تور ارمنستان

ارمنستان کشوری است با تاریخی بسیار قدیمی و غنی و البته پر از فراز و نشیب های متعدد. کشور ارمنستان دارای جاذبه های گردشگری بسیاری می باشد که سبب آشنایی هر فرد بیگانه ای با فرهنگ و تاریخ این کشور می باشد. در کنار تاریخ و فرهنگ غنی این کشور طبیعت بکر و زیبای آن دل هر بیننده ای را بدست می آورد. تور ارمنستان فرصت مناسبی برای دیدار ازین کشور می باشد.

راهنمای سفر به کشور ارمنستان

کشور ارمنستان در نواحی قفقاز جنوبی واقع شده است. این کشور از سوی شمال همسایه کشور گرجستان ، از سوی شرق همسایه جمهوری آذربایجان، از غرب همسایه ترکیه و از سوی جنوب اب نخجوان مرز مشترک دارد. ایروان پایتخت کشور ارمنستان بوده و واحد رسمی پول این کشور درام است. در سفر با تور ارمنستان متوجه خواهید شد که هنوز هم در برخی از مناطق این شهر سنت ها پابرجا می باشد.

راهنمای سفر به کشور ارمنستان

قیمت تور ارمنستان

قیمت تور ارمنستان همچون دیگر کشورها در بعضی فصل ها افزایش و کاهش دارد به عنوان مثال در فصل بهار بخاطر ایام نوروز قیمت سفربه ارمنستان افزایش پیدا میکند و در فصل زمستان این مبلغ به نصف هم خواهید رسید برای اینکه قیمت سیاحت از ارمنستان ارزانتر برای تمام شود شما میتوانید از تور زمینی استفاده کنید چرا که تور زمینی ارمنستان بسیار بصرفه تر نسبت به تور هوایی می باشد به طوری که تور زمینی دارای قیمت ۲ میلیون تا ۴ میلیون می باشد .

  • قیمت تور زمینی ارمنستان

قیمت تورهای ارمنستان زمینی به عوامل زیادی بستگی دارد که در اینجا چند تا از عواملی که تاثیر بسیار زیادی رو قیمت تور ارمنستان میگذارد را توضیح میدهیم قیمت تور زمینی ارمنستان به این آیتم های بستگی دارد که عبارتند از :

  1. تاریخ سفر
  2. نوع و مدل اتوبوس
  3. تعداد افراد
  4. مسیر حرکت
  5. هتل محل اقامت
  6. خدمات مورد نظر
  • قیمت تور هوایی ارمنستان

تور هوایی به دلیل قیمت دلار دچار افت و خیزهای بسیاری میشود این مورد مهمترین تاثیر بر قیمت تور ارمنستان دارد اما ناگفته نماند که در ایام تعطیلات هم قیمت افزایش خواهد داشت اما عمده افزایش به خاطر دلار خواهد بود اگر به دنبال قیمت پایین هستید پیشنهاد میکنیم که تور هوایی ارمنستان را در ایامی که تعطیلات است انتخاب نکنید و در ایام کاری این تور را خریداری کنید.

تور زمینی ارمنستان

همانطور که مطلع هستید کشور ارمنستان با ایران هم مرز است به همین دلیل برای رونق گردشگری بین دو کشور تور زمینی ارمنستان برقرار شده است دلیل دیگری که میتوان گفت این است که تورهای زمینی ارمنستان نسبت به تورهای هوایی قیمت بسیاری کمتری دارد به طوری که میتوان گفت ۵۰درصد تفاوت قیمت خواهد بود. تور زمینی ارمنستان با اتوبوس های مدل جدید ویژه ( VIP )  ۲۵ نفره صورت میگیرد. در ایران تور زمینی ارمنستان در شهرهای مختلفی برگزار میشود که در زیر سعی میکنیم تعدادی از این تورها را نام ببریم ناگفته نماند که این تورهای در مقطع زمانی خاصی برگزار می شود که بیشتر در ایام نوروز و گاها تابستان هم می باشد این شهرها عبارتند از :

تور هوایی ارمنستان

گذشته از اینکه شما میتوانید با تور ارمنستان زمینی به این کشور سفر کنید از طریق تور ارمنستان هوایی هم امکان مسافرت شما وجود دارد در مسیر هوایی پرواز مستقیم ایران به ارمنستان وجود دارد و اگر هم نخواهید از تور ارمنستان هوایی ایران استفاده کنید از مسیر ترکیه هم میشود اقدام کرد که این کار را اصلا پیشنهاد نمیکنیم چرا که هم هزینه زیادی برای شما خواهد داشت و هم زمان زیادی از دست خواهد رفت در تور هوایی ارمنستان که توسط اژانس های بسیاری در تهران و دیگر شهرها برگزار میشود تفاوت قیمت را میتوان دید

تور نوروز ارمنستان

به رسم هر سالانه در کشور ما بسیاری از هموطنان در ایام بهار که مصادف با تعطیلات نوروزی است به این کشور سفر میکنند. و از جاذبه های این کشور زیبا لذت میبرند اگر شما قصد دارید تور نوروز ارمنستان را تهیه کنید به شما پیشنهاد میشود که از پکیج های سایت سفریتو در این زمینه حتما دیدن نمایید چرا با پیشنهاداتی که در این پکیج های داده شده قطعا از سفر خود لذت بیشتری خواهید برد.

بهترین زمان سفر با تور ارمنستان

آب و هوای کشور ارمنستان از نوع قاره ای است. تابستان های ارمنستان دارای آب و هوای گرم و خشک می باشد و قالبا مسافرت به ارمنستان در بین ماه های ژوئن تا سپتامبر برگزار می شود. میانگین دمای این کشور ۳۰ درجه سانتیگراد اعلام شده است. در مقابل زمستان های این کشور بسیار سرد و پر از بارش برف می باشدو حتی در بعضی نواحی وزش بادهای بسیار تند گزارش می شود.

بهترین زمان سفر با تور ارمنستان

بهترین جاذبه های دیدنی و تفریحی تور ارمنستان

صنعت توریست ارمنستان از منابع درآمد مهم کشورارمنستان بحساب می آید و نقش اساسی در اقتصاد این کشور ایفا می کند. در سال های پی در پی حضور توریست های خارجی به ارمنستان با استفاده از تور ارمنستان بیشتر شده است، گفتنی است  بیشتر گردشگران خارجی در ارمنستان، از کشورهای اطراف به آن سفر می ‌کنند.

بهترین جاذبه های دیدنی و تفریحی تور ارمنستان

مشهورترین مراکز خرید کشور ارمنستان

کشور ارمنستان به داشتن مدل های بزرگ و برندهای معتبر و مشهور دنیا شهره می باشد. سفر به ارمنستان فرصت خوبی برای بازدید از مراکز خرید این کشور می باشد. این کشور مدل ها و مد هاست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − دو =