درباره ی دستگیره سالمندی و لوازم ساختمان بیشتر بدانید

دستگیره ها و تجهیزات سالمندی و کمکی جهت آسایش و کمک به سالمندان، معلولین، جانبازان و یا کسانی که برای تکیه دادن یا بلند شدن نیازمند تکیه گاه قوی هستند کاربرد دارد.

دستگیره سالمندی
دستگیره سالمندی

دستگیره سالمندی یکی از لوازم ساختمان است که بیشتر در سرویس های بهداشتی و حمام ها نصب میشود، این دستگیره ها نه تنها در خانه ها بلکه در هتل ها و بیمارستان ها کاربرد دارد و از خطر افتادن احتمالی سالمندان، بیماران یا زنان باردار جلوگیری میکند یا به آنها در نشستن و برخاستن و یا حفظ تعادل کمک میکند که در سالمندان و معلولین باعث بازیابی استقلال فردی آنها میشود.

زنگ نزدن وسایل استیل در حمام و دستشویی یکی از مهم ترین دغدغه هاست و این دستگیره های سالمندی دارای بدنه استیل بوده و استیل نیز ضد زنگ است، همچنین این دستگیره از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است، این دستگیره ها به دلیل دارا بودن طرح های زیبا و شکیل، میتوان از آنها به عنوان جا حوله ای در حمام ها و سرویس های بهداشتی نیز استفاده کرد.

دستگیره های سالمندی و کمکی به راحتی قابل نصب و جاگذاری هستند و نیاز به راه اندازی پیچیده ای ندارد و میتوانید به راحتی و کمترین هزینه میتوانید آن را تهیه و نصب کنید، دستگیره هایی با زاویه های ۳۰الی ۹۰ درجه باعث ایجاد حفظ تعادل و جلوگیری از لیز خوردگی میشود، هچنین در مقابل فشار وارده تحمل بالایی دارد و از جنس فولاد و رنگ الکترواستاتیک میباشد، این دو خصوصیات در کنار هم به دستگیره اجازه مقاومت بالایی را میدهند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید :

راه بند استیل:

راه بند استیل
راه بند استیل

راه بند استیل به شکل پایه استیل میباشد که برای تشریفات استفاده میشود و برای مکان های که تردد بالایی دارند همانند هتل ها، تالارها، جشنواره ها، مجتمع های تجاری و… مورد استفاده قرار میگیرند که باعث زیبایی و رسمی سازی فضا میشود.

درب استیل:

درب استیل
درب استیل

هر خانه و ساختمانی برای اینکه با محیط خارج از خود ارتباط داشته باشد و یک امنیتی با محیط خارج از داخل ساختمان داشته باشد، نیازمند یک درب است و جزء لوازم ساختمان محسوب میشود که امروزه با پیشرفت روز افزون دانش همراه صنعت انواع درها با طراحی های نوین و متریال بهتر در حال تولید و توسعه است که درب استیل یکی از این موارد است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 8 =