خدمات سئو از چند بخش تشکیل شده است؟

در هر کسب و کاری کلمات کلیدی تجاری مهمی وجود دارد که متخصصان سئو بعد از کشف، این کلمات را در اختیار متخصصان محتوا می‌گذراند.

هنگامی که پاندمی کرونا در جهان آغاز شد شاید در ابتدا هیچکس فکرش را نمی‌کرد که شغل‌های دیجیتال بتوانند ایفای نقشی ویژه در فروش داشته باشند.

اگر در آن سال سئو وبسایت شما انجام شده بود می‌توانستید فروش خود را همچنان بالا نگه دارید و کمتر متحمل ضرر یا فروش کم بشوید. چرا که پاندمی کرونا تنها یک بیماری نبود بلکه برای خیلی از مردم جهان به معنای زیرو کردن اقتصاد و خریدهای اقتصادی‌شان شد.

سئو به شما کمک می‌کند که بیشتر و بهتر دیده شوید. اما در واقع در کنار بهینه سازی و سئو صحیح و درست، این هنر شما و کیفیت محصولات و خدمات شماست که باعث می‌شود که کاربر را در سایت‌تان نگه دارید و محصولات و خدمات تان را برای فروش عرضه کنید.

در هر کسب و کاری کلمات کلیدی تجاری مهمی وجود دارد که متخصصان سئو بعد از کشف، این کلمات را در اختیار متخصصان محتوا می‌گذراند و خود نیز سئو داخلی را رعایت می‌کنند تا محتوای مورد نظر بتواند با کلمه کلیدی هدف جایگاه خوبی در رتبه بندی‌های موتورهای جستجو بگیرد.

هرچند دیده شدن بیشتر به معنای فروش نیست! اما شانس فروش را بیشتر می‌کند.

البته اگر هدف صفحه شما با هدف کاربر یکی باشد و حرفی برای گفتن در خصوص محصولات و خدمات‌تان داشته باشید شکی نیست که حتما افزایش فروش خواهید داشت.

سئو چیست؟

سئو به معنای بهبود محتوا و عملکرد وب سایت مطابق استانداردهای گوگل جهت افزایش رتبه وب سایت در موتور جست و جوی گوگل و در نهایت افزایش بازدید وب سایت است.

استانداردهای گوگل به طور مداوم به سمت فاکتورهای انسانی که همان کاربران گوگل هستند، حرکت کرده است. گوگل همواره سعی در ارائه بهترین پاسخ در کمترین زمان ممکن به کاربران خود است و سایت هایی که بتوانند خود را به این سطح نزدیک کنند، شانس بالاتری برای کسب رتبه های برتر گوگل خواهند داشت.

به طور کلی برای موفقیت در سئو نیاز به محتوای جامع، ارجاع از معتبرترین منابع و یک طراحی سایت عالی است.

 

چرا سئو ممکن است فروش وبسایت شما را چند برابر کند؟

 

سئو به معنای افزایش فروش نیست! اما می‌تواند فروش شما را چند برابر کند! اما به یک شرط! آن هم اینکه برای فروش استراتژی داشته باشید و مدام هدف صفحات و هدف کاربر را بررسی کنید.

به عنوان مثال، خیلی مهم است که وقتی کاربری خرید آیفون ۱۲ را جستجو می‌کند با یک مقاله روبرو چرا که هدف کاربر خرید بوده نه خواندن مقاله! سئو به شما و مدیران کسب و کارها کمک می‌کند که بتوانید برای قصد و نیت کاربر اهداف دقیقی بکارید و فروش خوبی را درو کنید.

خدمات سئو شامل چه مواردی است؟

از جمله موارد خدمات سئو می‌توان به این چند مورد اشاره کنیم:

بررسی و رفع مشکلات فنی وبسایت: اکثر وبسایت‌ها با وردپرس یا سفارشی سازی یک قالب ایجاد شده است. قالب‌های آماده، مشکلات زیرساختی خود را دارند و گاها می‌توانند برای خوانش وبسایت شما توسط ربات‌های موتورهای جستجو مانع‌های بزرگی ایجاد کنند. با شناسایی و رفع درست و بموقع مشکلات فنی وبسایت خود می‌توانید کمک شایانی به بهبود وبسایت خود کنید .لازم به ذکر است که بهینه سازی تصاویر و سرعت سایت نیز در بخش فنی وبسایت یا همان تکنیکال سئو بررسی و بهبود پیدا می‌کند.

