خدمات شبکه های کامپیوتری

خدمات شبکه در دنیای حاضر فقط به توانایی ارائه آن نیست!

بسیاری از شرکتهایی که در حوزه  فناوری اطلاعات و شبکه فعالیت دارند توانایی ارائه خدمات دارا هستند ولی مشتریان این حوزه، سرعت ارائه در کنار کیفیت بالای ارائه خدمات شبکه را در اولویت و انتخاب خود را در گرو داشتن حداقل این دو مورد می دانند.

کیفیت خدمات در شبکه های کامپیوتری

شرکت کیانانت توانسته است با دقت بالا در ارائه خدمات و پشتیبانی شبکه های متمرکز، مشتریانی را بدست بیاورد که از شرکتهای پشتیبانی شبکه قبلی خود به دلیل عدم رضایت از انجام تعهدات در زمان مورد نظر ناراضی بوده اند و دلیل رضایتمندی مشتریان کیانانت همین توجه به درخواستهای مشتری و مرتفع کردن آنها در مدت زمان مناسب با بالاترین کیفیت بوده است.

خدمات شبکه کیانانت شامل چه مواردی میباشد؟

ما در کیانانت با توجه به سابقه خود، خدمات متفاوتی را ارائه می دهیم و تیم تحقیق و توسعه خدمات شبکه کیانانت همیشه به دنبال استفاده از تکنولوژی های برتر و خدمات شبکه ای متفاوت برای ارائه خدماتی بهتر و شایسته تر برای سازمانها و شرکتهای طرف قرارداد خود است و این پیشروی در ارائه خدمات شبکه در تیم کیانانت باعث شده است تا از رقبای خود در این امر پیشی بگیرد. ما در کیانانت خدمات ارائه شده را در هفت قسمت زیر تقسیم کرده ایم و تمام سعی خود را به کار برده ایم تا در هر قسمت از خدمات ذیل پیشرو باشیم:

  1. نصب تلفن تحت شبکه / تلفن ای پی
  2. اتصال نقطه به نقطه
  3. خدمات پسیو ، خدمات اکتیو
  4. پشتیبانی و نگهداری شبکه
  5. مشاوره پیاده سازی و خرید تجهیزات و سرویس های تحت شبکه
  6. راه اندازی بسترهای نظارتی و امنیتی (دوربین و دزدگیر ) دوربین تحت شبکه
  7. خدمات اینترنت مرکزی و اینترنت وایرلس

خدمات شبکه چه کاربردهایی دارد ؟

انجام امور شبکه

  • شرکت ها و سازمان هایی که از شبکه های کابلی قدیمی استفاده میکنند و از شبکه غیر اصولی و غیر یکپارچه برخوردار هستند ، با استفاده از خدمات شبکه یک شرکت معتبر و خوش نام میتوانند تجهیزات و طراحی شبکه شرکت خود را تعویض و ارتقا دهند و یک شبکه یکپارچه و قابل توسعه در سازمان خود پیاده سازی کنند.
  • سازمانها ، کارخانه ها و شرکت هایی کهبه منظور مدیریت و برنامه ریزی بهینه منابع خود ، در پی پیاده سازی یک شبکه یکپارچه و استاندراد در سازمان خود هستند ، باید با یک شرکت نصب و راه اندازی شبکه که سابقه درخشانی در این حوزه دارد ، قرارداد خدمات شبکه منعقد کنند.

خدمات راه اندازی ، نگه داری و پشتیبانی شبکه

مشاوره

برای خرید تجهیزات و سرویس های تحت شبکه و همچنین انتخاب بهترین راهکار برای ایجاد زیرساخت های شبکه ای کابلی ، بی سیم و ماهوره ای متناسب با اهداف و نیاز سازمان ، یکی از مهمترین اقدامات اولیه خدمات شبکه میباشد که کارشناسان شبکه کیانانت بدان توجه ویژه ای دارند. مدیران سازمان هر لحظه که نیاز به مشاوره با متخصصان باتجربه کیانامن داشته باشند ، میتوانند به راحتی از طریق تماس تلفنی و یا تعیین جلسه حضوری ، مسائل مربوط به شبکه سازمان خود را با ایشان مطرح کنند و بسیاری از مشتریان با استفاده از مشاوره های فنی  توانسته اند علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها پیشرفت چشم گیری در حوزه فعالیت خود داشته باشند.

زیر ساخت شبکه

مانند کابل کشی ، آرایش انواع رک دیواری و ایستاده ، نصب انواع تجهیزات شبکه مانند سیسکو و میکروتیک ، نصب تجهیزات بی سیم مثل دکل ، اکسس پوینت و دیگر خدمات پسیو شبکه ، اموری بسیار مهم قبل از راه اندازی شبکه میباشد که توسط کارشناسان کیانانت با دقت تمام انجام میشود. پس از عقد قرارداد خدمات شبکه ، کیانانت–– خود را حافظ و مسئول تجهیزات شما میداند و تمام همت خود را در جهت راه اندازی اصولی زیرساخت های شبکه بکار میگیرد تا بستر لازم برای راه اندازی یک شبکه پایدار و یکپارچه در سازمان شما مهیا گردد.

 راه اندازی شبکه 

شبکه های کابلی و بی سیم به صورت یکپارچه و مطابق با آخرین استاندرادهای روز در سازمان ، طبق solution های از پیش طراحی شده متخصصان شبکه کیانانت پیاده سازی میشود و گزارشات و مستندات تمام فعالیت های مربوط به راه اندازی و استقرار شبکه طی بازه های زمانی مشخص به مدیران سازمان تقدیم میشود. در طراحی شبکه و همچنین راه اندازی سرور و سرویس های تحت شبکه مانند اکتیو دایرکتوری و خدمات مجازی سازی ، ماهیت و اهداف سازمان توسط متخصصان شبکه کیانانت به طور کامل آنالیز میشود و خدمات راه اندازی و اکتیو شبکه ، متناسب با نیازهای سازمان انجام میشود.

خدمات پشتیبانی شبکه

این خدمات شامل آنالیز ، پیشگیری و رفع مشکلات موجود در شبکه سازمان میشود و کلیه عناصر شبکه مانند سرویس های نرم افزاری و تجهیزات سخت افزاری اعم از سرورها ، کلاینت ها ، کابلها و دستگاه های برقی و … مشمول سرویس پشتیبانی میباشد. پیشگیری از خرابی تجهیزات و بروز اختلالات در سرویس های تحت شبکه ، در دستور کار کارشناسان پشتیبانی شبکه کیانانت میباشد که با انجام تست های منظم در بازدید های دوره ای معین از شبکه سازمان ، این امر تحقق پیدا میکند.

نظارت و امنیت

این خدمات شامل نصب و راه اندازی کلیه دوربین های آنالوگ و IP، دوربین های سرعت سنج و ثبت تخلف بین جاده ای و انواع سیستم های ضد سرقت میباشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.