بلفاروپلاستی پلک چیست؟

بیایید صادق باشیم، در دنیای سطحی امروز، ظاهر مهم است. بهتر به نظر رسیدن می تواند عزت نفس شما را به طور چشمگیری افزایش دهد و احساس شما را نسبت به خودتان بهبود بخشد. به لطف جراحی زیبایی، دلیلی وجود ندارد که از ظاهر فیزیکی خود ناراضی باشید. توصیه های جراحی زیبایی در این مقاله به شما کمک می کند که از جراحی خود راضی باشید.

اگر قبلاً در مورد یک یا آن جراحی تصمیم گرفته اید و به زودی انجام می شود، باید آماده سازی هایی را انجام دهید. یکی از مهمترین مواردی که باید در نظر بگیرید رژیم غذایی قبل از عمل است. شما می‌خواهید از افزایش یا کاهش وزن بیش از حد در این دوره اجتناب کنید زیرا می‌تواند شرایط را برای پزشک شما تغییر دهد.

جراحی زیبایی را می توان به دلایل مختلفی مورد استفاده قرار داد، بنابراین مهم است که بدانید تحت چه نوع جراحی قرار می گیرید. تفاوت بین جراحی پلاستیک عمومی و جراحی ترمیمی بسیار زیاد است و روش های مختلفی در مورد هر یک از این دو نوع مختلف وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که اطلاعات صحیح را دریافت می کنید.

شما باید در انتخاب جراح زیبایی خود بسیار محتاط باشید. شما باید با دوستان و افراد جامعه خود صحبت کنید. شما باید جراح خود را به صورت آنلاین جستجو کنید و نظرات بیماران سابق را بخوانید. برای داشتن تجربه جراحی زیبایی خوب، ضروری است که به جراح خود اعتماد داشته باشید.

بررسی کنید که آیا جراح شما واجد شرایط است یا خیر. هنگام بررسی جراحی زیبایی، باید مطمئن شوید که جراح مورد استفاده شما صلاحیت دارد. بررسی های آنلاین را بررسی کنید. با هیئت پزشکی تماس بگیرید. اگر جراح دارای گواهینامه هیئت مدیره است، و در مورد هر گونه شکایت بپرسید. معاینه جراح در حال حاضر می تواند بعداً شما را از اندوه زیادی نجات دهد.

از جراح خود بپرسید که چند بار عمل مورد علاقه شما را انجام داده است. شما باید به یک جراح با تجربه بروید و بتواند نتایج مشخصی را به شما نشان دهد. یک مبتدی ممکن است قیمت های بهتری داشته باشد، اما شما نباید ریسک کنید. به یک جراح مجرب مراجعه کنید.

یکی از مهم ترین سوالتی که افراد می پرسند این است که بلفاروپلاستی پلک چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که بلفاروپلاستی، یک روش جراحی است که بر اساس اصول زیبایی شناختی چشم، جهت جوانسازی صورت استفاده می‌شود. این روش بهبود ظاهر ناحیه اطراف چشم با تاثیری در ابروها و گونه‌ ها را فراهم می‌کند. با استفاده از بلفاروپلاستی پلک، افتادگی پلک کاهش یافته و پوست اضافی پلک های بالایی نیز برطرف می‌شود.

سابقه قصور جراح زیبایی خود را بررسی کنید. می توانید با دفتر مقررات بیمه در ایالت خود تماس بگیرید. در مورد هرگونه ادعای قصور حل شده علیه جراح خود مطلع شوید. داشتن ادعای قصور لزوما نباید یک معامله شکن باشد. ممکن است بخواهید در انتخاب خود تجدید نظر کنید اگر چندین ادعای قصور اخیر وجود دارد.

کلینیک‌های زیادی وجود دارند که این جراحی را انجام می‌دهند، اما بعد از آن طوری رفتار می‌کنند که انگار نمی‌خواهند بعد از اتمام آن شما را اذیت کنند. مطمئن شوید که کلینیکی که برای جراحی خود برنامه ریزی کرده اید، در صورت بروز مشکل، ویزیت های بعد از مراقبت را برای بیماران فراهم می کند.

اگرچه بوتاکس ممکن است به عنوان یک روش جراحی طبقه بندی نشود، تزریق آن فقط توسط پزشک ضروری است. اگرچه سالن های زیبایی ممکن است این درمان را ارائه دهند، اما شما نباید از آنها استفاده کنید. این ممکن است مقدار قابل توجهی در هزینه صرفه جویی کند، اما می تواند به سلامت شما آسیب برساند.

