تزریق ژل به واژن برای حجم دهی لابیاماژور

تزریق ژل مناسب برای افتادگی پوست و حجیم کردن پوست خصوصاً در ناحیه تناسلی می باشد. امروزه تزریق ژل در میان مردم بسیار محبوب می باشد. تزریق ژل، کاربرد های زیادی دارد. می توان از آن جهت رفع چروک و چین های صورت استفاده کرد. همچنین از آنها جهت افزایش حجم لب، رفع چال های صورت و ابرو و… استفاده کرد. از از کاربرد های آن، تزریق ژل به واژن می باشد. جهت آشنایی با آن، ما را همراهی کنید.

تزریق ژل را می توان به سه گروه تقسیم بندی کرد که عبارتست از:

 • تزریق ژل با مواد موقت
 • تزریق ژل با مواد نیمه موقت
 • تزریق ژل با مواد پر کننده های دائمی

تزریق ژل به واژن چیست؟

 

دستگاه تناسلی خانم ها از جمله واژن، به مرور زمان و با داشتن زایمان، حالت ارتجاعی و انعطاف پذیری خود را از دست می دهد و شکل طبیعی خود را از دست می دهد. این موضوع برای زنان خیلی آزار دهنده و ناراحت کننده می باشد. در چنین مواردی، اعتماد به نفس خانم ها خیلی پایین می آید. همین مسئله، می تواند یکی از عامل های اصلی مشکلات روابط زناشویی باشد. یکی از اصلی ترین و مهم ترین عامل های بنیان خانواده، روابط زناشویی می باشد. متاسفانه بعضی از زوجین به این مسائل توجه نمی کنند. متاسفانه امروزه آمار طلاق ها خیلی افزایش یافته است. درصد خیلی زیادی از طلاق ها، مربوط به روابط جنسی می باشد.

خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم پزشکی، راهکار و درمان های زیادی برطرف نمودن مشکلات جنسی پیدا شده است. یکی از این راهکار ها، تزریق ژل به واژن می باشد. تزریق ژل به واژن، موجب افزایش حجم واژن می شود.

تزریق ژل به واژن با مواد موقت

تزریق ژل در صورتی که با مواد موقت باشد معمولاً تا یک سال ماندگاری دارد و موارد استفاده شده در ژل تشکیل شده از کلاژن، اسید هیالورونیک، هیدروکسی آپادت کلسیم است. کلاژن موجود در ژل باعث می شود توانمندی پوست را افزایش دهد، اسید هیالورونیک به فرم دهی کمک می کند و خاصیت هیدروکسی آپادت کلسیم در ژل به پر کردن خط و خطوط های ایجاد شده بر روی پوست کمک می کند.

تزریق ژل به واژن با مواد نیمه موقت

تشکلیل شده از نوعی پر کننده به نام پری متیل متاکریلات و مناسب برای قسمت های عمیق است و توصیه می شود برای لب و اطراف چشم استفاده نشود.

تزریق ژل به واژن با مواد پر کننده دائمی

تشکیل شده از سیلیکون که دارای ماندگاری بالایی دارد اما مورد تائید وزات بهداشت نیست.

شاید جالب باشد بخوانید :

به طور کلی تزریق ژل مناسب برای بانوانی است که بعد از زایمان دچار افتادگی پوست و شلی پوست شده اند. خانم های عزیز می توانند برای جوانسازی واژن و حجیم کردن واژن خود از تزریق ژل یا تزریق چربی به واژن استفاده کنند.

تزریق ژل به واژن چگونه صورت می گیرد؟

با از دست دادن حالت ارتجاعی واژن، رابطه جنسی زوجین مختل می شود. اولا اعتماد به نفس خانم ها خیلی پایین می آید و علاقه ای به برقراری رابطه جنسی ندارند. همچنین همسران آنها نیز، از رابطه لذت نمی برند و موجب دلسردی آنها می شود. امروزه دیگر جای نگرانی نیست. امکان جوانسازی واژن و ناحیه تناسلی وجود دارد. به این روش صورت می گیرد که پزشک متخصص زن، با تزریق ژل به واژن یا در واقع به لابیا ماژور، ژل تزریق می کند. (منظور از لابیا، لایه های خارجی واژن می باشد که به دو قسمت لابیا ماژور و مینور تقسیم می شوند و لابیا ماژور همان لایه ی بزرگ آن می باشد.) بدین صورت موجب افزایش چربی در ناحیه لابیا می شود و شل شدگی واژن رفع می شود. بدین صورت دوباره شادابی و زیبایی را به آن بر میگردانند.

