تولید و فروش انواع کمپرسور صنعتی هوا ، پیستونی و اسکرو

شرکت هوا صنعت مفیدی

این مجموعه در سال ۱۳۵۴ با نام کارخانه کمپرسور سازی ایران مفیدی فعالیت خود را آغاز نمود و با دریافت مجوز رسمی وزارت صنایع در زمینی با مساحت ۸۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۴۰۰۰ متر مربع تاسیس و راه اندازی شده است.

این مجموعه با تکیه بر توان داخلی و پرسنل مجرب فعالیت خود را با عنوان تولید کننده کمپرسور پیستونی آغاز نموده است شرکت هوا صنعت مفیدی با داشتن خط تولید پیشرفته و نرم افزارهای روز دنیا قادر به تولید انواع پمپ باد است.
این کارخانه با تولید سالیانه، حدود ۶۰۰۰ دستگاه کمپرسور های  هوای فشرده اسکرو، پیستونی، فشار قوی (۱۰ الی۴۰بار)، کمپرسورهای بدون روغن وانواع مخازن تحت فشار (۱۰ الی۴۰ بار) و همچنین با تولید متنوع محصولات (۳۰ نوع مختلف)، با فشار و لیتراژهای گوناگون، مشغول فعالیت می باشد
مفتخر است که با بیش از ۵۰ سال در تولید کمپرسورهای هوای فشرده، خدمت کوچکی به صنایع میهن عزیزمان نموده است

لازم به ذکر است که این شرکت با بکارگیری پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا تمامی عملیات جوش های مخازن را به صورت اتوماتیک با بالاترین کیفیت به انجام می رساند و مطابق با استاندارد جهانی تحت انواع تست ها قرار می‌گیرد.

کمپرسور پیستونی

کمپرسورهای پیستونی این مجموعه در دو مدل با لیتراژ و مخازن متفاوت طراحی می شود و هر کدام در صنایع کاربرد خاصی دارند. در واقع این شرکت به عنوان اولین تولیدکننده کمپرسور اقدام به فعالیت کرد.

این کمپرسورها بیشتر برای مشاغلی که نیاز به هوای فشرده دارند مانند صنایع راه‌سازی، صنایع نساجی، صنایع چوب، صنایع چاپ و بسته بند و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است این شرکت با بکارگیری پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا تمامی عملیات جوش های مخازن را به صورت اتوماتیک با بالاترین کیفیت به انجام می رساند و مطابق با استاندارد جهانی تحت انواع تست ها قرار می گیرد.

کمپرسور اسکرو

این کمپرسور بعد از نوع پیستونی فراوانترین مورد مصرف را داراست و به دلیل ساختمان خاص داخلی که دارد، لرزش و صدای کمتری دارد. کمپرسور اسکرو بیشتر توسط انرژی برق و بوسیله الکتروموتور کار می کند و دارای دو نوع خشک و روغنی است.

کمپرسور اویل فری یا سایلنت

این کمپرسور همان کمپرسور پیستونی است که تنها تفاوت آن این است که بدون روغن کار می‌کند و بیشتر برای صنایع  حساس مانند بهداشتی و غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

کیفیت هوای تولید شده عاری از هر گونه آلودگی است و به این کمپرسور، سایلنت و یا کمپرسور دندان پزشکی نیز می‌گویند

کمپرسور های پیستونی مفیدی به دو نوع هوا سا به مشتریان ارائه می شود

  • کمپرسور با واحد هوا ساز ایرانی 
  • کمپرسور با واحد هوا ساز اروپایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.