تمامی خدمات کسب و کار به صورت آنلاین

بهتر است که قبل انتخاب شرکت برای طراحی، سئو و تبلیغات سایت در مورد طراحی سایت و مزایای آن و چگونگی پیاده سازی آن بدانیم تا با دید بازتر بهترین و مناسب ترین شرکت را انتخاب کنیم.

طراحی سایت
طراحی سایت

اولین قدم برای ورود به دنیای گسترده اینترنت و خدمات کسب و کار به صورت آنلاین طراحی سایت است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، طراحی سایت و راه اندازی یک سایت شکیل، ویترین مجازی برای کسب و کار شما خواهد بود و مشتریان زیادی به طور نامحدود از این ویترین بازدید کنند و هرچقدر که این ویترین جذاب تر و خدمات آن بیشتر باشد، مشتریان بیشتری جذب آن میشوند.

شما وقتی کسب و کاری دارید و به فکر تبلیغات هستید، اولین چیز هایی که معمولاً به ذهنتان میرسد تبلیغات در روزنامه یا چاپ تراکت است یا از همین قبیل روش های تبلیغاتی، اما این روش زیاد جواب گو نیست چرا که این نظیر تبلیغات تک و توک به مشتریانتان اضافه میکند و البته مشتریانی هم در همان منطقه ای که تبلیغات پخش کرده اید، اما با داشتن یک وب سایت میتوانید کسب و کارتان را به کل ایران و حتی کل جهان معرفی کنید.

امروزه نیمی بیشتری از مردم با استفاده از اینترنت کارهای خود را انجام میدهند و نیازهایشان را تامین میکند، پس اگر شما یک کسب و کار اینترنتی داشته باید مشتریان زیادی در مدت کوتاهی به شمار مشتریانتان اضافه میشود و در همین مدت زمان کوتاه کسب کارتان بر سر زبان ها میافتد و به دیگران نیز از طریق اشخاص به اشخاص دیگر معرفی میشود.

تأثیر سئو بر وب سایت

سئو سایت
سئو سایت

قسمت مهم و اصلی یک سایت سئو آن است چرا که اگر حتی شما بهترین و حرفه ای ترین وب سایت را داشته باشید و وب سایت جایگاهی در گوگل نداشته باشد و رتبه ای نداشته باشد آن وب سایت اصلا به دردتان نمیخورد و نتجه اش این میشود که شما در دراز مدت در مقابل هزاران نفر که کسب و کار شما را دارند و رقیبانتان  از اول آخر میشوید.

معمولا با سرچ کردن کلمه هایی در گوگل و بالا آمدن لینک سایت ها شما اولین لینک یا نهایتاً  صفحه اول را بررسی میکنید پس اگر سایت شما بهینه سازی نشده باشد و در صفحات اول و دوم باشد تقریباً هیچ فروشی از طریق سایتتان نخواهید داشت، اما اگر سئو سایت خود ر به افراد متخصص سئو بسپارید تا به رتبه سایتتان بهبود دهد و به صفحه اول گوگل برساند، هنگامی که  تمامی کلمه های مرتبط با شما سرچ میشود لینک شما در صفحه اول دیده میشود و این یعنی افزایش و مشتری.

افزایش سریع فروش با تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل
تبلیغات گوگل

در برخی موارد این که رتبه سایتتان با استفاده از الگوریتم های گوگل بالا برود وجود ندارد، گوگل در کنار توجه به کاربران و مخاطبان اینترنتی توجه خاصی به سایت ها دارد، بدین منظور گوگل امکان تبلیغات را برای سایت ها به وجود آورده است که نام این تبلیغات را با نام google adwords به همگان معرفی کرده است که این امکان مانند یک فرم تبلیغاتی آنلاین اجرا میشود که به صاحبان وب سایت ها اجازه اینکه تبلیغاتشان را برای کاربران اینترنتی نمایش دهند را میدهد.

خدمات کسب و کار به صورت آنلاین است و شما می­توانید کلمات کلیدی مدنظرتان را با توجه به تبلیغ موردنظرتان انتخاب کنید که این کار سبب می­شود افراد مراجعه کننده به سایتتان افزایش یابد و این یعنی اگر یک سایت فروشگاهی دارید، مشتری محصولات سایتتان بیشتر شود، اگر یک سایت خدماتی دارید افراد تقاضاکننده‌ی خدماتتان افزایش یابد و… این یعنی رونق کسب‌وکارتان.

در انتخاب کلمه‌ی کلیدی باید توجه داشته باشید، در حقیقت تبلیغات کلیکی گوگل کاربران اینترنتی را به سمت سایتتان هدایت می­کند همچنین توجه داشته باشید که همه‌ی افراد از یک موتور جستجوی واحد استفاده نمی­کنن مهم‌ترین و پرطرفدارترین را برای تولید محتوا انتخاب نمایید و باید کلمه‌ی کلیدی‌ای که مدنظرتان است را در موتورهای جستجوی دیگر نیز بررسی کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.