بهترین چسب کاشی و سرامیک ایرانی

چسب کاشی بر پایه سیمان تقویت شده با پلیمر است، با توجه به پلیمرهای مورد استفاده در تولید، چسب کاشی پس از خشک شدن در برابر رطوبت مقاوم است.

چسب کاشی پودری قابلیت چسباندن انواع کاشی و سرامیک را در کف و بدنه محوطه، روی دیوارهای بتنی و سیمانی و چسباندن آسان کاشی به کاشی را فراهم می کند و در عین حال سطحی غیر قابل نفوذ و مقاوم در برابر رطوبت ایجاد می کند.

چسب کاشی و سرامیک بر پایه سیمان و مواد شیمیایی بوده و در برابر نفوذ آب کاملاً مقاوم است. این چسب پس از ۲۴ ساعت در برابر دمای ۳۰- و ۱۲۰ درجه سانتیگراد کاملاً مقاوم است.

مزایای استفاده از چسب کاشی

مزایای استفاده از چسب کاشی و سرامیک و چسب پودری یا خمیری در مقایسه با کاشی های سنتی باعث محبوبیت آن در بین کارگران صنعت ساختمان شده است.
بنابراین هزینه زیاد، ضخامت زیاد، کثیف کاری و ریزش، مقاومت کم و غیره وجود ندارد. و نیازی به تخریب در حین کار، افزایش سرعت نصب و بهره برداری، هزینه کم، چسبندگی بالا، انعطاف پذیری نیست.

مقاومت در برابر نفوذپذیری و رطوبت، استفاده از فضای بیشتر در ساختمان، قدرت جایگزین محدودیت های ذکر شده در سال های بعد شد.
همچنین وزن بسیار کم نورپردازی کف و کیس هنگام نصب بر روی نما، انعطاف پذیری زیاد نسبت به آلیاژ معمولی که تحمل ضربه های غیرمنتظره و فشار زیاد، تنوع عملکرد و حفاظت از محیط زیست و … را سخت می کند.

انواع چسب کاشی و سرامیک

 1. چسب کاشی خمیری

چسب سرامیک خمیری برای نصب بر روی انواع سطوح کاشی، انواع سطوح بتنی، گچ تخته و … استفاده می شود.
استفاده از این چسب بسیار آسان است و با مقاومت خمشی عالی روی خمیرهای سفت آماده استفاده است.
برای حل مشکلات مربوط به سیمان، گچ، چوب و ….

۲)چسب کاشی پودری

چسب کاشی پودری محصولی بر پایه سیمان و سایر مواد برای نصب کاشی، سرامیک، سنگ و آجر در محیط های مختلف از جمله: محیط مرطوب – سطح در تماس با آب. محیط شیمیایی، قلیایی، محیط متراکم .
چسب‌های کاشی پودری آلی، پودرهای آماده‌ای هستند که به راحتی با آب مخلوط می‌شوند و چسبی صاف و همگن تشکیل می‌دهند که به راحتی قابل استفاده است.

کاربرد چسب کاشی و سرامیک

 1. اجرای انواع کاشی و سرامیک بر روی سطوح مختلف
 2. نصب کاشی و سرامیک بر روی سطح با تماس مستقیم با آب و رطوبت
 3. امکان کاشی کاری روی کاشی
 4. نصب انواع کاشی، سرامیک، سنگ و موزاییک بر روی سطوح مختلف.
 5. قابل استفاده بر روی سطوح در تماس مستقیم با آب
 6. برای سطوح بتن، گچ، سنگ و غیره. قابلیت نصب کاور
 7. انعطاف پذیری کنترل شده
 8. مقاوم در برابر رطوبت

  چرا استفاده از چسب کاشی بهتر از ملات سیمان است؟

  در مقایسه با ملات سیمان، چسب کاشی بسیار بهتر است. چسب کاشی استحکام چسبندگی بسیار بالایی دارد و زمان کمتری می گیرد. کار با این چسب راحت تر از سیمان گچ است. ریزش و آشفتگی زیادی وجود ندارد.

  چسب کاشی این قابلیت را دارد که ظریف تر و نازک تر شود. در مقایسه با ملات های قدیمی، این چسب ها چگالی بسیار کمتری دارند و بار اضافی به سازه وارد نمی کنند. در عین حال حجم اضافی ساختمان را اشغال نمی کنند. این مورد در ساختمان های قابل حمل بسیار بیشتر رخ می دهد.

  اما مزیت سوم مربوط به ماندگاری چسب است. این ماده استحکام چسبندگی خود را برای مدت طولانی تری حفظ می کند و بسیار بادوام است، علاوه بر این چسب کاشی و سرامیک ضد باکتری بوده و از نظر سلامت قابل مقایسه با ملات سنتی نیست. با توجه به این مزایا می توان گفت که ملات سیمان قدیمی تقریباً بی استفاده است و در ساختمان سازی استفاده نمی شود.

جمع بندی:

با توجه به مطالب فوق و معرفی بهترین انواع چسب سرامیک و کاشی، برای خرید این محصول باید ویژگی های هر کدام را مطالعه کرده و با توجه به نیاز خود بهترین و با کیفیت ترین چسب سرامیک و کاشی را انتخاب کنید زیرا این امر در انجام کار بسیار مهم است. مهمترین نکته در انتخاب این محصول شرایط محیطی و سرعت انجام کار است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 8 =