 

تزریق ژل به واژن، مزایای زیادی دارد و خیلی میان زنان محبوب و رایج می باشد. مزایای آن عبارت اند از: اولا موجب رفع چروک و چین واژن می شود و شلی و افتادگی واژن را کاملا از بین می برد. تزریق ژل، موجب سفت شدن واژن می شود. در نهایت شادابی و جوانی را به واژن بر می گرداند. همچنین تزریق ژل، به سفید سازی ناحیه تناسلی و واژن کمک می کند. تزریق ژل یک درمان مناسب برای آتروفی واژینال (خشکی واژن) می باشد و با حجم دهی، آن را رفع می کند.

تزریق ژل به واژن، درمانی مناسب جهت لاغری واژن می باشد. این یک روش غیر تهاجمی می باشد و نیاز به جراحی نمی باشد. همچنین ژل های تزریقی بسیار سبک می باشند و توسط فرد، احساس نمی شوند. این روش بدون خونریزی و درد می باشد. همچنین دوره نقاهت آن کوتاه می باشد و نتایج آن را می توانید فوری ببینید. این روش به بستری شدن احتیاج ندارد و در نهایت اعتماد به نفس زنان را بالا می برد و آنها را به زندگی عادی بر می گرداند.

افراد مناسب جهت تزریق ژل

افرادی با شرایط زیر، می توانند گزینه مناسبی جهت تزریق ژل به واژن باشند. این شرایط عبارت اند از:

 • زنانی که سن آنها بالا رفته است و با افزایش سن، دچار شلی واژن شده اند.
 • خانم هایی که به دلیل داشتن چند بار زایمان یا داشتن زایمان سخت، دچار کشیدگی واژن شده اند.
 • زنانی که به دلایل ژنتیکی، مشکل دارند و ناحیه تناسلی آنها، زیبا نیست.
 • افرادی که به صورت ژنتیکی، واژن لاغر دارند.
 • زنانی که دارای واژن و لابیای نامتقارن هستند.

برای انجام تزریق ژل، اولا شما باید به یک متخصص مراجعه کنید. متخصص هم با معایناتی که انجام می دهد، در این رابطه به شما مشورت می دهد. حتما باید قبل از آن، از یک متخصص مشاوره بگیرید.

کاندیدای نامناسب جهت تزریق ژل به واژن

بعضی از خانم ها دچار افتادگی واژن هستند و نیاز به تزریق ژل به واژن دارند. ممکن است این خانم ها، به بعضی بیماری های زمینه ای مبتلا باشند، که تزریق ژل به این خانم ها توصیه نمی شود. بعضی از این بیماری ها عبارت اند از:

 • افرادی که به بیماری های خودایمنی از جمله آسم، روماتوئید، تیروئیدیت و لوپوس و… مبتلا هستند.
 • خانم هایی که سابقه سکته مغزی و سکته قلبی دارند.
 • زنانی که دارای زگیل های تناسلی فعال هستند.
 • زنانی که در دوره های بارداری یا شیردهی قرار دارند.
 • خانم هایی که دیابت دارند.
 • زنانی که بیماری هایی همچون ام اس یا سرطان دارند.
 • خانم هایی که بیماری های زمینه ای دارند.

برای تزریق ژل به واژن، باید حتما با متخصص صحبت شود و وضعیت فعلی سلامتی خود را برای آنان توضیح دهید و همچنین متخصص باید سابقه پزشکی شما را بررسی کند.

 

عوارض تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن، ممکن است دارای بعضی عوارض باشد. جهت مراجعه به مراکز درمانی معتبر، درصد این عوارض خیلی پایین می آید و لازم به نگرانی نمی باشد. سعی کنید برای انجام تزریق ژل، به متخصص خوب مراجعه کنید. بعضی از این عوارض عبارت اند از:

 • محل تزریق ژل، دچار قرمزی و التهاب می شود.
 • ممکن است به دلیل ناکارآمدی و بی تجربگی متخصص، دچار عفونت شوید.
 • واژن ممکن است به صورت موقت دچار کبودی شود.
 • گاهی اوقات لکه های قرمز در ناحیه تناسلی دیده می شود.
 • واژن بعضی اوقات دچار سفتی موقت می شود.
 • ممکن است هورمون های جنسی فرد، دچار آسیب شود.

در صورت مراجعه به متخصص زنان خوب و رعایت توصیه های پزشک، درصد این عوارض های خیلی پایین می آید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =