ترفندهای تشخیص فالوور فیک

فالوورهای فیک به اکانت‌هایی گفته می‌شود که ادمین واقعی ندارند، پس با شما تعامل نمی‌کنند. این فالوورها بیشتر به صورت دسته جمعی ساخته می‌شوند تا به صورت سیاهی لشکر باعث بیشتر دیده شدن تعداد فالوورها شوند. اما خب چرا باید آن‌ها را حذف کنیم؟ احتمالا شما برای تهیه فالوور فیک هزینه پرداخت کرده‌اید. با این حال حذف کردن تدریجی آن‌ها، برای شما بهتر از نگه داشتن آن‌ها خواهد بود. شاید اگر معایب فالوور فیک را بدانید با من هم نظر شوید.

معایب فالوور فیک

فالوور فیک شاید در ابتدای فعالیت پیجتان به نظر خوب برسد اما اشکالاتی اساسی برای پیج شما به وجود میاورد که بهتر است با آن‌ها آشنا شوید.

  • بازدید ندارد.
  • لایک، کامنت یا هرگونه تعاملی ندارد.
  • خریدی انجام نمی‌دهد.
  • باعث آسیب زدن به اعتماد کاربر می‌شود.
  • با فالوور فیک نمی‌توانید به اکسپلور برسید.
  • اینستاگرام با فالوور فیک مخالف است.
  • الگوریتم اینستاگرام به گونه‌ای طراحی شده که کمترین فضا را به پیج‌هایی با فالوور فیک بدهد.

این موارد شاید نیمه‌ی بالای کوه یخ فالوور فیک باشد. با این حال دانستن این که با فالوور فیک نمی‌شود انتظار رشد داشت، بسیار مهم است. با دانستن این مورد، تشخیص فالوور فیک به یک نیاز برای هر پیجی تبدیل می‌شود.

راه‌های تشخیص فالوور فیک

تشخیص فالوور فیک کار سختی نیست. تنها سختی در این کار، طولانی بودن لیست فالوورهاست که درمورد آن هم در انتهای مقاله راهکار ارائه داده‌ایم.

روش اول تشخیص فالوور فیک: نام کاربری

با دیدن نام کاربری، بسیاری از اکانت‌های فیک قابل تشخیص هستند. بیشتر این اسم‌ها تعداد عدد زیادی دارند یا نمی‌توان یک ترکیب معنی دار در یوزرنیم آن‌ها مشاهده کرد. این اتفاق به علت آن میافتد که پیدا کردن نام کاربری معنادار در تعداد بالا (مثلا ۲۰۰۰۰) تقریبا غیرممکن است. برای همین از این نام‌ها برای سرعت دادن به فرآیند ساخت اکانت استفاده می‌کنند.

روش دوم تشخیص فالوور فیک: عکس پروفایل

بیشتر اکانت‌های فیک،عکس پروفایل ندارند. البته شاید تعداد کمی از آن‌ها داشته باشند اما آن‌ها را هم با روش‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره کرده‌ایم، پیدا خواهیم کرد. نکته دیگر در مورد عکس پروفایل اکانت فیک این است که بیشتر از عکس‌های کلیشه‌ای استفاده می‌کنند.

روش سوم تشخیص فالوور فیک: بیو

پیج‌های اینستاگرامی معمولا سعی دارند تا بیوهای خاص و جذاب داشته باشند. ساختن اکانت به صورت دسته جمعی باعث میشود که دیگر زمانی برای نوشتن بیو باقی نماند. به این ترتیب بیشتر فالوورهای فیک بیو ندارند یا اگر هم داشته باشند، کوتاه و تکراری است.

روش چهارم تشخیص فالوور فیک: محتوا

منطقی است که وقتی پیجی بیوگرافی نداشته باشد، پست یا استوری هم نخواهد داشت. اکانت‌های فیک بیشتر به صورت یک سیاهی لشکر در نظر گرفته شده و ساخته می‌شوند. به همین علت است که کمتر دیده می‌شود پستی داخل این اکانت‌ها باشد. دیدن استوری این اکانت‌ها تقریبا غیرممکن است. پس وقتی پیجی را برای ارزیابی فیک بودنش در نظر می‌گیرید، به این نکات در مورد محتوای آن دقت کنید.

روش پنجم تشخیص فالوور فیک: تعامل

همانطور که در طول مقاله اشاره شد، فالوور فیک تعامل ندارد. این مورد مشخصه اصلی فالوور فیک است. البته فالوور روح هم با اکانت شما تعاملی ندارد. تنها تفاوت آن‌ها در واقعی بودن ادمین فالوور روح است. فالوور روح یک شخص حقیقی است که تمایلی به تعامل با شما ندارد. با انتشار محتوای درست و اصولی می‌توانید این فالوورها را جذب کنید.

روش ششم تشخیص فالوور فیک: آمار فالو

فالوور فیک برای فالو کردن به وجود آمده است، پس طبیعی است که تعداد بسیار بالایی فالووینگ داشته باشد. درمقابل، تعداد فالوورهای آن‌ها بسیار کم و در حد صفر است. شناسایی این پیج‌ها همانقدر که برای شما آسان است، برای الگوریتم اینستاگرام نیز هست. پس هر چه زودتر دست به کار شوید و خودتان را از شر این فالوورها خلاص کنید.

راه حل مشکل فالوور فیک چیست؟

برای حل مشکل فالوور فیک ابزارهای زیادی ساخته شده است. البته به صورت دستی هم می‌توانید اقدام به حذف آن‌ها بکنید. البته انرژی و زمان زیادی از شما خواهد گرفت اما به جای آن می‌توانید از ابزارهایی استفاده کنید که طراحی شده اند تا این کارها را برای شما آسان‌تر کنند.

قابلیت استفاده رایگان یکی از بهترین فاکتورهایی است که هر فردی به دنبال آن است. استفاده از دوره رایگان یک ربات حذف فالوور فیک مطمئن می‌تواند به شما در حل مشکلات مربوط به فالوور فیک کمک زیادی کند.

جمع بندی

در این مقاله سعی کریم تا راه‌های ساده و روش‌هایی رایگان برای پیدا و حذف کردن فالوور فیک به شما معرفی کنیم. امیدواریم توانسته باشیم به شما در حل این مشکل کمک کنیم. ممنون که تا پایان مقاله با ما همراه بودید.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.