تولید محتوا: تولید محتوا خوراک اصلی سئو است. اگر وبسایتی محتوای قابل توجهی نداشته باشد مسلما جایگاهی نه در موتورهای جستجو خواهد داشت و نه کاربری برای آن وبسایت اهمیتی قائل است. محتوا ستون وبسایت است و متخصصان سئو برای پیشبرد اهداف سئو خود شدیدا به محتوای ناب نیاز دارند.

لینک‌سازی: لینک‌سازی یکی از مهمترین کارهایی است که یک متخصص سئو برای وبسایت انجام می‌دهد. با لینک‌سازی شما می‌توانید به موتورهای جستجو ثابت کنید که مهم هستید و خبرگزاری‌ها و سایت‌های مرتبط درباره شما سخن‌های مهمی می‌گویند. در واقع لینک‌سازی فرایندی تخصصی و پیچیده است که متخصص سئو به خوبی می‌داند برای هر پروژه‌ای باید چند لینک‌سازی را برای دستیابی به اهداف سئویی خود انجام دهد.

آموزش سئو: ممکن است شما امورات وبسایت‌تان را بر عهده گرفته باشید. پس اگر متخصص نیستید لازم است که دوره‌های آموزش سئو را به صورت تخصصی بگذرانید. اگر در این زمینه تخصصی ندارید هیچگاه خدمات سئو ارائه ندهید و هر گز به هیچ سایت دیگری مشاوره سئو ندهید. گاهی اوقات جبران اشتباهات گذشته ساده نیست!

مشاوره سئو: گاهی انجام پروژه‌های سئو حتی اگر متخصص هم باشید چندان کار ساده ای نیست و گاهی نیز برای چند مورد نیاز به مشاوره سئو دارید. در این خصوص می‌توانید از مشاوران مجرب در این خصوص بهره بگیرید. سئو گاهی بسیار مبتنی بر تجربه است و لازم است از متخصصان این فن بهره جست. یک مشاور سئو، تسلط کامل بر کد های HTML دارد. با فاکتورهای سئو داخلی آشنا بوده و بر تکنیک های سئو خارجی مانند ساخت بک لینک و سوشیال سیگنال تسلط کافی دارد. لازم است تا با استراتژی های تحقیق کلمات کلیدی و الگوریتم های گوگل آشنا باشد. این متخصص بایستی، با ابزار های آنالیز سئو سایت و اصول وب مسترینگ و همچنین سئو تکنیکال آشنایی کاملی داشته باشد. این مشاور متخصص با پلاگین های سئو آشناست. یک مشاور سئو باید از تمامی فرایندهایی که منجر به بهبود سئو می شوند، آگاه باشد.

برای وبسایت خود پلن داشته باشید

اگر می‌خواهید پروژه‌ی خود را اوت سورس کنید یا خودتان سئو وبسایت را به دست بگیرید برنامه‌ی مشخص و معینی داشته باشید. سعی کنید از انتخاب کلمه کلیدی تا لینک‌سازی و محتوا نویسی برای وبسایت خو را مرحله به مرحله در دستور کار قرار دهید. همیشه به یاد داشته باشید که لازم نیست در تمامی امور متخصص باشید و گاهی لازم است که برای سرعت روند کار بخشی از کار اوت سورس کرد.

 

خدمات و مشاوره و آموزش سئو را از کجا بخواهید؟

 

در زمانه کنونی ما که جهان و تمام روال زندگی روزمره ما به سمت دیجیتال شدن پیش می‌رود یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که باید به آن توجه داشته باشید، اهمیت وبسایت‌ها در چرخه اقتصاد جهانی است. بنا به همین امر است  که خدمات سئو برای وبسیات‌ها بسیار مهم است. بنا به این دلیل است که ما توصیه می‌کنیم در زمینه دریافت این خدمات، مشاوره‌ها و آموزش سئو را از یک مجموعه معتبر بخواهید. پیشنهاد ما دریافت مشاوره سئو و خدمات و آموزش‌ها در این زمینه از تیم تخصصی و حرفه‌ای “وب مب” است.

 

خدمات سئو از چند بخش تشکیل شده است؟

تیم تخصصی “وب مب” (web-meb.com) مجموعه‌ای حرفه‌ای از جوانان پر تلاش، برنامه نویسان و سئو کاران هستند که شما در زمینه ارائه خدمات سئو، مشاوره و آموزش سئو یاری خواهند کرد. تلاش تیم “وب مب” برای همراه شدن با شما جهت برداشتن گام‌های اساسی و مهم در دنیای دیجیتال و آنلاین است تا قدم‌های محکمی را برای موفقیت‌های روز افزون خود بردارید.

منبع : web-meb.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.