بهترین بازی های متاورس کدامند؟

هدست های واقعیت مجازی معمولاً چند صد دلار قیمت دارند، بنابراین اگر همه چیز Metaverse را در نظر بگیرید می تواند سرگرمی گران قیمتی باشد. در اینجا چند دنیای مجازی وجود دارد که می توانید بدون نیاز به هدست از آنها لذت ببرید.

متاورس چیست؟

• Axie Infinity:

طرفداران کریپتوکارنسی (به ویژه اتریوم) و NFT ممکن است به سمت یک تجربه متاورز مانند Axie Infinity کشیده شوند، بازی که در آن بازیکنان NFT هایی را که حیوانات خانگی دیجیتالی (Axies) هستند جمع آوری و ضرب می کنند. این است که می توان با یکدیگر جنگید و توسعه داد.

• FortniteFortnite:

در حالی که Fortnite تا حد زیادی یک پلتفرم بازی آنلاین است، اما در طول زمان ویژگی‌های Metaverse بیشتری را اضافه کرده است، مانند کنسرت‌های زنده (تراویس اسکات یکی از آن‌ها را داشت) و یک حالت خلاقانه که بازیکنان می‌توانند یک فضای مجازی ایجاد کنند و از طریق آن با یکدیگر تعامل داشته باشند. آواتارهای درون بازی آنها در طول رویدادها.

• : Minecraft

یک بازی sandbox است که به بازیکنان اجازه می دهد جهان را کشف کنند، منابع را استخراج کنند، ساختارها را بسازند و آنها را به هر چیزی که می خواهند تبدیل کنند. Minecraft متفاوت است زیرا به هر بازیکن اجازه می دهد تا متاورس خود را بسازد نه اینکه همه بازیکنان با هم در یک مکان تعامل داشته باشند. با این حال، هنوز هم می توانید با دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید.

• : Roblox

یک پلتفرم بازی و سیستم ساخت بازی است. بازیکنان می توانند بازی های خود را طراحی کنند و همچنین بازی های ساخته شده توسط دیگران را انجام دهند. این عنوان دارای یک سیستم پول درون بازی است که بازیکنان برای خریدهای درون بازی (و کسب درآمد واقعی) از آن استفاده می کنند. به خصوص در بین کودکان بسیار محبوب است.

• Sandbox:
بازی دیگری که دارای اتریوم است، Sandbox به شما امکان می دهد هر چیزی را که می خواهید در sandbox جهان ایجاد کنید. هیچ هدف نهایی برای کار وجود ندارد. در عوض، بازیکنان تجربه‌های بازی خود را ایجاد، مالکیت و کسب درآمد می‌کنند.

• : VRChat

به شما امکان می‌دهد با افراد دیگر صحبت کنید، بازی کنید و از طریق آواتارهای خود با جامعه بزرگ‌تر ارتباط برقرار کنید. به اتاق‌های گفتگو مربوط به دهه ۹۰ فکر کنید، فقط اکنون فقط کلمات روی صفحه نمایش نیستند، بلکه آواتارهایی هستند که به یکدیگر نگاه می‌کنند و با صدای بلند صحبت می‌کنند.
برای کسانی که تازه وارد Metaverse شده‌اند، عناوینی مانند Fortnite، Roblox و Minecraft ممکن است بهترین مکان برای شروع باشند. اگر گیمر نیستید، VRChat می‌تواند به شما کمک کند بیشتر روی جنبه‌های اجتماعی تمرکز کنید. لباس های مجازی نیز بسیار محبوب شده اند.

ارز متاورس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =