خرید روغن موبیل اصل

روغن‌های دنده Mobil SHC™ Gear Series تعمیر و نگهداری را کاهش داده و از گیربکس‌های صنعتی با خواص برتر محافظت می‌کنند. روغن دنده موبیل در مقایسه با روغن معمولی مصرف انرژی را ۳.۶ درصد کاهش می دهد. خرید روغن موبیل اصل یکی از نکات بسیار مهم است.

روغن دنده Mobil SHC گریدهای ۱۵۰۰، ۳۲۰۰ و ۶۸۰۰ برای انواع دنده فولادی، دنده صنعتی بسته، چرخ دنده مارپیچ، با سرعت کم و بار بالا تولید می شود.

روغن‌های دنده مصنوعی Mobil SHC™ ۶۰۰ در بسیاری از کاربردهای صنعتی به دلیل تحمل و عملکرد بالا استفاده می‌شوند. این روغن ها در دماهای شدید و تحت بارهای سنگین کار می کنند.

روغن توربین بادی حرفه ای Mobil SHC™ Gear 320 WT کاملاً مصنوعی است که برای محافظت از گیربکس های توربین بادی که در شرایط عملیاتی شدید در دمای بسیار پایین یا بالا و محیط های خورنده کار می کنند طراحی شده است.

روغن کمپرسور موبیل
روغن های روان کننده کمپرسور هوا با کارایی بالا Mobil SHC™ Rarus برای کمپرسورهای هوای پیچی و پره ای صلب فرموله شده اند. روغن های کمپرسور Mobil SHC™ Rarus شامل سری های ۱۰۲۰، ۸۰۰ و ۴۰۰ می باشد.

روغن کمپرسور موبیل

روغن های کمپرسور Mobil Rarus SHC 1020 روان کننده های کاملاً مصنوعی هستند که دارای شرایط ضد سایش، ضد اکسیداسیون و تخریب حرارتی هستند که عملکرد بهتری از روغن های معدنی دارند و در درجه اول خطر آتش سوزی و انفجار را کاهش می دهند. تجهیزات.

روغن های کمپرسور سری Mobil Rarus 800 برای روانکاری کمپرسورهای سیلندر رفت و برگشتی معمولی، کمپرسورهای هوای تک مرحله ای و چند مرحله ای، کمپرسورهای رفت و برگشتی و چرخشی با ویسکوزیته پایین و در کمپرسورهای هوای مولد اکسیژن استفاده می شود.

روغن‌های کمپرسور هوای بدون خاکستر Mobil Rarus™ ۴۰۰ از روغن‌های معدنی با کیفیت بالا برای چرخ دنده‌های کمپرسور و یاتاقان‌های میل لنگ برای استفاده در میل لنگ و تجهیزات کمپرسور در شرایط خدمات سبک تا مداوم ساخته شده‌اند.

سری Mobil Glygoyle روغن های کمپرسور پیشرفته و کاملا مصنوعی هستند که عملکرد بالا، دوام روغن و مزایای حفاظت از کمپرسور را ارائه می دهند. این روغن ها از پلی آلکیلن گلیکول (PAG) تشکیل شده اند که امکان استفاده از آنها را در شرایط عملیاتی نامطلوب فراهم می کند.

روغن هیدرولیک موبیل
روغن هیدرولیک MOBIL DTE با خاصیت ضد سایش بالا، خاصیت ضد نفوذ هوا در سیستم های هیدرولیک برای سیستم های هیدرولیک شامل سرو سوپاپ و سیستم های زمان کم برای جلوگیری از آسیب ناشی از کاویتاسیون و میکرودیزل تولید می شود.

روغن هیدرولیک موبیل

از میان انواع روغن های هیدرولیک Mobil، روغن های سری Mobil DTE 10 Excel™ برای تجهیزات مدرن هیدرولیک فشار قوی هستند که از تشکیل رسوب در سیستم های هیدرولیک سنگین با خواص آنتی اکسیدانی و پایداری حرارتی بالا جلوگیری می کنند. این روغن ها همچنین دارای ویسکوزیته و شاخص برشی پایدار هستند که به قطعات اجازه می دهد در دماهای پایین و بالا محافظت شوند.

روغن های هیدرولیک سری Mobil DTE™ ۲۰ Ultra برای استفاده در پمپ های فشار بالا و خروجی بالا با عملکرد ضد سایش، عمر طولانی و فواصل تعویض روغن تا ۲ برابر بیشتر از روغن های مشابه طراحی شده اند.

روغن هیدرولیک سری SHC Cibus موبیل NSF H1 با کارایی بالا با پایداری در دماهای بالا و پایین و بارهای مکرر برای تجهیزات بدون مشکل صنایع غذایی در برنامه های بسته بندی مواد غذایی و مواد غذایی و نوشیدنی است.

روغن های سری Mobil SHC™ ۵۰۰ با شاخص ویسکوزیته بالا، اثبات شده برای استفاده در دمای پایین و خواص ضد سایش و رسوب بالا برای قطعات فشار بالا، پمپ های پیستونی و دنده ای و سیستم های هیدرولیک بر اساس فشار و دمای هیدرولیک بالا برای مدت طولانی آنها برای مدت طولانی تولید می شوند. و تجهیزات فلزی

روغن هیدرولیک هیدرولیک Mobil SHC™ Hydraulic Series EAL مبتنی بر مصنوعی و زیست تخریب پذیر در محدوده دمایی وسیع، عملکرد دمای پایین کنترل شده و خواص ضد سایش قوی برای سیستم های هیدرولیک تحت شرایط کاری فشار بالا است.

به نقل از اویل کارو سری Univis™ N از روغن های هیدرولیک Mobil با ویسکوزیته بالا و شاخص های پایداری برشی برای تجهیزاتی که به طور مداوم در محیط های فشار بالا و دمای بالا کار می کنند توصیه می شود.

روغن های سری Nuto™ H با خواص ضد سایش بالا برای تجهیزاتی با شرایط عملیاتی معمولی که نیاز به پایداری شیمیایی دارند استفاده می شود. قابلیت عالی این روغن در کاربردهای نشتی روغن زیاد و نشتی دنده، پیستونی و پمپ شعاعی این روغن ها را متمایز کرده است.

روغن های سری Mobil Hydraulic AW برای تجهیزات هیدرولیک با شرایط کاری متوسط ​​استفاده می شود.

خرید، فروش روغن کمپرسور موبیل COMPRESSOR OIL MOBIL

COMPRESSOR OIL MOBIL پایه معدنی و سینتیکی دارد و مناسب برای استفاده و

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 18 =