف نمایید. حتی زمانی که کار خود را به یک کارشناس سئو می‌سپارسید، در جریان پیشرفت و اتفاقات مختلف سایت خود خواهید بود. اگر تصمیم دارید که کارهای سئو در داخل مجموعه شما انجام شود با استفاده از راهنمایی‌های جت سئو می‌توانید رتبه‌های سایت خود را بهبود بخشید. گرچه استفاده از جت سئو در کنار یک کارشناس خبره می‌تواند نتایج بهتری برای شما ایجاد کند، اما جت سئو می‌تواند نقش یک راهنمای همیشگی را برای شما داشته باشد.

جت سئو همیشه مشاور و راهنمای شماست

جت سئو به عنوان یک راهنما نه تنها توانست در پیدا کردن مشکلات ساختاری سایت‌ها به وبمسترها، مدیران و کارشناسان سئو کمک کند، بلکه باعث بهبود رتبه سایت‌های زیادی در گوگل شد. به عنوان مثال ما در یک وب‌سایت آموزشی که در موضوعات مرتبط با مدیریت، بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند، تصمیم به استفاده از جت سئو گرفتیم. سایت فوق رقبای قدرتمند و باسابقه بسیار زیادی داشت که اجازه نمی‌دادند نتیجه خوبی در کلمات کلیدی مرتبط به دست آورد و کسب نتیجه مناسب در این پروژه کاری بسیار دشوار و زمان‌بر بود.

پس از شروع خزش سایت توسط جت سئو و با گذشت چند روز متوجه شدیم از نظر ساختاری مشکلاتی در سایت وجود داشت که از دید ما پنهان مانده بود. برخی از صفحات لینک‌های داخلی مناسبی نداشتند، عنوان‌ها و متا توضیحات نیاز به اصلاح داشتند، برخی از صفحات نیاز به ویرایش محتوایی داشتند و در چند مورد هم مشکل همنوع‌خواری در سایت وجود داشت.

 

بعد از این اتفاق تمام اعضای سئو وب۲۴ تصمیم گرفتند که از جت سئو به عنوان یک ابزار مناسب برای تحلیل ساختار فنی و محتوایی سایت‌ها استفاده کنند. در کمتر از دو ماه از راه اندازی عمومی جت سئو، از آنجایی که جت سئو نسبت به نمونه‌های خارجی خود مزایای ویژه‌ای چون ارائه گزارش به زبان فارسی، قیمت مناسب، پشتیبانی کامل و حرفه‌ای، نمایش رتبه کلمات کلیدی به صورت محلی و امکان ارائه گزارش‌های خاص دارد، افراد زیادی به این ابزار ایرانی اعتماد کردند و توانستیم کمک‌های مفیدی به بیش از ۱۵۰ سایت اینترنتی بکنیم.

قهرمانان مربی دارند

سئو یک رقابت بی‌پایان است که در میدان گوگل برگزار می‌شود، برای اینکه در این رقابت قهرمان شوید، به راهنما و مربی نیاز دارید. جت سئو، به عنوان یک ابزار آنالیز سئو سایت، یک راهنمای همیشگی است که همواره به شما کمک می‌کند تا در این رقابت پیروز شوید. جت سئو با استفاده از تکنولوژی‌های نوین و دنبال کردن الگوریتم‌های گوگل، می‌تواند بسیاری از مشکلات سایت را به شما نشان دهد که از دید متخصصین سئو و وبمستران پنهان مانده است.

جت سئو یک راهنما است که به شما کمک می‌کند درمسابقه گوگل  قهرمان شوید

خزنده جت سئو تمام صفحات سایت شما را بررسی کرده و با ارائه گزارش‌های مفید به شما کمک می‌کند تا در نتایج گوگل بهترین امتیاز را نسبت به رقبایی که دارید بدست آورید. همچنین به کمک اکستنشن سئو این ابزار می توانید هر صفحه وب را در کوتاهترین زمان ممکن تحلیل کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.