خدمات فضای سبز را از کجا می توانیم بگیریم؟

انجام محوطه سازی در خانه شما می تواند یک کار ساده به نظر برسد که هیچ کس دیگری بیش از شما قدردان آن نخواهد بود. مسئله این است که محوطه سازی خانه شما بر نحوه دید همسایگان، رهگذران، مهمانان و حتی خریداران احتمالی خانه شما تأثیر می گذارد. در مورد شرایط و مراقبتی که خانه دریافت کرده است چیزهای زیادی می گوید. از این مقاله استفاده کنید تا مطمئن شوید که چقدر به خانه خود اهمیت می دهید.

استفاده از گیاهان بومی برای طرح محوطه سازی، نگهداری از حیاط را آسان تر می کند. مراقبت از گیاهان بومی آسان تر است زیرا آنها می توانند با شرایط عادی در منطقه شما رشد کنند. این بدان معنی است که شما باید زمان کمتری را برای کمک به رشد آنها اختصاص دهید. اگر اطلاعاتی در مورد گیاهان محلی می‌خواهید، برای مشاوره به هر مرکز بهبود خانه یا مهد کودک مراجعه کنید.

قبل از خرید حتماً چشم انداز خود را برنامه ریزی کنید. سعی کنید طراحی منظره خود را قبل از کاشت و ساخت، روی یک تکه کاغذ ترسیم کنید. هنگامی که دقیقاً بدانید به چه موادی نیاز دارید و آنها را در کجا قرار می دهید، می توانید به شما کمک کند تا از هدر دادن پول جلوگیری کنید.

اغلب، مردم به خرید آنلاین برای مصالح محوطه سازی فکر نمی کنند. واقعیت شگفت انگیز این است که آسان تر و راحت تر است. به علاوه انتخاب موجود بسیار بیشتر از موجودی محدود در یک مهد کودک یا خرده فروشی است.

هر زمان که خود را محوطه سازی می کنید، مهم است که چیزهایی غیر از زندگی گیاهی را در منظره خود بگنجانید. چیزهایی مانند سنگ های تزئینی، حمام پرندگان، و نورپردازی واقعاً می توانند جلوه چشم انداز شما را بهتر کنند. اطمینان حاصل کنید که فضای خود را بیش از حد شلوغ نکنید، با اضافه کردن موارد اضافی. سبزوانه یکی از شرکت هایی است که خدمات فضای سبز را با کیفیت بالا ارائه می دهد.

قبل از شروع پروژه محوطه سازی خود حتما با یک متخصص مشورت کنید. حتی اگر تصمیم گرفته اید که پروژه خود را به صورت انفرادی انجام دهید، همیشه خوب است که قبل از شروع با یک حرفه ای صحبت کنید. نظر دوم به شما کمک می‌کند تا قبل از شروع برنامه، هر گونه مشکلی را در برنامه خود پیدا کنید. تمام توصیه هایی که می توانید دریافت کنید می تواند به شما کمک کند چشم انداز خود را تغییر دهید و از پتانسیل آن استفاده کنید.

در شب، اگر می خواهید چمن، گیاهان و سایر جنبه های فضای بیرونی خود را به رخ بکشید، ممکن است بخواهید روی نورپردازی منظره سرمایه گذاری کنید. این چراغ‌ها را می‌توان در بالای پیاده‌رو، چمن‌زار یا پیاده‌رو قرار داد و می‌توان آن‌ها را در بسیاری از فروشگاه‌های لوازم خانگی در منطقه شما خریداری کرد.

اندازه گیاه را در زمان بلوغ در نظر بگیرید. همیشه در نظر داشته باشید که یک گیاه زمانی که کاملاً بالغ شود چقدر بزرگ می شود. درخت بزرگی را خیلی نزدیک به ملک خود نکارید، زیرا سیستم ریشه در نهایت می تواند آسیب زیادی وارد کند و در دراز مدت به یک اشتباه بسیار پرهزینه تبدیل شود.

خرید آنلاین. اینترنت خرید را بسیار آسان کرده است. با اینترنت می توانید تقریباً هر چیزی را پیدا کنید و با کلیک یک دکمه قیمت ها را مقایسه کنید. هنگام خرید مواد از این به نفع خود استفاده کنید. اغلب، معاملات آنلاین بهتری را نسبت به یک فروشگاه فیزیکی پیدا خواهید کرد.

