جذب انرژی مثبت با آب

انیشتین معتقد بود همه چیز در جهان از انرژی به وجود آمده و به انرژی تبدیل می شود. کارهای ما به انرژی تبدیل می شود و در جایی باقی می ماند. این متناقض از گفته های دینی نیست و کاملا آخرت را نیز به اثبات می رساند. کارهای مثبت انرژی مثبت دارند و کارهای منفی نیز انرژی منفی و شر بر جای می گذارند. اما در این مطلب می خواهیم در مورد حال و هوای مثبت و منفی صحبت نماییم. هر چه حال و هوای بهتری داشته باشیم از زندگی بیشتر لذت خواهیم برد. در کنار این که مثبت اندیشی و حال خوب در کنارش اتفاقات خوب را هم جذب می کند. شاید تجربه این را داشته باشید که روزی با حال خوب از خواب بیدار شده باشید. و تجربه کرده باشید که تا آخر آن روز به خوبی و خوشی پیش رفته است. عکس این موضوع نیز صحت دارد. یعنی روزی که با حال و هوای منفی و بد از خواب بیدار شده اید گویی همه دنیا با شما سر ناسازگاری دارند. و به همراهش اتفاقات بدی می افتد. حال چه کار کنیم که انرژی مثبتی داشته باشیم. این موضوع بحثی است که می خواهیم به صورت مختصر به آن بپردازیم. و هدفمان هم این است که از آب به عنوان یک پاکساز استفاده کنیم. آب این مایع حیات روشنی بخش و پاکسازی کننده است. آب می تواند معجزه بیافریند. و شاید بد نباشد بدانید که این موضوع از نظر علمی نیز به اثبات رسیده است. از آب می توانید به عنوان اکسیری برای به وجود آوردن حال خوب استفاده نمایید.

 

دوش آب

پیشنهاد ما این است که برای این که روز خوبی را شروع کرده باشید در ابتدای روز دوش بگیرید. می توانید کمی زودتر از خواب بیدار شوید و زمانی را برای دوش گرفتن اختصاص دهید. یک دوش کوتاه کافی است تا روز خوبی را آغاز کنید. در زیر دوش تنها به چیزهای مثبت فکر کنید. فکر کنید که باز دوباره فرصتی برای زندگی دارید. خیلی ها آن روز را از خواب بیدار نشده اند. انسان های زیادی بوده اند که هرگز آن روز را ندیده اند. پس شکر گزار باشید. در ذهن خود تصور کنید که با رد شدن آب تمام بدی ها و ناراحتی ها از بدن و فکر و ذهن شما بیرون می رود. آب اکسیری جادویی است. این اکسیر بدی ها را می شوید و شما را کاملا مثبت می کند. حال فرصتش رسیده است که به رویاهای خود بیندیدشید. کارهایی که امروز انجام می دهید و اتفاقات خوبی که برای شما می افتند. هرگز در این فرصت کوتاه به ناراحتی ها فکر نکنید. حتی مصنوعی هم که شده لبخند بزنید. ثابت شده که مغز نمی تواند فرق لبخند واقعی و مصنوعی را از یک دیگر تشخیص دهد. در نتیجه در بدن شما هورمون شادی ترشح می شود. آب نیز نمی تواند به واقعیت رویاهای شما پی ببرد. هر آن چه از ذهن می گذرانید را می پذیرد. پس به این فکر کنید که امروز بهترین روز برای شماست. این انرژی از طریق آب به کائنات منتقل می شود.

 

استفاده از انرژی باران

قدیمی ها اعتقاد داشتند که دعا کردن در زیر باران مستجاب می شود. این موضوع حالا از طریق مستندات و پژوهش هایی به اثبات هم رسیده است. همان طور که گفتیم آب پر از انرژی است. باران یک موج عظیم از این انرژی است که از آسمان به سمت ما می آید. هرگز لحظاتی که باران می بارد را از دست ندهید. حتما به رویاهای خود فکر کنید. دستتان را زیر باران ببرید و دعا کنید. کافی است یک بار عمیقا در همین لحظات با خدای خود که بزرگ ترین منبع انرژی مثبت جهان است گفت و گو نمایید. خواهید دید که چه معجزاتی رخ می هد. ارتباط قلبی شما آن هم در زمان بارش باران معجزاتی به بار می آورد که شاید حتی فکرش را هم نمی کرده اید. شاید فکر کنید در روزهایی که باران نمی بارد چه کنیم. می توانید بخار ایجاد کنید. یک دستگاه بخور سرد به شما کمک می کند تا شبنمی خنک در هوای اطراف خود ایجاد کنید. در گوشه ای بنشینید. دستگاه را روشن کنید. لبخند بزنید و تنها به چیزهای خوب فکر کنید. از سلامت خود ابراز خوشحالی کنید. خانواده، دوستان و خیلی چیزها دارید که واقعا باید از عمق دل و قلب خود بابت آن ها شاکر باشید. در همین زمان می توانید به رویاهای خود که به کمک پروردگار به آن می رسید هم فکر کنید. نه تنها این رویاها محقق می شوند. بلکه حال و هوای بسیار عالی و خوبی پیدا می کنید.

 

شستن پاها با آب خنک

هر روز پس از این که از محل کار خود به منزل باز می گردید پاهای خود را با آب خنک بشویید. با این کار خستگی از تنتان به در می رود. این کار حتی توسط پیغمبر اسلام نیز توصیه شده است. شستن پاها با آب خنک به سلامت قلب و داشتن حال خوب کمک زیادی می کند. شستن پاها با آب سرد و خنک زمان زیادی نمی برد. عادت کنید که هر روز این کار را انجام دهید. حتی پس از استحمام با آب گرم یا ولرم پاهای خود را با آب خنک بشویید. خواهید دید که چقدر احساس بهتری پیدا می کنید. چقدر حال و هوای بهتری به شما دست می دهد. این ها همه از خواص و انرژی های بسیار عالی است که در آب معجزه بخش وجود دارد. پس از آن غافل نشوید. حتی داروهای شادی بخش نیز نمی توانند حال و هوای خوبی را که با شستن پاها با آب خنک پیدا می کنید را به شما منتقل نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × دو =