تعمیر پمپ آب خانگی در اصفهان

پمپ های خانگی پرمصرف ترین نوع پمپ در کشور هستند، بنابراین به دلیل استفاده گسترده از این نوع پمپ، مشکلات آن نیز به کرات رخ می دهد. اجازه دهید در مورد تعمیر پمپ آب خانگی به شما بگوییم. لازم به ذکر است در این مجموعه برخی از خدمات قابل ارائه به منظور تعمیر پمپ در کشور به شرح زیر می باشد:

تعمیر پمپ آب خانگی در اصفهان

 • تعویض واشر (واشر) پمپ آب گرم
 • تعمیر پمپ برق کولر گازی خانگی با ظرفیت های مختلف
 • تعویض بلبرینگ موتور پمپ داخلی
 • تعویض پروانه پمپ های خانگی با ظرفیت های مختلف
 • تعویض کلیه قطعات یدکی انواع پمپ های خانگی

در این مقاله سعی شده است تا با ارائه راهکارهای مناسب، هر چه بیشتر مشتریان عزیز راهنمایی شود تا راهکارهای مفید و موثری برای تعمیر و تعمیر پمپ آب آپارتمانی ارائه شود. در کنار تعمیرات پمپ آب خانگی در اصفهان، گروه تخصصی اصفهان تعمیر همواره با تمام توان فنی و مشاوره مناسب سعی در رفع تمامی مشکلات پمپ آب خانگی داشته است.

دلیل خاموش و روشن شدن مداوم پمپ آب چیست؟

یکی از دلایلی که پمپ آب دائماً روشن و خاموش می شود، تحت فشار بودن منبع است. داخل منبع فشار یک لوله است، وظیفه این لوله این است که مقدار معینی آب را در داخل تحت فشار نگه می دارد، زمانی که فشار آب در لوله افت می کند از این حجم ذخیره شده استفاده می شود، فشار داخل لوله از این آب انباشته شده استفاده می کند. . حجم به طوری که پمپ به طور مداوم کار نکند. هنگامی که پمپ آب دائما روشن و خاموش است، می توانید سوراخ لوله مخزن را بررسی کنید.

 • نقش مخازن تحت فشار
 • تعیین فشار شبکه برای مصرف آب در مقیاس کوچک
 • تعداد راه اندازی پمپ را کاهش دهید
 • کاهش اصطکاک پمپ از نظر راه اندازی
 • کاهش صدای پمپ به دلیل کار کمتر
 • نوسانات فشار آب را کاهش دهید
 • مصرف برق را کاهش دهید

پمپ آب ساختمان خراب است و خاموش نمی شود، علت چیست؟

در صورتی که پمپ آب به طور کامل و مستمر کار کند، دلیل اصلی این مشکل عدم تغییر یا خرابی مکانیزم اتوماتیک دستگاه است، سرویس ویژه از مشتریان خاص محسوب می شود و تعمیر پمپ آب در محل می باشد. ، در اینگونه موارد.

چه چیزی باعث لرزش یا صدای زیاد پمپ می شود؟

از علل این مشکل می توان به گرفتگی پروانه در دیوار خانه و همچنین مشکل بلبرینگ در پمپ آب که در اثر زنگ زدگی یا شکستگی یاتاقان ها یا الکتروموتورها صدای زیادی ایجاد می کند اشاره کرد. تشنج که باعث سوختن پمپ می شود، دلیل دیگری برای شفت پمپ آب است.

نحوه تنظیم فشار آب در پمپ خانگی

برای تنظیم فشار آب باید دستگاه به صورت خودکار تنظیم شود، دستگاه اتوماتیک دارای دو سری پیچ و مهره است و زیر هر مهره یک فنر فلزی وجود دارد. آب افزایش می یابد و با رها کردن آن آب کاهش می یابد (همه دریچه های آب باید بسته شوند و با باز کردن یک شیر فشار پمپ آب را تنظیم کنید.)