هنگام طراحی منظره خود باید از نوع خاکی که با آن کار می کنید آگاه باشید. برخی از گیاهان ممکن است در نوع خاصی از خاک به خوبی رشد نکنند. اگر خاک خوبی ندارید، ممکن است بخواهید از خاک خریداری شده برای ایجاد بستر برای فضای سبز استفاده کنید.

عاقلانه است که شما یک مسیر پیاده روی برای طراحی منظره یا باغ خود قرار دهید. می توانید این کار را با استفاده از مالچ یا سنگ انجام دهید. بدون داشتن یکی، ممکن است در نهایت روی گیاهان یا باغ خود قدم بزنید و باعث آسیب شوید. همچنین منظره کلی شما را حرفه ای تر جلوه می دهد.

اگر می خواهید خانه خود را در مقطعی به بازار عرضه کنید، باید از قبل محوطه سازی را به روز کنید. محوطه سازی خوب خریداران بسیار بیشتری را نسبت به حیاطی که به آن رسیدگی نشده است جذب می کند.

هنگام طراحی منظره خود از رنگ به نفع خود استفاده کنید. از مبلمان پاسیو گرفته تا مجسمه‌ها، فواره‌ها، خانه‌های پرندگان و حتی صخره‌های رنگ‌شده، یک لایه رنگ تازه در سایه روشن واقعاً می‌تواند عناصر فردی را در حیاط شما روشن کند. رنگ های رنگ را با شکوفه های مورد علاقه خود هماهنگ کنید تا ظاهری منسجم داشته باشید.

بیشتر همیشه بهتر نیست. بسیاری از مردم این اشتباه را مرتکب می شوند که تعداد زیادی درخت، گیاه و درختچه را به چمن خود اضافه می کنند. نه تنها در نهایت زیاده روی نمی شود، بلکه شلوغ به نظر می رسد. مقدار مناسبی از گیاهان را اضافه کنید تا حیاط شما با مزه به نظر برسد.

در طراحی منظره خود، تا جایی که ممکن است حاشیه های سخت را در لبه های چمن قرار دهید. نگهداری چمن در امتداد دیوارها و حصارها دشوار است و اغلب ناخوشایند به نظر می رسد. با قرار دادن حاشیه سخت تبلیغاتی، باریک خوب است، این اثر را به حداقل می‌رسانید و همچنین تجهیزات چمن و سطح جامد و سطح زمین را برای غلتیدن می‌دهید.

مناظر را بر اساس منطقه ای که در آن زندگی می کنید طراحی کنید، زیرا کاربردی تر است. داشتن تم گرمسیری زمانی که در آب و هوای سردتر زندگی می کنید ایده خوبی نیست. گیاهانی را پیدا کنید که در آب و هوایی که در آن زندگی می کنید رشد می کنند تا باغ شما برای مدت طولانی دوام بیاورد.

اگر به دنبال نوع گل عالی برای استفاده در پروژه محوطه سازی بعدی یا باغ خانه خود هستید، Phlox را امتحان کنید. این گل‌ها خوشه‌های کوچکی دارند و در رنگ‌ها و سبک‌های متنوعی از جمله رنگ‌های متنوع و سایه‌های اسطوخودوس، آبی، صورتی و رز موجود هستند.

اضافه کردن یک شومینه را به برنامه های محوطه سازی خود در نظر بگیرید. شومینه های فضای باز به دلیل قوانین محلی که در مورد آتش سوزی ها و آتش سوزی های مختلف در فضای باز وجود دارد، بسیار محبوب شده اند. حتی در آب و هوای گرم، گرم کردن در کنار آتش در ساعات عصر خوب است و می تواند یک نقطه کانونی عالی در طول رویدادهای خارج از منزل باشد.

شما می دانید که می خواهید مردم در مورد شما و خانه شما چه فکری کنند، اما گاهی اوقات، برقراری ارتباط آنطور که می خواهید دشوار است. با استفاده از محوطه سازی، می توانید به دنیا نشان دهید که چقدر به خانه خود افتخار می کنید و چقدر از آن مراقبت می کنید. این مقاله راه های بسیار خوبی را به شما نشان داده است تا مطمئن شوید این اتفاق می افتد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 11 =