درآمد یک خانه بازی چطور است؟

یک خانه بازی ابعاد درآمدی زیادی و می توان صندوق های زیادی را برای درآمد به آن اضافه کرد دیدگاه اکثر مسئول های خانه بازی این است که مسائل مختلفی را برای کودکان به اشتراک بگذارند و لذت استفاده از وسایل های بازی و استفاده از خدمات را چندین برابر کنند.

خانه بازی کودک یک مرکز برای بازی و سرگرمی کودکان است، ایده تاسیس خانه فرهنگ مشارکتی (خانه بازی) از زمانی آغاز شد که رشد شهرنشینی و سیستم مدرنیته فراگیر شد، این گستردگی باعث شد کودکان به سمت بازی های انفرادی و به دور از عوامل حرکتی جذب شوند.

این عوامل باعث راه اندازی خانه های بازی شهرپوشیده شد تا کودکان بتوانند در کنار هم بازی های حرکتی انجام دهند، البته وسایل بازی کودک موجود در این مراکز توانسته جذابیت خاصی برای کودکان ایجاد کند.

شیوه کار خانه های بازی کودک به این شکل است که موسس سرمایه گذاری را انجام می دهد، البته این مراکز نیاز به اخذ مجوز خاصی از سمت وزارت های مربوطه ندارد البته مسئله فوق به آن دلیل است که خانه های فرهنگ مشارکتی یا همان خانه های بازی در حال حاظر جزو صنف خاصی نمی باشد، البته امکان پیوستن این شغل به اصناف در آینده وجود دارد.

سود سرمایه گذاری در خانه های بازی چقدر است؟

هیچ پاسخ قطعی برای این سوال وجود ندارد، زیرا سود خانه‌های بازی به عوامل زیادی بستگی دارد. برای مثال مطمئنا سود مرکزی که در یک محل خلوت و بدون تبلیغات زیاد، مشغول به کار است با سود خانه‌ی بازی مجهزی که در یک مرکز خرید شلوغ در حال فعالیت است فرق دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + هفده =