خرید زمین مجازی در متاورس

خرید زمین های مجازی در متاورس آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست. اکنون تنها چند کلیک با داشتن یک دارایی دیجیتال فاصله دارید.
املاک و مستغلات همیشه بخش مهمی از سبد سرمایه گذاری اکثر افراد بوده است. اگر نه همه آن املاک و مستغلات “واقعی” است. با این حال، سرمایه گذار امروزی املاک ممکن است به چیزی کمتر ملموس فکر کند – زمین مجازی. ساخت یک سبد املاک مجازی می تواند اتفاق بزرگ بعدی برای سرمایه گذارانی باشد که از استفاده از فرصت فناوری جدید نمی ترسند.
املاک مجازی سرزمینی منحصر به فرد است که در دنیای دیجیتال نزدیک و وجود دارد. شما می توانید این دنیا را به عنوان یک بازی ویدیویی، اما با مولفه های اجتماعی و اجتماعی بیشتر در نظر بگیرید. زمین متاورس، مجموعه ای از جهان های مجازی که می توان زمین مجازی را در آن خریداری کرد، می تواند به اندازه یک قطعه زمین در دنیای واقعی ارزشمند باشد، توجه افراد مشهوری مانند اسنوپ داگ و شرکت هایی مانند PricewaterhouseCoopers را به خود جلب کرده است.

چرا ملک متاورس بخریم؟

علاقه به واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و املاک Metaverse پس از تغییر نام شرکت رسانه های اجتماعی فیس بوک (NASDAQ: META) به Meta و اعلام قصد خود برای سرمایه گذاری در فضای واقعیت مجازی، واقعاً افزایش یافت. با این حال، قطعه زمین در بازار املاک مجازی ممکن است مانند سرمایه گذاری های عجیب و غریب به نظر برسد. حقیقت این است که از بسیاری جهات شبیه املاک و مستغلات در دنیای واقعی است.
دو عامل وجود دارد که آن را برای سرمایه گذاران بسیار جالب می کند.
اولاً، مالکیت مجازی مانند دنیای واقعی از عرضه محدودی برخوردار است. مالکیت املاک مجازی به این معنی است که شما صاحب زمینی هستید که در متاورس منحصر به فرد است و می توانید با آن کارهایی انجام دهید، از جمله ایجاد املاک درآمدزا مانند ساختمان های اجاره ای یا فضاهای تعاملی که هزینه پذیرش یا تبلیغ برند را دریافت می کنند.
دوم، هر بلوک از املاک و مستغلات Metaverse کاملا منحصربه‌فرد است که توسط یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) تضمین می‌شود. NFT اساساً یک سند یا مدرکی است مبنی بر مالکیت چیزی دیجیتال (یا واقعی) که می تواند به روشی کاملاً منحصر به فرد شناسایی شود. املاک مجازی NFT مالکیت شما را تضمین می کند و به شما امکان می دهد ملک را به مالک دیگری بفروشید. همچنین تمامی معاملات مربوط به این ملک را به صورت خودکار ثبت می کند و نیازی به اقدام با مالکیت را از بین می برد. این اساسا یک سند دیجیتال برای قرن بیست و یکم است.

چگونه زمین مجازی خرید و فروش کنیم؟

خرید و فروش دارایی های دیجیتال در Metaverse کار سختی نیست. اکثر پلتفرم های Metaverse به راحتی از رایانه رومیزی شما قابل دسترسی هستند، که بررسی ویژگی های پیش فرض را قبل از خرید بسیار آسان می کند.

هنگامی که قطعه ای از املاک و مستغلات را انتخاب کردید، می توانید آن را در یکی از بسیاری از پلتفرم های فروشنده شخص ثالث، مانند OpenSea.io یا NonFungible.com جستجو کنید. این سایت‌ها می‌توانند در صورت وجود سابقه فروش شما را به شما نشان دهند و به شما اجازه دهند که همین کار را با املاک نزدیک که ممکن است قابل مقایسه باشند، انجام دهید.
شما باید یک کیف پول دیجیتالی باز کنید که بتواند دارایی های دیجیتال شما، از جمله ارز دیجیتالی را که برای خرید خود استفاده می کنید، نگهداری کند. کیف پولی که انتخاب می کنید بستگی به پلتفرم Metaverse که استفاده می کنید دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.