خرید اکانت AHREFS

Ahrefs وب سایتی است که ابزاری بسیار قوی و کاربردی در زمینه SEO را ارائه می دهد.

آدرس سایت این سایت https://ahrefs.com/ است.

بنیانگذار ahrefs، Dmitry Gerasimenko می باشد و به گفته خودش اولین موتور جستجو خود را در سن ۱۵ سالگی ساخته است. ahrefs یک شرکت چند ملیتی است و مقر آن در سنگاپور است.

شعار این شرکت این است: ابتدا انجام اش بده، سپس درست انجام اش بده بعد آن را بهتر کن. شرکت های بزرگی مانند فیس بوک، نتفیلیکس، اوبر، لینکدین و کارشناسان سئو در سراسر دنیا استفاده می شود.

Ahrefs چیست؟

طبق گفته Ahrefs، این یک ابزار کامل برای کارشناسان سئو می باشد و همه چیز را برای رشد ترافیک ارگانیک سایت فراهم می کند.

Ahrefs وب را خزش یا crawl می کنید و داده ها را در سرور جمع آوری می کند، سپس این داده ها را آنالیز کرده و در پنل به کاربران نمایش می دهد.

Ahrefs می توانید در ۱۵ دقیقه بک لینک های ساخته شده را بیابید، crawl های آنها در هر روز ۸ میلیارد صفحه را پردازش می کند، این یعنی بیش از یک سوم خزش ربات های گوگل.

این داده ها می تواند در موارد زیر کمک کننده باشد:

  • بازاریابی محتوای
  • لینک سازی
  • تحقیق کلمات کلیدی
  • بررسی سایت
  • تدوین استراتژی SEO

 

خرید اکانت ahrefs

با استفاده از این ابزار ترافیک سایت را افزایش دهید، رقبای خود را آنالیز کنید و دستاورد های خود در سئو را حفظ کنید. این ابزار این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا هر آنچه رقبا در حال انجام اش هستند را رصد کنید.

علاوه بر آنالیز و تحقیق رقبای خود با خرید اکانت ahrefs می توانید تمام دستاورد های خود را نظارت و حفظ کنید و رتبه سایت خود را بالا نگاه دارید.

به طور مثال: اگر شما در یک وب سایتی لینکی ساخته باشید و پس از چند هفته آن لینک حذف شده باشد با استفاده از این ابزار می توانید متوجه شوید که آن لینک حذف شده است و دوباره آن را احیا کنید.

علاوه بر این می توانید تمام فعالیت رقبا را زیر نظر بگیرید تا اگر آنها روی یک کلمه کلیدی خاص کار می کنند شما از آنها عقب نمانید و شما هم روی آن کلمه کار کنید.

اینها تنها چند مورد از ویژگی های ahrefs است، استفاده مختلفی از این ابزار می توان انجام داد، بهترین راه برای یادگیری این ابزار استفاده از آموزش های blog ahrefs است.

اما اگر کمی صبور باشید حتما دوره آموزشی ابزار ahrefs را در اختیار شما قرار خواهم داد.

می توانید برای پیش ثبت نام در این دوره ایمیل و شماره تلفن خود را در فرم زیر ثبت کنید تا در انتشار دوره از ۲۰٪ تخفیف بهره مند شوید.

تیم Ahrefs

همانطور که گفته شد، این شرکت چند ملیتی است و در سنگاپور قرار دارد. تا تاریخ ۲۳\۵\۹۹ تیم Ahrefs از ۵۷ نفر در تخصص های مختلف تشکیل شده است.

می توانید نام و اعضای تیم این شرکت را در لینک https://ahrefs.com/team مشاهده کنید.

خرید اکانت ارزان ahrefs

خرید اکانت Ahrefs

برای می توانید مستقیما از سایت Ahrefs اقدام کنید. نکته مهم این است که هزینه پایین ترین پلن این سایت با فرض دلار ۲۰ هزار تومانی ۲ میلیون تومان است.

بهترین راه برای تهیه اکانت Ahrefs برای سئو سایت، خرید اشتراکی است.

ما این امکان را برای خرید اشتراکی اکانت Ahrefs ارائه می دهیم، با خیال راحت اکانت اشتراکی را تهیه کنید و هیچ نگرانی نداشته باشید. با خرید اشتراکی به راحتی از این ابزار استفاده می کنید و پول بسیار کمی را می پردازید.

هزینه اکانت Ahrefs

سایت Ahrefs دو پلن برای خرید اکانت ارائه می دهد که به شرح زیر است.

پلن Standard پلن Lite
۷ روز ابتدایی ۷$ سپس ماهیانه ۱۷۹$ ۷ روز ابتدایی ۷$ سپس ماهیانه ۹۹$
ایده آل برای متخصصان سئو و بازاریابان درون شرکتی داده های ضروری برای مشاغل و پروژه های کوچک
امکان ایجاد ۱۰ پروژه امکان ایجاد ۵ پروژه
امکان رد گیری ۱۵۰۰ کلمه کلیدی رد گیری ۵۰۰ کلمه کلیدی
امکان خزش و بررسی ۵۰۰،۰۰۰ صفحه در ماه امکان خزش و بررسی ۱۰،۰۰۰ صفحه در ماه

خرید اکانت ارزان سایت ahrefs

ما که در ایران زندگی می کنیم پلن Lite هم برای ما هزینه بسیار زیادی دارد، اگر دلار را ۲۰،۰۰۰ در نظر بگیریم ۹۹x۲۰۰۰۰= ۱،۹۸۰،۰۰۰ هزینه اکانت می شود.

آن هم برای یک ماه. در سایت Ahrefs کشور ایران تحریم است. با فرض اینکه بتوانیم اکانت را با واسطه بخریم، برای یک شرکت هم این هزینه به صرفه نیست. بهترین راه برای ما خرید اشتراکی اکانت است، در ادامه به آن خواهم پرداخت.

آیا می توان مستقیما اکانت Ahrefs تهیه کرد؟

بله می توانید مستقیما از سایت ahrefs اکانت خود را تهیه کنید.

برای خرید باید تمام موارد زیر را داشته باشید.

  • داشتن credit card
  • داشتن حداقل ۹۹$ در کارت

بهترین راه خرید اکانت های اشتراکی است، اکانت هایی با حداقل ترین هزینه همیشه در دسترس شما هستند.

مزیت خرید اشتراکی در این است که هزینه کمی خواهید کرد و هزینه ای که پرداخت می کنید اصلا قابل مقایسه با هزینه اصلی اکانت نیست.

تنها اشکال اکانت های اشتراکی، محدودیت در تعداد آنالیز سایت است. شما در ۲۴ ساعت نمی توانید بیش از ۵ سایت را آنالیز کنید، که این مورد با مدیریت کردن تعداد آنالیز ها حل می شود.

نکته: به یاد داشته باشید که از اشخاص مطمئن خریداری کنید، خرید از بسیاری باعث این می شود تا دردسر بیشتری برایتان پیش بیاید.

ما در سایت خودمان پنلی برای کاربران آماده کرده ایم که با مراجعه به پنل به راحتی وارد اکانت خود می شوند و می توانند به راحتی از اکانت ahrefs استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.