تاثیر استفاده از گل آپارتمانی در منزل چیست؟

زمان مناسب برای شروع است. بینش‌های اینجا می‌تواند به شما کمک کند تا راه بروید و به سؤالات زیادی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهید. نکات ذکر شده در این مقاله هنگام شروع به شما کمک می کند!

واضح است که گیاهان برای رشد به آب نیاز دارند. همچنین دانستن مقدار آبی که گیاهان خاص واقعاً به آن نیاز دارند، مهم است. آبیاری بیش از حد یا کم آبیاری گیاه می تواند به رشد و سلامت آن آسیب جدی وارد کند. آبیاری بیش از حد می تواند منجر به پوسیدگی ریشه شود، جایی که محیط پر از آب باعث رشد میکروب هایی می شود که ریشه ها را می خورند. کم آبیاری گیاه می تواند برگ های آن را خشک و شکننده کند.

گیاهان و گل هایی را انتخاب کنید که مکمل رنگ های خانه شما باشند. گل هایی که به رنگ صورتی یا فوشیا هستند، ممکن است با لرزش های شرابی شما هماهنگ باشند. گره زدن به رنگ‌های گیاهان و گل‌هایی که برای هماهنگی با خانه خود انتخاب می‌کنید، با ساده‌کردن انتخاب‌های گیاهی، زمان زیادی را در مرکز باغ صرفه‌جویی می‌کند.

هنگام ریشه کن کردن یک گیاه چند ساله، باید شروع به حفاری در خط قطره آن کنید. یک ترانشه در اطراف گیاه حفر کنید و هر ریشه ای را که فراتر از آن ترانشه است ببرید. می توانید ساقه ها را به هم ببندید تا در طول فرآیند به گیاه آسیب نرسانید. پس از جدا شدن تمام ریشه ها، گیاه را با دقت توسط ساقه اصلی بلند کنید.

پول اضافی را برای حصار کشیدن در باغ خود خرج کنید. شما در حال سرمایه گذاری واقعی در زمان و پول برای ایجاد باغی برای خود هستید، اما همه اینها می تواند از طریق پا زدن کودکان بازیگوش، حیوانات خانگی و سایر حیوانات کوچک به هدر برود. با حصار کوچکی که بچه ها و موجودات زنده را دور نگه می دارد، از سرمایه خود محافظت کنید.

اگر لبه گلدان یا بالای خاک رسوبات نمک سفید دارد، گیاهان خود را با آب بشویید. با استفاده از دو برابر اندازه گلدان آب را بشویید. نمک هنگام استفاده از کود مایع جمع می شود و می تواند باعث عدم تعادل PH شود. پس از شستشوی گیاه، دیگر گیاه را آبیاری نکنید تا زمانی که خاک خشک شود.

هنگام کاشت نهال گوجه فرنگی، حتما آنها را تا اولین دسته از برگ ها بکارید. این به گیاه اجازه می دهد تا یک سیستم ریشه بزرگتر و عمیق تر رشد کند. هر چه گیاه شما ریشه های بیشتری داشته باشد، گیاه قادر به نگهداری گوجه فرنگی های بیشتری خواهد بود و طعم آنها بیشتر خواهد بود.

اگر بچه ها را با باغبانی آشنا می کنید، آنها را با یک باغ گیاهی شروع کنید. گیاهان به راحتی رشد می کنند و می توانید آنها را در ظروف شروع کنید که برای کودکان راحت تر است. وقتی کودکان می بینند که گیاهانی که می کارند می توانند در آشپزی شما استفاده شوند، به موفقیت خود بسیار افتخار می کنند.

امروزه استفاده از گل آپارتمانی در منزل مورد توجه علاقه مندان به گل و گیاه قرار گرفته است. استفاده از گل آپارتمانی در منزل می تواند سبب بهتر شدن روحیه افراد اهل منزل شود. همچنین بعضی از گیاهان آپارتمانی به تصفیه هوا نیز کمک می کنند.

با فروش محصولات خرد از باغ سود ببرید. تقاضای زیادی برای محصولات خرد از رستوران ها و بازارهای ارگانیک وجود دارد که مایل به پرداخت حق بیمه برای این سبزیجات تازه هستند. قارچ های ویژه، ذرت بچه، گیاهان کمیاب و سایر محصولات خرد تقاضای بسیار بالایی دارند و می توانند بیش از پنجاه دلار در هر پوند یا بیشتر برای باغبان درآمد داشته باشند.

