بهترین دستگاه های بدنسازی ایرانی کدامند؟

بهترین سازنده دستگاه بدنسازی مدرن و حرفه ای

برترین تولید کننده دستگاه بدنسازی کشور ایران از لحاظ استحکام و کارایی و زیبایی با توجه به آرای ورزشکاران حرفه ای گروه ورزشی آسمان را انتخاب کرده اند. گروه ورزشی آسمان با کادر مهندسین ای که در اختیار دارد توانسته برترین تولید کننده دستگاه بدنسازی در سال ۹۸را به خود اختصاص دهد.

شرکت آسمان نهایت تلاش خود را در زمینه ورزش و پرورش انجام به کار برده است تا بتواند در جامعه با تبلیغ ورزش جوانان را سوق به سوی سلامت روح و بدن دهد.

آسمان فیتنس توانسته است تاکنون تعداد ۸۰۰ باشگاه دولتی و شخصی را تجهیز کند ، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید باشگاه زیر با محصولات آسمان تجهیز شده است .

دستگاه بدنسازی پرس سینه مدل BMW

جلو پا مدل bmw

وجه تمایز دستگاه بدنسازی پرس سینه مدل BMW در این است که دامنه حرکتی بسیار عالی و بی نقصی دارد به طوری که بیشترین فشار را برای عضله هدف می آورد. این دستگاه از نظر کیفیت، به جرات از نمونه های خارجی بالاتر است. نمایشگاه آسمان فیتنس برای تست تمام دستگاه ها همه روزه به روی تمام خریداران و علاقه مندان باز است.

متریال استفاده شده در این دستگاه از با کیفیت ترین متریال ها است، پشتی و صندلی این دستگاه از چرم و فوم بسیار مرغوب ساخته شده است. در صورت سفارش این دستگاه امکان رنگ آمیزی رنگ دلخواه مشتریان موجود است.

دستگاه بدنسازی قفسه فلای مدل BMW

قفسه فلای مدل bmw

دستگاه بدنسازی قفسه فلای مدل BMW یک دستگاه بدنسازی دو کاره است که هم می توان با آن قفسه سینه را انجام داد و هم فلای معکوس را می توانید با آن تمرین کنید. همانطور که می دانید اکثر قفسه دستگاه ها قابلیت انجام یک حرکت را دارند، با خرید دستگاه بدنسازی قفسه فلای مدل BMW

به نوعی دو دستگاه خواهید داشت. دامنه حرکتی قفسه فلای بی نقص است، فشار دقیقا روی عضلات سینه وارد می شود و به هیچ وجه فشار روی مفصل شانه نیست.

ضعیفی که بیشتر دستگاه های قفسه سینه دارند در این است که مفصل شانه در زمان انجام حرکت به شدت تحت فشار است و دلیل این امر دامنه حرکتی اشتباه و نقص در زاویه دستگاه می باشد. کافی است یکبار با این دستگاه تمرین کنید تا متوجه کیفیت فوق العاده آن شوید.

دستگاه بدنسازی پشت پا خوابیده

پشت پا خوابیده sky fitness

در مورد دستگاه بدنسازی پشت پا در یک کلام باید بگوییم بهترین دامنه حرکتی را بین تمام دستگاه هایی که تا امروز با آنها تمرین کرده اید را دارد، ما تمام مشتریانی که قصد خرید دستگاه پشت پا را دارند دعوت می کنیم به نمایشگاه شرکت آسمان تشریف آورد و با این دستگاه تمرین کنند. مطمعننا خودتان متوجه تمایز این دستگاه با نمونه های دیگر خواهید شد.

تشک های این دستگاه از فوم بسیار عالی و روکش چرم ساخته شده است، این دستگاه ۱۰۰ کیلو وزنه می خورد که از این لحاظ کاملا خیال شما را از اضافه کردن وزنه های دردسر ساز راحت می کند. قرقره ها و کابل به کار رفته در این دستگاه بسیار عالی و مقاوم است.

ایرادی که دیگر نمونه های پشت پا دارند در این است که کابل از قرقره خارج می شود که این باعث آسیب دیدگی وزشکار حین تمرین می شود، ما این مشکل را با سفارش قرقره های جدید که لبه بزرگتری دارند رفع کرده ایم.

نکته بسیار مهم این است که با دستگاه پشت پا، ساخت آسمان فیتنس می توانید پشت پا ایستاده را نیز انجام دهید، اگر مشاهده کرده باشید اغلب این دستگاه ها ( پشت پا ) فاقد این مزیت هستند.

رنگ دستگاه به سفارش مشتریان عزیز قابل تغییر است. اگر باشگاه شما رنگ بندی خاصی دارد ما در آسمان فیتنس می توانیم رنگ دستگاهی که از ما خرید کرده اید را به سلیقه شما تغییر دهیم.

دستگاه بدنسازی داخل پاسیمکش دو کاره (خیاطه)

دستگاه بدنسازی داخل پا سیمکش2کاره

همانطور که می دانید عضله پا در مسابقات نمره بالایی دارد. به همین دلیل باید عضلات پا خیلی تکمیل، حجیم و کات باشند. دستگاه بدنسازی داخل پا ( خیاطه ) عضلات داخلی پا را می سازد. دامنه حرکتی این دستگاه فوق العاده است، در هنگام انجام حرکت فشار دقیقا به عضله مدنظر وارد می شود.

به جرات می توان گفت دستگاه بدنسازی داخل پاسیمکش دو کاره از حساس ترین دستگاه ها در ساخت است. به دلیل داشتن جزئیات زیاد این دستگاه زمان طولانی تری را صرف ساختن این دستگاه می شود.

زاویه های این دستگاه بسیار حساس است، در صورتی که اشتباهی پیش بیاید ممکن است فشار به مفصل لگن وارد شود تا به داخل پا. در صورتی که افراد مبتدی با دستگاهی خراب که زاویه مناسب ندارد کار کنند به مرور باعث ایجاد صدمات جبران ناپذیر خواهد شد.

این دستگاه تا ۸۰ کیلو گرم وزنه می خورد که به سفارش مشتری می توان آن را افزایش داد. همچنین رنگ دستگاه به سفارش مشتری قابل تغییر است.

دستگاه بدنسازی پارالل بارفیکس کمکدار

دستگاه بارفیکس سیمکش

بارفیکس یکی از سوپر حرکت ها میباشد که به شکل مطلوبی تناسب اندام شما را تضمین می کند. پرهیز از انجام حرکت بارفیکس در برنامه هفتگی باعث میشود بدن به صورت نامتعادل پرورش یابد. پاداش انجام تمرینات بارفیکس شامل یک بدن V شکل -شانه های پهن و کمر باریک است.

https://fitnessaseman.com/blog/120/the-best-manufacturer-in-iran-body-bouiding

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 2 =