چرا پمپ آب خانگی همیشه روشن است؟

یکی از دلایل کارکرد مداوم پمپ آب ممکن است نشتی در سیستم لوله کشی باشد. در داخل سیستم باعث می شود پمپ به طور مداوم کار کند.

 • یکی دیگر از دلایل ادامه کار پمپ آب، تنظیم نشدن کلید مکانیکی اتوماتیک است که باعث می شود پمپ آب خانگی بدون توقف کار کند.
 • یکی دیگر از دلایلی که پمپ آب به طور مداوم کار می کند، معیوب بودن یا نبود شیر یک طرفه در خروجی پمپ آب است.
 • یکی دیگر از دلایل عملکرد بدون توقف پمپ آب، تحت فشار بودن لوله های منبع است. برای تعمیر پمپ آب خانگی در اصفهان می توانید با ما همراه شوید.

 

دلیل اینکه پمپ آب خانگی بدون شیر کار می کند چیست؟

اگر پمپ با باز نشدن شیر شروع به کار کند، این نشان دهنده مشکل در سیستم لوله کشی است. مشکل ممکن است نشتی یا ترک در سیستم لوله کشی ساختمان باشد. برای سیستم های فلاشینگ مخزن یا توالت، ممکن است در داخل ساختمان قرار گیرند. خرابی شناور در داخل فلاش تانک یا توالت می تواند باعث جاری شدن مداوم آب به داخل چاه شود و عدم وجود دریچه یک طرفه در خروجی سیستم پمپ آب پمپ آب می تواند باعث شود: آب تحت فشار به شبکه آب شهری بازگردانده شود.

اگر پمپ آب خانگی بدون آب کار کند چه مشکلاتی پیش خواهد آمد؟

اگر پمپ آب خشک شود به دلیل اینکه پروانه داخل بدنه پمپ با سرعت ۳۰۰۰ دور در دقیقه می چرخد، در اثر حرارت زیاد، پروانه آب می شود یا می شکند و این گرما باعث از بین رفتن آب بندی مکانیکی داخل پمپ می شود. برای آب بندی پمپ، شکستن یا ذوب شدن روتور محرک سیال باعث از کار افتادن پمپ و در نهایت سوختن موتور الکتریکی پمپ آب می شود. برای تعمیر پمپ آب در اصفهان با ما همراه باشید.

راه های کاهش صدای پمپ آب چیست؟

پمپ های آب به دلایل مختلفی می توانند سر و صدای زیادی ایجاد کنند، از جمله:

 • مواد پمپ با کیفیت پایین
 • سطح و ناهمواری محل پمپ
 • سیستم لوله کشی ساختمان خوب نیست
 • لرزش ناشی از عمل پمپاژ

برای کاهش صدای اگزوز پمپ آب باید چند اصل رعایت شود که این اصول عبارتند از:

 1. هنگام نصب پمپ آب تا حد امکان از قرار دادن آن به دیوار خانه خودداری کنید.
 2. محل پمپ را تا حد امکان عایق بندی کنید و برای این منظور از عایق مناسب استفاده کنید.
 3. برای بهبود عملکرد پمپ باید سرویس های دوره ای و بازدیدهای فصلی از پمپ های آب خانگی انجام شود.
 4. هنگام نصب پمپ باید به صورت معمولی و روی سطح صاف قرار گیرد و برای نصب پمپ از اتصالات استاندارد استفاده شود.
 5. برای تثبیت پمپ، از تجهیزات کمکی استاندارد استفاده کنید.
 6. اگر در ابتدای نصب پمپ صدای آزاردهنده ای شنیده نمی شود اما بعد از مدتی شروع به صدا می کند، واقعاً به دلیل مشکلات فنی یا فنی است.

تعمیرگاه های اصفهان تعمیر در تعمیر پمپ ها تمامی موارد ذکر شده را در نظر گرفته اند تا منابع نویز را تا حد امکان کاهش دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.