تعیین سطح آنلاین

دلایل تعیین سطح آنلاین در موسسات معتبر انگلیسی زبان:
در ابتدا لازم به ذکر است که برنده اصلی تعیین سطح کسی جز داوطلب یادگیری زبان انگلیسی نیست.

فرض کنید برای ثبت نام و یادگیری زبان انگلیسی برای رسیدن به هدف خود به یک آموزشگاه زبان رفته اید. در این شرایط شما جز دانش عمومی اطلاعات دیگری در مورد مدرسه ندارید و البته مدرسه اطلاعات دقیقی در مورد شما ندارد، اما اطلاعاتی که یک موسسه زبان معتبر به اطلاعاتی در مورد دانش زبانی شما در مباحث گرامر، واژگان نیاز ندارد. ، صحبت کردن، عملکرد و گوش دادن برای ارائه مشاوره دقیق. این اطلاعات از طریق یک سری سوالات و مصاحبه انجام شده توسط شما به دست می آید.

بررسی انواع روش های ردیف بندی:
تعیین سطح نوشتاری:
در برخی از موسسات زبان این آزمون به صورت کتبی داده می شود، بنابراین در ابتدا در آزمونی شرکت می کنید و سوالات از مقاطع ابتدایی شروع می شود و به تدریج سطح و سختی آنها افزایش می یابد.

این روش مزایا و معایب خاص خود را دارد و در اینجا می توان به این نکته اشاره کرد که یکی از نقاط ضعف این نوع تعیین سطح، نیاز به برنامه ریزی قبلی است که معمولاً احتمال برهم زدن برنامه شخصی شما را زیاد می کند، به عنوان نهادهای این چنینی. آزمون، تعیین سطح انعطاف پذیری خود را نشان داد و یکی دیگر از نقاط ضعف این آزمون ها تمرکز بیش از حد بر روی مفاهیم گرامری است که معمولاً برای داوطلب خسته کننده است و باعث ضعف او در ادامه آزمون می شود.

البته این سبک نمره دهی بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که گرامر زبان انگلیسی آنها نقطه قوت آنهاست جذاب است و ترجیح می دهند خود را به این ترتیب ارزیابی کنند.

شاید جالب باشد بخوانید :

تعیین سطح شفاهی:
نوع دیگری از روش های تعیین سطح و سنجش دانش زبان، روش تعیین سطح شفاهی است.

در این روش که در حال حاضر در اکثر موسسات زبان کشور انجام می شود، می توانید به موسسه مورد نظر مراجعه کرده و به صورت حضوری با یک مشاور ملاقات کنید و به یک سری سوالات که عمدتا در مورد شما و زندگی شماست، در رابطه با شما پاسخ دهید. سطح فعلی زبان انگلیسی

لازم به ذکر است که این روش تقریباً راهی عالی برای آزمایش خود است، اما نمی توان به راحتی فراموش کرد که استرس صحبت کردن با یک غریبه به زبانی که به اندازه کافی به آن تسلط ندارید می تواند به اندازه کافی استرس زا باشد که قطعاً نتیجه این استرس است. آنچه در نهایت به دست خواهد آمد موثر خواهد بود، از طرفی این روش تعیین سطح نیز مستلزم هماهنگی و کسب زمان از قبل است و با توجه به شرایط این روزهای شهر می تواند زمان زیادی را به طول بینجامد. دانش آموزان، که این نکات می تواند باعث کاهش رضایت عمومی از این روش شود.

تعیین سطح آنلاین:
یکی دیگر از روش های تعیین سطح که البته می توان آن را جدیدترین روش این کار دانست، تعیین سطح آنلاین است که در فضای اینترنتی و آنلاین انجام می شود و اخیرا برخی از آموزشگاه های معتبر انگلیسی اقدام به حفظ این نوع کرده اند. آزمونی که سطح را تعیین می کرد، با توجه به بررسی های انجام شده در این مدارس و آزمون های انجام شده از تعیین سطح، تفاوت هایی بین این گزینه ها وجود داشت که در اینجا می توان به آن اشاره کرد.

با توجه به نتایج به دست آمده، کامل ترین تعیین این سطوح مربوط به آموزشگاه زبان سفیر دیثمان که اخیراً افتتاح شده است، با مسائل سهولت استفاده و اعتبار می باشد.

در این آزمون متقاضی پس از وارد کردن کد ملی خود وارد سامانه تعیین سطح آنلاین سفیر شده و می تواند در این سامانه ثبت نام کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.