گوشه ای آرام از باغ خود را به یک باغچه رمانتیک تبدیل کنید. با استفاده از یک درخت چوبی خریداری شده از فروشگاه یا به سادگی ساختن یکی از آنها از چند قطب روستایی، می توانید یک آربور ایجاد کنید. برای ایجاد فضایی صمیمی از مجموعه ای از گل های قدیمی و بسیار معطر استفاده کنید. پیچ امین الدوله، گل رز کوهنوردی، یاس و نخود شیرین ایده آل هستند. با اضافه کردن صندلی، می توانید در یک عصر تابستانی بنشینید و از عطر آن لذت ببرید.

اگر می خواهید در اطراف خانه خود باغبانی کنید، باید مطمئن شوید که لباس ایمنی بپوشید. اگر در حین نگهداری از چمن خود از کفش های محکم، شلوار بلند و عینک ایمنی استفاده می کنید، کمتر احتمال دارد که از انجام کارهای حیاط آسیب ببینید.

برای ایجاد خاک غنی از مواد مغذی برای باغ خود، قسمت های استفاده نشده ماهی را جمع آوری کرده و در خاک دفن کنید. قبل از کاشت ماهی تا جایی که می توانید قسمت های ماهی را دست نخورده در خاک بگذارید . برای بهترین نتیجه، حتما قسمت های ماهی را حداقل ۸ اینچ در زمین دفن کنید.

هنگامی که برای اولین بار نهال را می کارید، مطمئن شوید که خاک را تا زمانی که جوانه بزند مرطوب نگه دارید. این بسیار مهم است زیرا اگر خاک خشک شود، خطر مرگ نهال را تهدید می کند. هنگامی که نهال جوانه زد، می توان اجازه داد خاک در فاصله بین آبیاری خشک شود، اما به یاد داشته باشید که هنوز هم ظریف است و باید از آن مراقبت شود.

گیاهان خاصی را برای مناطق سایه انتخاب کنید. همه گیاهان برای زنده ماندن به نور نیاز دارند، اما همه آنها به نور خورشید نیاز ندارند. به عنوان مثال، بومیان جنگل‌ها وقتی از اشعه‌های خورشید محافظت می‌کنند بسیار خوشحال می‌شوند. اگر گیاهان زیر سایه بان درختان هستند، هنگام غنی سازی خاک سخاوتمند باشید، زیرا آنها برای تامین غذا با بچه های بزرگ رقابت می کنند! آجوگا ، شقایق، دستکش روباهی، سیکلامن، هاستا ، ویولا و آلیوم همگی از یک منطقه سایه دار لذت می برند.

هنگام باغبانی در فضای باز استفاده از ضد آفتاب قوی و با کیفیت بسیار مهم است. هنگام باغبانی، سوختگی پشت گردن، بالای بازوها یا پاها بسیار آسان است. ضد آفتاب به جلوگیری از آفتاب سوختگی کمک می کند و احتمال ابتلا به سرطان پوست را از طریق قرار گرفتن در معرض آفتاب کاهش می دهد.

به راحتی و به سرعت زمین خود را برای باغی از گیاهان چند ساله آماده کنید. قبل از پخش تراشه های چوب در اطراف باغ خود، خاک باغ خود را برگردانید تا کاشت آن نرم و آسان باشد. اجازه دهید منطقه برای چند هفته بماند، سپس شروع به حفاری در آن و کاشت گیاهان چند ساله جدید خود کنید.

ادامه دهید و درختان بیشتری بکارید. درختان برخی از بهترین انتخاب ها برای رشد در چشم انداز شما هستند. آنها هر پاییز سایه، حفظ رطوبت و غذا را برای کمپوست شما فراهم می کنند. درختان نیز بیشتر از هر گیاه دیگری که می توانید در حیاط خود قرار دهید، مقدار زیادی به ارزش ملک شما اضافه می کنند.و

اکنون باید در مورد باغبانی دانش بیشتری داشته باشید. بیشتر تکنیک‌های باغبانی برای اکثر گیاهان کاربرد دارند، اما اگر می‌خواهید یک گل منحصربه‌فرد را پرورش دهید، اطلاعات خاصی را پیدا کنید. ایده های موجود در این مقاله امیدواریم اشتیاق شما را برای برخی از ماجراهای باغبانی شگفت انگیز خود جلب کرده باشد!

1 نظر
  1. ابوالفضل می گوید

    واقعا تاثیر مثبتی داره استفاده از گل آپارتمانی.
    من حتما پیشنهاد می کنم بقیه دوستانی که این پست رو مطالعه می کنند هم اگر می تونن از گل آپارتمانی تو منزل خودشون استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 8 =