در طول مشاوره قبل از جراحی با جراح زیبایی خود، می خواهید در مورد بیهوشی صحبت کنید. مهم است بدانید که یک متخصص بیهوشی واجد شرایط بیهوشی شما را انجام می دهد و سلامت شما را در طول عمل زیر نظر دارد. همچنین می‌خواهید درباره گزینه‌های مختلف بیهوشی که در دسترس شما هستند صحبت کنید.

شما باید با هر جراح زیبایی که تصمیم می گیرید کاملاً احساس راحتی کنید.

شما باید کاملاً به آنها اعتماد کنید و در هنگام گفتگو با آنها احساس راحتی کنید. شما به بدن خود و به طور بالقوه زندگی خود به آنها اعتماد دارید، بنابراین باید وقتی با آنها هستید احساس راحتی کنید.

وقتی تصمیم گرفتید که جراحی زیبایی برای شما مناسب است، مطمئن شوید که قبل از انتخاب جراح یا کلینیک، زمان زیادی را صرف خرید در اطراف خود کرده اید. قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است، بسیار مهم است، مگر اینکه تجربه قبلی زیادی با پزشک داشته باشید، با چندین متخصص مشورت کنید.

زمانی که برای جراحی زیبایی مراجعه می کنید، مطمئن شوید که ناخن های رنگ شده ندارید. پس از انجام بیهوشی، پزشک باید ناخن‌های شما را از نظر علائمی که نشان می‌دهد بدن شما اکسیژن کافی دریافت نمی‌کند، بررسی کند. میخ های رنگ شده تشخیص آن را تقریباً غیرممکن می کند.

کسانی که به جراحی پلاستیک فکر می کنند بدانند که از لیزر استفاده می شود و از جراح خود بپرسند که چقدر تجربه دارند. همچنین مطمئن شوید که فردی که جراحی شما را انجام می دهد در واقع پزشک است. در حالی که برخی از امکانات ممکن است به سایر پرسنل پزشکی اجازه دهد تا لیزر را انجام دهند، بهتر است یک پزشک دارای مجوز عمل شما را انجام دهد.

قبل از انجام جراحی زیبایی، ممکن است مسائل دیگری وجود داشته باشد که باید به آنها رسیدگی کنید. عادات شخصی ممکن است منجر به برخی از مشکلاتی شده باشد که با آن روبرو هستید، بنابراین به دقت فکر کنید که آیا آماده تغییرات لازم در سبک زندگی هستید تا دوباره همان مسائل را تکرار نکنید. افسردگی و رژیم غذایی موارد کلیدی هستند که باید کنترل شوند.

پس از جراحی بدون مشورت با جراح پلاستیک خود، هیچ ویتامین یا مکمل گیاهی مصرف نکنید. برخی از مکمل‌ها ممکن است با آنتی‌بیوتیک‌ها یا داروهای مسکن شما تداخل بدی داشته باشند. آنها می توانند در جریان خون اختلال ایجاد کنند که باعث کند شدن زمان بهبودی می شود. حتی اگر مکملی است که برای مدت طولانی مصرف کرده اید، ابتدا آن را با پزشک خود پاک کنید.

حتماً در مورد هر عمل زیبایی که قصد انجام آن را دارید، حداقل نظر دوم را بخواهید. از آنجایی که نتایج معمولاً دائمی هستند، باید مطمئن شوید که می توانید به متخصصانی که این روش را انجام می دهند اعتماد کنید و همچنین بدانید که برای هر کاری که قرار است انجام شود، کاندیدای مناسبی هستید.

ممکن است احساس کنید که جراحی زیبایی تنها راه تغییر ظاهر شما و جوان‌تر به نظر رسیدن است. قبل از اینکه زیر چاقو بروید، مطمئن شوید که ۱۰۰٪ با تصمیم خود راحت هستید. همیشه این خطر وجود دارد که به دلیل یک کار ناموفق، برای همیشه از بدن خارج شوید. مطمئن باشید که نه تنها مزایا، بلکه خطرات آن را نیز درک می کنید.

جراحی زیبایی می تواند احساس ظاهر شما را بهبود بخشد. این افزایش اعتماد به نفس و احساس خود می تواند به طور چشمگیری زندگی شما را بهبود بخشد. با مطالعه دقیق اطلاعات این مقاله. شما می توانید بهترین جراحی زیبایی را برای خود تعیین کنید. این می تواند تضمین کند که در نهایت از نتایج عمل خود راضی خواهید بود.

1 نظر
  1. زهرا زارعی می گوید

    سلام. به نظرم عمل بلفاروپلاستی عمل مفیدی هستش. من چند وقت پیش انجام دادم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 15 =