بهترین گوشی‌های ۲۰۲۱ با باتری قوی ؛ معرفی ۵ گوشی برتر از نظر باتری

ظرفیت باتری یکی از مواردی‌ست که در انتخاب خرید یک گوشی هوشمند جدید برای هر شخصی اهمیت دارد. از این رو، در این مطلب قرار است فهرست قوی‌ترین باتری گوشی ۲۰۲۱ را به شما معرفی کنیم. البته علاوه بر ارائه اطلاعات در خصوص باتری هر ۵ گوشی برتر معرفی شده در این مطلب، به طور اجمالی نیز به مشخصات فنی هر دستگاه نگاهی خواهیم انداخت.

معرفی پنج گوشی دارای قویترین باتری موبایل در سال ۲۰۲۱

قطعاً کسی دوست ندارد گوشی داشته باشد که دوام باتری بالایی نداشته و از نظر باتری زیاد دوام نمیاورد. علاوه بر این نکته، خیلی‌ها وقتی تصمیم به خرید موبایل جدید می‌گیرند، می‌خواهند نگرانی از بابت دوام باتری آن نداشته باشند. البته خیلی از گوشی‌ها نیز وجود دارند که در این لیست ما قرار ندارند ولی دوام باتری آنها نیز زیاد کم نیست. ما در این لیست ۵ عدد از قوی ترین باتری های موبایل را که در حال حاضر در بازار ایران وجود دارند را معرفی می‌کنیم. بنابراین توصیه می‌کنیم اگر باتری برایتان خیلی مهم است، حتماً گوشی‌های زیر را برای خرید در نظر بگیرید؛ چرا که از نظر دوام باتری، این گوشی ها قویترین باتری موبایل را در سال ۲۰۲۱ به خود اختصاص داده‌اند.

این پنج گوشی به این ترتیب هستند:

  1. گوشی سامسونگ Galaxy M62
  2. گوشی سامسونگ Galaxy M51
  3. گوشی شیائومی Poco M3
  4. گوشی شیائومی Redmi 9T
  5. گوشی سامسونگ Galaxy A42 5G

در بخش دوم این مطلب به معرفی ۵ گوشی قوی دیگر از نظر باتری می‌پردازیم که یا در بازار ایران یافت نمی‌شوند یا نایاب هستند. برای کسب اطلاعات در این باره پیشنهاد می‌کنیم این مطلب از برتر دیجیتال را از این نشانی دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + چهارده =