برند بی رقیب پیمتاش ترکیه در تولید لوله و اتصالات استخری

چه چیزی پیمتاش ترکیه را بی رقیب می کند؟

پیمتاش ترکیه با اخذ KIWA، FQC، DVGW و بسیاری دیگر از گواهینامه ها و استانداردهای معتبر اروپایی، به شرکتی بی رقیب در زمینه صادرات لوله و اتصالات پلاستیکی در آسیا تبدیل شده است.

دلیل استقبال مصرف کنندگان از محصولات پیمتاش کیفیت مثال زدنی و در عین حال قیمت پایین این محصولات نسبت به سایر برندها می باشد. همچنین این شرکت همواره تنوع و موجودی محصولات خود را در بالاترین سطح نگه داشته است. این نیز رضایت مضاعف مشتری را به همراه دارد.

محصولات پیمتاش ترکیه

شرکت پیمتاش ترکیه محصولات خود را با مواد مختلفی از جمله UPVC، PVC، PP (پلی پروپیلن) و HDPE (پلی اتیلن) ​​تولید می کند که از جمله این محصولات می توان به انواع لوله های آبرسانی، انواع زانویی، انواع سه راهی ها و تقاطع ها اشاره کرد. ، انواع تبدیل و چت، انواع بوش، انواع فلنج و رینگ، انواع درپوش، انواع مهره، انواع شیرهای توپی، شیر پروانه ای، شیرهای یک طرفه و … مهرماسوره، سایت گلس و بسیاری از لوله ها و اتصالات دیگر ذکر شده است.

همچنین همانطور که گفته شد این شرکت یکی از معتبرترین برندهای آسیایی در زمینه تولید دستگاه ها و تجهیزات استخر می باشد. از محصولات تولید شده در این زمینه می توان به انواع پمپ های تصفیه استخر، انواع فیلترهای شنی، انواع نازل، انواع مواد شیمیایی و بهداشتی ضد عفونی استخر، انواع تجهیزات بهداشتی از جمله جاروبرقی، انواع دستگاه های بهداشتی و … اشاره کرد. ناگفته نماند که تمامی محصولات تولید شده توسط شرکت پیمتاش دارای سایز مناسب بوده و هر آنچه که یک سیستم لوله کشی و تصفیه خانه نیاز دارد را فراهم می کند.

انواع لوله و اتصالات upvc
لوله و اتصالات PP
لوله و اتصالات پی وی سی
لوله و اتصالات UPVC (پلی پروپیلن)
لوله و اتصالات پلی اتیلن
انواع دستگاه ها و تجهیزات فنی
تجهیزات مورد استفاده در سیستم های لوله کشی
تصفیه خانه استخر و جکوزی
اتصالات
تجهیزات کاربردی در لوله کشی فاضلاب

محصولات پیمتاش ترکیه در چه مواردی استفاده می شود؟

همانطور که گفته شد کاربرد اصلی لوله و اتصالات پیمتاس و همچنین تجهیزات تولیدی شرکت پیمتاس در سیستم های لوله کشی آب و فاضلاب، موتورخانه ها و تصفیه خانه های پارک های آبی، استخرها و جکوزی ها و به طور کلی سیستم های آبی می باشد. اما ناگفته نماند که این لوله ها و اتصالات علاوه بر سیستم های آب، در برج های بلند مرتبه، صنایع پتروشیمی، لوازم برقی، کارخانه های شیمیایی، استخرهای پرورش ماهی، آکواریوم ها، سیستم های آبیاری زمین های کشاورزی، سیستم های لوله کشی آب شرب و … بسیاری از صنایع دیگر نیز پرکاربرد هستند.خرید لوله استخر پیمتاش

استخرها
جکوزی ها
مجموعه های آبی
سیستم های لوله کشی آب و فاضلاب
موتورخانه ها
تصفیه خانه های پارک های آبی
تاسیسات و لوله کشی برج های مرتفع
صنایع پتروشیمی
ملزومات برقی
کارخانه های شیمیایی
آکواریوم ها
استخرهای پرورش ماهی
سیستم های آبیاری زمین های کشاورزی
سیستم های لوله کشی آب آشامیدنی

قیمت محصولات پیمتاش چقدر است؟

قیمت مناسب محصولات پیمتاش از جمله قیمت لوله و اتصالات UPVC پیمتاش و همچنین قیمت تجهیزات استخر پیمتاش و استخر اطلس از مهمترین مزیت های این محصولات به ویژه برای اپراتورهای تاسیسات ایرانی می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × دو =